Opinie

  1. Alois Von H ★☆☆☆☆

    Pizza zimna i nie dopieczona!!! Pani która odbiera telefon niekompetentna i bardzo nie miła!!! Pizza miała być za 1h a była za prawie 3h. Nie polecam tej pizzeri.

  2. Katarzyna Wilk ★★☆☆☆

    Odwiedziłam wczoraj tą pizzerię po wielu latach i jestem strasznie rozczarowana... Po zakupie 4 napojów, które są wydawane od razu, otrzymałam tylko 2, po drugie dwa musiałam się przypomnieć przy ladzie. Na pizzę czekaliśmy z dziećmi ponad godzinę, choć początkowe zapewnienia było ok. pół godziny. jedna miała być dla dzieci bez pieczarek, ale chyba pominięto ten szczegół, bo była z nimi... :/ Sos bardzo średni (coś w stylu koncentratu pomidorowego z miodem). Ogólnie smaczna, ale całokształt wypadł niestety bardzo źle. Szkoda, że tylko jedna pani obsługiwała cały lokal (przyjmowała zamówienia, wydawała napoje i pizze), może dlatego ciężko było to ogarnąć w czasie.

  3. Daniel Domagała ★★★★☆

    Pizza dobra, chociaż w menu są same wymyślne, nie ma standardowych pizz. Miejsce mi się podobało, ma swój klimat adekwatny do nazwy, cenowo jak to w Krakowie drogo ale na to już nie poradzi się nic

  1. Eryk Cichoń ★★★★★

    Obsługa sympatyczna i bardzo pozytywna ! To co Pan Alan tworzy i Pani Patrycja to czysta poezja ! Jadłem pizzę, makaron i owoce morze - palce lizać . Nigdy nie spotkałem restauracji na tak wysokim i różnorodnym poziomie kulinarnym. Z całego serca polecam :)!

  2. Piotr Wierzbicki ★★★☆☆

    od maja znowu zmiany :(( brak tygodniowych klasyków w dużym rozmiarze, dlaczego? Zmuszony byłem wybrać inną kompozycję i ciasto niestety też na minus, może trafiłem na gorszy dzień.. no i wzrost cen od majówki :(

  3. Darek Kowalski ★★☆☆☆

    Dawniej chodziłem tam dość często na dobrą pizzę i piwko,było miło,przytulnie,smacznie i tanio,teraz przeważnie zamawiam z dostawą do domu,jakość z upływem czasu i wyrobieniem sobie marki diametralnie się pogorszyła,zamawiam zawsze tę samą pizzę i za każdym razem jest inna,częściej beznadziejna,rzadziej dobra,ceny mają teraz jakieś kosmiczne,za te pieniądze jest wiele miejsc w Hucie gdzie można zjeść dobry obiad we dwoje.Niestety czasami mam chęć na pizzę i dlatego korzystam z usług tego przybytku łudząc się,że może tym razem będzie pyszna jak dawniej,sporadycznie się to zdarza ale za taką cenę to powinna być norma.Z przykrością ze względu na sentyment do tego miejsca nie polecam go nikomu kto ma ochotę zjeść naprawdę dobrą pizzę,jeśli ktoś ma chęć zjeść tylko zwykłą,nijaką pizzę to jest miejsce dla niego.

  1. E E ★★★★☆

    Smaczna, typowo polska pizza. Miejsce raczej na luźne wyjście na piwo i pizzę niż na romantyczną randkę. Lokal typowo osiedlowy, duży plus za piwo z beczki w dobrej cenie. Bardzo uprzejma obsługa, dużo zadbanej zieleni zarówno wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz.

  2. Manativ 2011 ★★★★★

    Skuszony dobrymi opiniami zamówiłem pizze, a nawet dwie. I muszę powiedzieć, że się nie rozczarowałem. Fajne ciasto, cieniutkie i chrupiące (miejscami nawet za bardzo;), sporo składników o dobrym smaku. Obsługa miła przez telefon, dowóz szybki - mogę jedynie polecić:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Jazz?

Pizzeria Jazz znajduje się przy Osiedle Tysiąclecia 42, Mistrzejowice, 31-610 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Jazz?

Można skontaktować się z Pizzeria Jazz pod numerem +48 126 402 771

Jak można dotrzeć do Pizzeria Jazz?

Do Pizzeria Jazz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements