Szczerze nie polecam. Zamówiliśmy z tego lokalu dwa makarony z tofu, z dziewczyną nie jemy mięsa. Tofu było naprawdę smaczne, ale w makaronie mojej dziewczyny były również spore kawałki kurczaka w środku, za to w moim był dziesięciocentymetrowy włos :) Pojechaliśmy tam pierwszy i ostatni raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Młody Igor ★☆☆☆☆
-
Michał Lorek ★★★★★
Bardzo dobra zupa pho, przyjazna atmosfera i miła obsługa..
-
Adam Augustynek ★★★★★
Bardzo polecam tą kuchnie wcześniej znajdowali się na starym bieżanowie szkoda że zmienili lokalizację dania są bardzo smaczne jeśli ktoś ma zarzuty do smaku czy dania czemu nie zgłosicie uwagi na miejscu jak mi coś nie smakowało czy nie smakowało od razu to zgłaszałem była wymiana lub zmiana zamówienia
-
Naksa _ ★☆☆☆☆
Zero wentylacji!!! Po powrocie z szybkiego obiadu, wszystkie rzeczy od razu do prania. Wszystko jest tam tłuste, klejące, pachnie starym tłuszczem w całym lokalu. Jedzenie kiepskie, kurczak po wietnamsku smakuje jak wątróbka z cebulą, albo nawet gorzej.
-
Anna Michalska ★★★★★
Bardzo polecam! Jedzenie niesamowicie smaczne, przede wszystkim świeże i świetnie doprawione. Zamówiliśmy polędwiczki po tajsku. Danie rewelacyjne. Ryż bardzo dobrze ugotowany, surówki smaczne i doprawione (nie tak jak w wielu innych miejscach). Będziemy odwiedzać :)
-
Adrian Cich ★★★★☆
W lokalu zamówiłem ofertę lunchową za 28 zł, na która składała się zupa + danie główne. W moim przypadku była to zupa wietnamska i kurczak chrupiący. Zupa bardzo aromatyczna, z dużymi kawałkami kurczaka. Danie główne w porządku, kurczak w przyjemnie chrupiącej panierce. Pod kurczakiem znajdziemy mała ilość warzyw i sos. Całość całkiem smaczna.
-
Deolerone ★☆☆☆☆
Zamówiona "zupa pho" z kurczakiem porcja nadmiar skromna, jakość beznadziejna, w zasadzie to była doprawiona woda z makaronem oraz z małymi kawałkami gotowanego kurczaka którego ledwie można było pogryźć był tak twardy, SZCZERZE ODRADZAM ! to zwyczajnie oszukiwanie klientów. Wisienką na torcie jest cena za tą "przepyszną wodę" uwaga 17 zł ! Jadłem przepyszne tego typu zupki aromatyczne i naprawdę bardzo smaczne za jedyne 10 zł.
-
Igy R ★★★★☆
Warunki jakie są każdy widzi. Nazwa oficjalna : "Restauracja orientalna...." Ranga rzeczywista: "Bar leśny przy DK 893" Było by to bezsensowne i nie potrzebne kpienie gdyby nie ceny. Ja rozumiem że 500+ itd itp ale kurczak po wietnamsku za 22 PLN w barze leśnym to przesada. Bar barem ale zasadnicze pytanie brzmi: czy warto ? czy jest smaczne? - bo może mimo 22 PLN to dla jedzenia warto. I zdażały się takie przypadki w kraju że cena "kosmos" ale i jakość bajka. Tutaj jadłem tylko tą jedną potrawę i powiem tak: jest nieźle, mięsa jest dużo, cebulki tyle co ma być i dobrze zeszklonej, ale niestety są braki: całość za mocno pływa w oleju (kawałki mięsa są aż nie naturalnie "mokre" i mięso jest takie na styk co do świeżości. 4 gwiazdki się należą w porywach do 4,5 ale dla mnie miejsce nieadekwatne do ceny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja orientalna Lam Kieu?
Restauracja orientalna Lam Kieu znajduje się przy Walerego Sławka 17, Podgórze Duchackie, 30-663 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja orientalna Lam Kieu?
Można skontaktować się z Restauracja orientalna Lam Kieu pod numerem +48 606 333 240
Jak można dotrzeć do Restauracja orientalna Lam Kieu?
Do Restauracja orientalna Lam Kieu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku