Przegląd katalogu
- 2,182 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 2182 wyników
Przeglądaj restaurant w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,182 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,950,435 opinii i ocen.
“Spoko żabka - szybka obsługa, duży wybór w kategorii gotowych dań”
“Miła obsługa i super pizza z pieca”
“Świetny sklep bardzo dobrze zaopatrzony .Uwielbiam tam przychodzić ,ponieważ obsługa jest cudowna ,fantastyczna .Zawsze mili i uśmiechnięci .”
“Nie ma do czego się przyczepić, wszystko top. Mięsko dobrze przypieczone, warzywka świeże a sosy nie są ciężkie. Ilość każdego składnika odpowiednio wyważona we wszystkich pozycjach. Placek trzyma strukturę nawet na drugi dzień w trakcie odgrzania i się nie rozrywa. Polecam serdecznie każdemu :)”
“Bardzo polecam!!! Pyszna pizza i super realizacja urodzinowa! Dziękuje bardzo!”
“Rewelacyjna pizza, sympatyczna obsługa i umiarkowane ceny. Polecam”
“Obsługa sympatyczna i bardzo pozytywna ! To co Pan Alan tworzy i Pani Patrycja to czysta poezja ! Jadłem pizzę, makaron i owoce morze - palce lizać . Nigdy nie spotkałem restauracji na tak wysokim i różnorodnym poziomie kulinarnym. Z całego serca polecam :)!”
“Zdecydowanie polecam tę restaurację wszystkim, którzy szukają miejsca z doskonałą obsługą i pysznym jedzeniem. Pomimo tłumów i niektórych niewłaściwych zachowań gości, personel nadal potrafił stworzyć przyjemną atmosferę i zapewnić wysoką jakość obsługi.”
“Najpyszniejszy burger jakiego miałam okazję jeść. Mięsko wspaniałe, sosy i dodatki super ze soba współgrają. Wielkość odpowiednia, wręcz ciężko przejeść. Polecam”
“Jedzenie bardzo dobre, takie domowe,a porcje OGROMNE! Nie ukrywamy, że czas się zatrzymał na PRL,ale jest klimatycznie, smacznie i stosunkowo niedrogo. Dodatkową atrakcją są różnego rodzaju papużki ❤️”
“już któryś raz na dowóz zamawiam tą pizzę, za każdym razem tak samo dobra, duża ilość składników, pyszny sos czosnkowy, dziś pobili rekord pizza u mnie w 16 minut!!! polecam”
“Co by tu mówić, tej pizzy nic w krakowie nie przebije. Ciasto cieńkie ale mimo to nie jest flakiem, utrzymuje kształt, warzywa pierwsza klasa, szynka również. Dodatkowo fakt że można tutaj jeszcze kupić szynki i sery włoskie na wagę powoduje iż jest to chyba moje ulubione miejsce na mapie krakowa. Obsługa bardzo miła, zna się na rzeczy. Ceny są niezbyt wysokie, powiedziałbym że adekwatne do jakości. Gorąco polecam!! P.S. Pizza na obrazku to Capricciosa.”
“Pizza dobra, Pan właściciel mega fajny człowiek ! Polecam serdecznie, najlepsza pizzeria w okolicy”
“Sos czosnkowy faktycznie słodki, taki se dla mnie, chłopaki mega mile 4x duża pizza dobra wszystkie cieplutkie. Ja polecam.”
“Bardzo smaczna pizza, duży wybór sosów, obsługa sprawna i sympatyczna. Nie oceniam klimatu, bo zamawiałam wyłącznie pizzę na wynos.”
“Pizza była przepyszna i relatywnie bardzo tania. Cydr (nowość chyba) również bardzo dobry oraz super obsługa. Serdecznie polecam”
“Pizza bardzo dobra. Dostawca z poczuciem humoru i dostawą przed czasem. Polecam.”
“Pizza poprawna a dostawa full profeska, Pan miły, grzeczny, elokwentny, zna języki. Do tego bardzo punktualny.”
“Bardzo dobre obiady dnia w dobrej cenie , obsługa na bardzo duży plus , lokal bardzo przyjemny , wrócimy na pewno ale że by kolorowo nie było i nie umniejszając oceny zwrócę uwagę na to że brakuje serwetek przy stole i frytki świeże ale prze solone , lepiej ich nie doprawiać a dołożyć solniczkę i przyprawy”
“Bardzo dobre pizzy. Dobre ciasto oraz składniki. Czas przygotowania bardzo krótki, przy odbiorze osobistym można płacić gotówką, kartą. Wszystko w porządku. Miła obsługa.”
