Przegląd katalogu
- 2,182 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 2182 wyników
Przeglądaj restaurant w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,182 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,950,435 opinii i ocen.
“Polecam,bardzo dobre jedzonko i bardzo miła obsługa, wracając do Krakowa na pewno nie raz tam wrócimy. Polecam każdemu spróbować specjałów ze zdjęć.”
“Za każdym razem jak mam ochotę na kebaba to zamawiam tutaj. Spora porcja, po zjedzeniu całego odczuwam, że jednak przesadziłem, a przykładowo gotowe dania z biedronki określają mnie jako rodzinę czteroosobową. Czas oczekiwania bardzo krótki, najdłużej musiałem czekać wtedy, gdy obsługa przygotowywała nowe mięso. Jak już mowa o obsłudze, ludzie tam pracujący bardzo pomocni. Potrafią zadzwonić przy składaniu zamówienia online i upewnić się o czas odbioru. Sam kebab również smaczny, sporo mięsa i dobre surówki.”
“Bardzo dobre burgery. Rozmiar olbrzymi. Wołowina dobrze wysmażona. Dostawa na czas :)”
“Jestem stałym klientem pizzeri. Bardzo dobrze oceniam jakość pizzy oraz obsługę. Ceny uczciwe oraz dużo ciekawych promocji. Zachęcam do skorzystania z ich usług. :D”
“Bardzo smaczna pizza, do której chętnie wracam – a to chyba najlepsza rekomendacja. Zamawiałam już kilka razy i za każdym razem było tak, jak trzeba. To nie jest klasyczna pizza włoska i bardzo dobrze – ja oczekiwałam konkretnej, sycącej pizzy z pizzerii, i dokładnie to dostałam :) Zawsze wybieram opcję na grubym cieście — jest puszyste, dobrze wypieczone, a pizza naprawdę syci. Dodatki są świeże i w odpowiednich proporcjach, a sos czosnkowy to małe arcydzieło – kremowy, intensywny, idealny do każdego kawałka. Duży plus za punktualność dostaw – zawsze dostarczone na wskazaną przeze mnie godzinę, bez opóźnień, a możliwość zamówienia online przez formularz to ogromna wygoda. Polecam wszystkim, którzy lubią porządną, treściwą pizzę i chcą mieć pewność, że dostaną ją na czas – bez niespodzianek, za to z pełnią smaku.”
“Butter chicken kozacki i kolendry dostałem jeszcze do tego lux danie”
“Super odkrycie! Tak blisko mieszkam i przejeżdżam Młynówką Królewską na rowerze prawie codziennie, a nie wiedziałam, że tu jest taka perełka azjatycka. Nie wiem dlaczego ktoś się czepia wnętrza albo toalety - to nie jest przecież droga, ekskluzywna restauracja tylko niewielki bar-restauracja. Otóż wnętrze jest przyjemnie urządzone, z tyłu malutki ogródek prawie że przy samej alejce Młynówka Królewska! Typowy rodzinny biznes. Jedzenie pyszne, zamówiliśmy tajskie dania i naprawdę sposób przyrządzenia rewelacja! Właściciel bardzo miły, mówi po polsku, wystrój i muzyka azjatycka, atmosfera w lokalu jest super sympatyczna.”
“Recepcja super, szczególnie Pani bardzo miła. pościel, ręczniki czyste. Parking do 18 luźny, potem robi się gęsto, ale ogółem dużo miejsca. Śniadanie super. Cena spoko, więc byle czysto i smacznie, więc wszystko się zgadza.”
“Jesteśmy zadowoloni. Bardzo miło wspominam pobyt w hotelu w dniach 22-24 wrzesień, śniadania , obiady smaczne śniadanie w formie stołu szwedzkiego, czysto w pokojach, łazienki z pakietem mydło, balsam, szampon, żel pod prysznic. Obsługa obiektu na piątkę z plusem.”
“Pani brunetka i Pani niska blondynka z długimi włosami są bardzo miłe i uprzejme :)”
“Klimat miejsca jest calkiem przyjemny, wyglad samego miejsca ratuje puszczana muzyka ktora przypadnie do gustu fanom klasykow ze starszych lat (okolo 2000) glownie rocka. Ceny jak na standardy krakowskich barow sa przystepne. Z calego pobytu najbardziej pamiec zapadla mi obsluga. Dlugowlosy barman i krotkowlosa barmanka w okularach z tatuazami, po krotkiej rozmowie polecili mi co wybrac i podali mozliwe modyfikacje drinka, w skrocie bardzo sympatyczni, chetni do rozmowy i profesjonalni w tym co robia. Calosc oceny mocno dzwiga ta dwojka. Napewno pojawie sie tutaj znowu chociazby na pogawedke z obsluga.”
