Bardzo przyjemna atmosfera i wyraźna pasja do kuchni orientalnej. Menu różnorodne, od klasycznych potraw po ciekawe autorskie propozycje. Dania świeże, dobrze przyprawione i sycące, a obsługa pomocna i uśmiechnięta. To miejsce, które warto odwiedzić nie tylko ze względu na jedzenie, ale także klimat lokalu.
Zdjęcia
Opinie
-
Qurolek ★★★★★
-
Polski ASP ★★★★★
Przepyszne jedzenie w fajnej cenie. Obsługa dyskretna, ale serdeczna i pomocna. Gorąco polecam :)
-
Radosław Gryczan ★★★★☆
Restauracja z orientalną kuchnią nieco na uboczu. W sobotnie popołudnie w środku niewielki ruch. Zamówione dania pojawiły się całkiem szybko. Zaskakująca była lemoniada - raczej bym nie ponowił. Poza tym sajgonki fajne, kurczak po wietnamsku - smaczny, filet natomiast był tak duży, że wrócił z nami do mieszkania. Warto zajrzeć, jeżeli szuka się czegoś rozsądnego i orientalnego. Cenowo bardzo w porządku.
-
Zet-Car Oględziny pojazdów ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, a także miły personel. Fajne, bo można zjeść ja miejscu oraz na wynos. Czasem lepiej gdy porcje są mniejsze, a smaczniejsze, tak jak to ma miejsce tutaj:)
-
Marzena ★☆☆☆☆
Jedyne pięć gwiazdek jakie mogę dać to kelnerce która była naprawdę miła i bardzo się starała żebyśmy byli zadowoleni Zamówiliśmy kaczkę ! No cóż! O ile moja była zjadliwa - mało przyprawiona, niearomatyczna i lekko twarda to męża porcja nie nadawała się do jedzenia!! Męczył się chwilę z tą porcją ale się poddał !! Po interwencji kelnerki że kaczka nie da się zjeść jest twarda i żylasta zaproponowała nową porcję Mimo jej usilnych starań druga porcja okazała się taka sama No cóż mąż wyszedł głodny i zły Pochwały dla sympatycznej kelnerki mimo wszystko
-
Andrzej Baran ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Testowałem już kilka róznych potraw z tej resteuracji: kurczak z pomarańczą, kurczak w sezamie, kurczak w miodzie. Ostatnio: kurczak po wietnamski. Te potrawy są bardzo dobrze przyrządzone. Dobre jakościowo składniki, świetnie doprawione. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego posiłku u bardzo dobrych cenach. Gdy korzystam z dowozu to zawsze dostaje szybko zamówione jedzenie. A transport restauracja zapewnia sama. W Krakowie testowałem już dużo orientalnych resteuracjia ale miejsca tak dobrego jak Smok nie znajdziecie na pewno. Polecam!!! Porcje są bardzo duze, wszystko jest pyszne i zawsze świetnie doprawione. A ceny bardzo przystępne.
-
Carlos Onion ★★★★★
Moim zdaniem, jedna z najlepszych kuchni orientalnych w Krakowie. Bardzo smaczne i sycące porcje. Przepyszny ryż który w końcu jest lekko sypki a nie, jak w większości miejsc przegotowany i sklejony w jedną, niemożliwą do rozdzielenia kulkę. Kurczak po wietnamsku petarda , ale kurczak "Smok" w chrupiącej panierce i podlany czerwonym winem skradł moje serce . Na pewno będę wracał po więcej .
-
Kerniu ★★★★☆
Kurczak chrupiący, makaron/ryż smażony z warzywami były dobre, jeśli chodzi o resztę czyli zupy, ryż do kurczaka i sosy były mocno średnie. To co ostre było minimalnie pikantne. Czwarta gwiazdka za to, że zestaw lunch czyli zupa i drugie danie jest w cenie 24 zł oraz za miłą obsługę.
-
Przem o ★★★★★
No restauracji orientalnej Smok wybraliśmy się na niedzielny obiad. Restauracja bardzo przyjemna i bardzo ładne urządzona. Po zajrzeniu do menu zobaczyliśmy bogaty i ciekawy wybor. Mój wybór padł na kurczaka w sosie pomarańczowym. Jedzenie podane smacznie i estetyczne. W przeciwieństwom do baru orientalnego na mlynskiej w daniu była odpowiednią ilość kurczaka i nie trzeba było co szukać w sałacie. Jedzenie bardzo dobre. Polecam ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Orientalna Smok?
Restauracja Orientalna Smok znajduje się przy Pilotów 97, Prądnik Czerwony, 31-462 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Orientalna Smok?
Można skontaktować się z Restauracja Orientalna Smok pod numerem +48 666 940 311
Jak można dotrzeć do Restauracja Orientalna Smok?
Do Restauracja Orientalna Smok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku