Opinie

  1. Oleksandr Zakharchenko ★★★★★

    Bardzo pyszne jedzenie! Quesadilia z ozorami jest moim faworytem, również Burito z Chili Con Carne - mega polecam od serca! Ozorki rozpływają się w ustach, smaczne zawsze, zawsze ciepłe, chrupiące i syte! Też dobre napoje macie, polecam z guawą, jest idealna do wyżej wymienionej kompozycji

  2. Weronika Pragnący ★★★★★

    Pyszne jedzenie, super miła i ekspresowa obsługa. Szczególnie polecam tacosy z kurczakiem, świeżość i smak 10/10

  3. Karol Kominek ★★★★★

    Co jakiś czas stołuję się tu, albo zamawiam stąd przy wyjątkowej okazji. Szczerze jedno z przyjemniejszych miejsc w okolicy, zwłaszcza ze względu na obsługę, która za każdym razem była absolutnie przemiła. Nie zdarzyło mi się jeszcze dostać czegoś słabego, nieświeżego albo zimnego. Dodatkowy plus za to, że jeśli zamawia się coś ostrego to faktycznie takie jest. Wzorowo Serdecznie pozdrawiam.

  1. Patrycja Wiśniewska ★★★★★

    Najlepsze meksykańskie smaki w Krakowie!

  2. tominos tomines ★☆☆☆☆

    Buritto przeciętne. Zimny farsz i tylko lekko podgrzana tortilla to nieprawdopodobne niechlujstwo....Po innych opiniach widać, że podawane zimne potrawy to tutaj norma. A właściciel ma jakieś problemy emocjonalne. Próbuje w odpowiedziach obrażać klientów, którzy mieli czelność zwrócić uwagę na fakt, że potrawy podawane są zimne....Zalecałbym zainwestowanie w porządny translator. Bo kto pisze " wszystkiego zakapturzonego..." Odp. na wpis właściciela: Nie mam zamiaru wracać na zimne danie, które powinno być ciepłe...Życzę ,aby państwu również takie zimne dania podawano w odwiedzanych lokalach.

  3. Zuzanna Popiołek ★★★★★

    polecam! mil obsługa, szybko i smacznie:)

  1. Paulina Dudek ★★★★★

    Taco przepyszne. Można poczuć smak prawdziwych tacos. Warto się na chwile zatrzymać. Jedyny minus to miejsce, trudno zaparkować autem.

  2. Erwin Wyjadłowski ★☆☆☆☆

    No cóż...zamówiliśmy dania kuchni meksykańskiej licząc na wyraźne smaki, zapachy i ferie kolorów - nic z tego. Dania były oparte na nachosach, ale nie przypuszczałem, że w blisko 80 %. Oprócz tego dania przyjechały naprawdę zimne. Być może na miejscu jest lepiej, ale na wynos to klapa. Lepiej kupić słoik guacamole i paczkę nachosów, wyjdzie taniej i nie będzie zawodu. Rozczarowanie

  3. Katarzyna Rajczak ★★★★★

    Bardzo smaczne burrito, duża porcja, miła obsługa.

  1. Magdalena Sułowska ★★★★★

    Super miejscówka z meksykańskim jedzonkiem! Bardzo szybko realizowane dostawy, wszelkie uwagi oraz prośby klienta są brane pod uwagę i spełniane w najlepszym stylu. Według nas (biednych studentek;D) - najlepsze taco w Krakowie (zwłaszcza z wieprzowiną)!! Mięsko rozpływa się w ustach

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tio Malo Tex-Mex Bar?

Tio Malo Tex-Mex Bar znajduje się przy aleja Kijowska, Krowodrza, 30-011 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tio Malo Tex-Mex Bar?

Można skontaktować się z Tio Malo Tex-Mex Bar pod numerem +48 516 302 999

Jak można dotrzeć do Tio Malo Tex-Mex Bar?

Do Tio Malo Tex-Mex Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements