Bardzo polecam!!! Pyszna pizza i super realizacja urodzinowa! Dziękuje bardzo!
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Kokoszka ★★★★★
-
Kasia J ★★★★★
Przepyszna!!!! Zamówiłam 15.11 godz. 22.10 50cm -salami. Ser kozak! Na grubym cieście, nie spalona a upieczoną dużo pieczarek przepyszna dziękuję! Nie zmieniajcie nic róbcie cały czas taką pizze a wszyscy będą ją kupować w okolicy bo jest jedną z najlepszych w okolicy serio! Kupuje w różnych a mieszkam nie daleko koło Was i nie jadłam lepszej serio. Nie zastanawiajcie się tylko kupujcie -pycha.
-
Monika ★★☆☆☆
Pizza byla zamowiona online na dostawe. Dojechala po prawie dwóch godzinach w poniedziałek. Jak dla mnie pizza była żadna, dojechała zimna, pieczarki były stare, szynka też byle jaka. 9zł extra za dodanie czerwonej cebuli. Darmowy sos za zamowienie powyżej chyba 50zl czy 60zl. Uważam,że jakikolwiek sos do pizzy powinien być gratis a każdy dodatkowy powienien być płatny.Jedyny plus, to darmowa dostawa. Czekanie dwóch godzin na tak niesmaczną pizze-nie polecam!
-
Lizaveta Mankouskaya ★☆☆☆☆
Pizza była przypalona od spodu, miała przez to nieprzyjemny smak. Kiełbasa również była spalona i bardzo tłusta. Niestety, nie jestem zadowolona z zamówienia.
-
Valentyna Khomenko ★★★★★
Już nie pierwszy raz zamawiamy pizzę z tego miejsca i za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni. To zawsze pyszne jedzenie w przystępnej cenie, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Serwis funkcjonuje na naprawdę najwyższym poziomie. Dostawa jest bardzo szybka, a pizza zawsze dociera do nas jeszcze gorąca i świeża, co świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta i dbałości o jakość usługi. Jesteśmy naprawdę zachwyceni zarówno obsługą, jak i jakością oferowanych pizz. Smaki są bogate, składniki świeże, a ciasto przygotowane idealnie. Na pewno wrócimy tu nie jednokrotnie, bo to miejsce w pełni zasługuje na nasze zaufanie i stałe zamówienia. To jeden z tych lokali, na które zawsze można liczyć.
-
Viktoria Onishenko ★★☆☆☆
Pizza była sucha i spalone salami(niestety, mi się nie spodobało)
-
Cathy Earnshaw ★★★★★
Najlepsza pizza w Krakowie! Duża ilość składników, pyszne ciasto. Dostawa ekspresowa. Do tego wybitny sos bazyliowy. Z czystym sumieniem polecam.
-
Marek G ★☆☆☆☆
Gdzieś zawsze słyszałem, że pizza spoko, że smaczna, że zamawiaj w ciemno i zamówiłem "Pizza New York" kompletnie bez smaku. Jesz i myślisz, że w tej cenie masz bilet samolotowy do Włoch. PS. Przepraszam za pozytywny wstęp opinii ale dzisiaj uświadomiono mnie, że to nie tą pizzerię mi polecano. Ups, czyli z plusów nie ma nic.
-
Maciej Pondel ★★★★★
Zamówiliśmy dużo bo byliśmy głodni. Pizza była dobra i sycąca, dostawa przyjechała na czas, a kierowca był miły i pomocny. Okazuje się, że angielsko brzmiąca pizzeria, potrafi wykonać Włoską pizzę, która smacznie napełni nie tylko damski, ale i męski brzuszek. Polecamy wszystkim głodnym i fajnym ludziom.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Winchester?
Pizza Winchester znajduje się przy Ugorek 10, Prądnik Czerwony, 31-456 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Winchester?
Można skontaktować się z Pizza Winchester pod numerem +48 512 727 414
Jak można dotrzeć do Pizza Winchester?
Do Pizza Winchester można dotrzeć, korzystając z poniższego linku