“Organizowałam w Bistro Piast bal na zakończenie szkoły podstawowej (tzw. Komers), impreza na 60+ osób. Wszystko udało się idealnie: świetny catering z LaStrada Catering, miła i uczynna obsługa, pięknie przystrojone stoły. Polecam Bistro Piast jako rzetelnego i elastycznego partnera biznesowego - na wielkie i te mniejsze uroczystości. Szczególnie cenię za profesjonalny kontakt, dostępność i szybką adaptację do zmieniających się okoliczności. Imprezę organizaowaliśmy z niewielkim wyprzedzeniem, gdyż poprzedni partner nie wywiązał się z umowy i zerwał kontakt - mimo to udało się utrzymać pierwotny termin i przygotować wszystko nawet lepiej niż zakładaliśmy. Młodzież była zachwycona - dziękujemy za wspaniałą zabawę i cudowne wspomnienia!”
“Jako osoba która bardzo często je sushi mogę szczerze powiedzieć że te które tutaj jadłem było jednym z lepszych i nie żałuję wydanych pieniędzy na zjedzenie tuta.”
“Bardzo ciekawe jedzenie. Mieszanina mnóstwa smaków. Czy jest to faktycznie kuchnia tajska i japońska nie potrafię powiedzieć bo za mało bywałem w takich miejscach. Natomiast na pewno widać staranność i pasję w przygotowaniu i wyglądzie posiłków. Dla mnie za dużo bodźców smakowych, wolę tradycyjną kuchnię chińską i wietnamską. Nie zmienia to faktu, że lokal na wysokim poziomie i na szczęście dla nas lokalsów idealny bo z dala od turystów.”
“Bardzo miła obsługa, klimatyczne miejsce w nowoczesnym, przytulnym stylu. Dzieci mają dużą przestrzeń do zabawy, nowoczesne zabawki. W czasie epidemii stoliki i zabawki są dezynfekowane systematycznie. Dzieci mogą spędzić tutaj tematyczne urodziny w przestępnej cenie. Z uwagi na położenie lokal nie jest oblegany, więc zawsze znajdzie się miejsce. Jeżeli chodzi o posiłki i napoje, są one zdrowe, w większości wegańskie i bez cukru (zupki dla dzieci również bez soli). Parking jest darmowy, tuż przy wejściu (jest szlaban dla bezpieczeństwa, więc wystarczy poprosić obsługę, aby otwarła).”
“Bardzo rzadko to robię, ale muszę. To sushi jest obłędne, po prostu niebo w gębie! Dzisiaj jedliśmy tu pierwszy raz, bo nasze ulubione (aż do dziś) sushi było już zamknięte. Teraz to jest nasz absolutny number one!”
“Restauracja na Błoniach Krakowa z szeroką gamą azjatyckiej kuchni. Zjemy tutaj zarówno dania z japonii, chin, tajlandii czy korei. Lokal jest dość ekskluzywny, wnętrze zadbane i czyste. Obsługa kulturalna, a przy tym bardzo profesjonalna. Ceny są dość spore, jak i na Kraków, tak i na podobne restauracje z kuchnią azjatycką. Oddają one jednak standard i wielkość porcji serwowanych w lokalu.”
“Na razie oceniam frytki i kebab. Najlepsze steakhouse jakie jadlam, trzykrotnie. Kebab duzy, swiezy, bardzo duzo miesa, ja wole wiecej warzyw, ale to moje preferencje ofc. Na minus czas oczekiwania, raczej dlugo przy pustym lokalu i gotowych skladnikach. Sos sredni raczej zbyt lagodny jak dla mnie, malo go troszke. Ogolnie mi snakowalo i bede jadala.”
“Wielokrotnie już korzystałem z usług tego bistro i zawsze jest wszystko fantastycznie! Jedzenie świeże i przepyszne. Dostawy są szybkie a same bistro bardzo przytulne. Polecam!”
“Przepyszna jedzenie,mega porcja ! ♥️”
“Pyszne jedzenie w przystępnych cenach do tego bardzo miła obsługa. Organizowałem komunię świętą syna w tym lokalu wszystko było wykwintne oraz dopięte na ostatni guzik goście wyszli najedzeni i zadowoleni. Polecam każdemu kto znajdzie się w pobliżu.”