“Zamówiłam oryginalnego Matjasa holenderskiego w 3 kg wiaderku. Przesyłka przyszła następnego dnia i została bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu, m.in. wkładami chłodzącymi. Mimo że opakowanie duże, to śledzie zniknęły w tydzień, bo są rewelacyjne, zarówno bezpośrednio z wiaderka, jak też z dodatkami. Zrobiłam na swoje imieniny z cebulką w oleju i w occie jako rolmopsy - goście się zajadali. Ponownie zamówiłam porcję 1 kg - śledzie są obłędne, świeżutkie, zupełnie inny smak i konsystencja niż w marketach, nawet nie ma co porównywać. Przesyłka dotarła w drugim dniu po zamówieniu. Przed Bożym Narodzeniem zamówiłam ponownie wiaderko 3 kg, przesyłka mimo świątecznego ruchu dotarła na drugi dzień po złożonym zamówieniu. Śledzie świąteczne w niezmiennie najwyższej jakości i smaku - pycha. Polecam sklep i asortyment”
“Solidne porcje, zróżnicowane dania, bardzo dobre w smaku! Obsługa szalenie miła - pan zawsze dba o to, żeby gościa przywitać i pożegnać. Zapach posiłków unosi się w całym lokalu i niestety wynosi się go w przesiąkniętych nim ubraniach. Ale to nie szkodzi :)”
“Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna a posiłki są tak dobre że aż przychodzą studenci z sąsiednich wydziałów. Porcje są uczciwe a ceny niewielkie. Codziennie kilka rodzajów posiłków do wyboru + klasyczna zupa i kompot w zestawie. Moim faworytem są ziemniaczki opiekane.”
“Bardzo pyszny hummus w wielu wariantach. Wszystko swiezutkie, pachnące.Jest problem zdecydować się na jeden do śniadania. Śniadania w super cenie. Sami wypiekają swoje pieczywo, więc już w ogole szał! Szczera porcja herbaty. Hummus można wziąć na wynos. Ceny wagowe może ciut wysokie, ale to naprawdę jest jakość. Poza tym nie wiem, czy chcialoby mi się samej pięć batata, czosnek, czy eksperymentować z innymi składnikami. Będę wracać za każdym razem, jak będę w okolicy!”
“Byłem odebrać paczkę niespodziankę z apki. Jedna z lepszych paczek. Jedzenie urozmaicone i dobre. Plus super smaczne kanapki. Obsługa miła. Wystrój bardzo fajny. Będę częstszym gościem. Dzięki, pozdrawiam.”
“Trafiliśmy przypadkiem, szukając innej "Tratorii" bo w naszej ulubionej zabrakło miejsca ..i miła niespodzianka, pod każdym względem, jedzenie smaczne i szybko - przynajmniej jeśli chodzi o pizze czy makaron, atmosfera bardzo przyjemna, obsluga bardzo mila, więc gorąco polecam i myślę, że jeszcze kiedyś wrócimy spróbować innych dan. Stolik przy oknie bardzo fajny, ale inne miejsca też fajne.”
“Kebsy wielkie jak dla zbója. Ledwo daliśmy radę zjeść w całości. Mięsko świeżutkie robione na miejscu fantastyczne. Ładne toalety koło toalet w podziemiach jest potężna akwarium. Zapaszek jak z wilgotnej piwnicy...ale smak kebaba to mistrzostwo świata. Gdybym wiedziała, że porcje są tak wielkie, to wzięłabym juniorów kebsy..”
“Weszliśmy trochę przypadkowo ale się nie zawiedliśmy. Kuchnia zdecydowanie orientalna ale fajnie spróbować czegoś nowego. Szaszłyk z kurczaka z sałatką, kiszonki i adżyką bardzo przyjemny. Zupa merci i pilaw z cielęciny też dobry. Warto tu zajrzeć w drodze na Rynek.”
“Świetna obsługa zapewniona przez panią Karolinę. Kawomat zawsze czynny i lodówki uzupełnione.”
“Razem z żoną chodzimy do tej Żabki od ponad 3 lat i muszę przyznać, że ostatnie zmiany personalne wyszły na ogromny plus. Nowy zespół jest niesamowicie uprzejmy, szybki i zawsze uśmiechnięty, co rano od razu poprawia humor przy kawie. Widać, że franczyzobiorczyni bardzo dba o standardy i atmosferę. To bez dwóch zdań moja ulubiona Żabka w okolicy!”
“Czy pani kasjerka z plakietką ,,Nastka" Ma chłopaka?”
“Dziewczyna i chłopak w tym sklepie są mega sympatyczni! Zawsze wesoło, miło i młodo. Fajna atmosfera, aż chce się wracać po zakupy. Już nieraz wracałam i za każdym razem było super!”
“Moja ulubiona żabka, domowa atmosfera, pozdrawiam dziewczyny”
“Nie wiem o co chodzi ale bywam tu często i jest zawsze sympatycznie i konkretnie.”
“Super Żabka, duży wybór gotowych dań, obsługa zawsze miła, pozdrawiam”
“Jedna z mniejszych żabek w których byłem, mimo to łatwo znaleźć poszukiwany towar, sklep jest mocno zadbany, wysprzątany. Kulturalna, rozmowna obsługa. Warto dodać na uwadzę, że sklep jest również otwarty w niedziele. Bardzo dobry wybór na szybkie zakupy.”
“Jedna z najmilszych kasjerek z jaką miałam do czynienia. W samym sklepie byłam tylko raz, dlatego więcej się nie wypowiem, aczkolwiek jakość obsługi zachęca do skorzystania z usług tego sklepu ponownie.”
“Jak na bar mleczny, bardzo przyzwoite jedzenie. Trochę drogie - ale narzuca to pewnie lokalizacja. Zaskakująco dobra szarlotka! Rumsztyk pierwsza klasa. Ziemniaki dobrej jakości. Kompot przepyszny. Strzał w dziesiątkę!”