Opinie

  1. in_crete_we_trust ★★★☆☆

    Co do jakości wędlin i nabiału nie mam zastrzeżeń. W sumie to tylko dlatego wciąż regularnie robię zakupy w tym sklepie od wielu lat. Gdybym jednak brał pod uwagę obsługę sklepu to musiałbym zrezygnować z zakupów. W najlepszym wypadku jest ona całkowicie obojętna, a bywa niestety często obcesowa. Odzywki typu "nie mogę Panu pokroić wędliny z nowego kawałka, bo przecież tego starego nie wyrzucę" (nadmieniam, że mówimy o wędlinie za 63 PLN! ) lub "i co z tego, że ma Pan kupon rabatowy - nie widzi Pan do kiedy on jest ważny?" świadczą niestety o niskiej kulturze niektórych tu pracujących osób. Nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłem zakupy w tym sklepie z przyjemnością. Kiedy mam iść do Bacówki w Serenadzie zawsze robię to z niechęcią i tylko dlatego, że wciąż cenię Wasze wyroby. Nie wiem jednak, jak długo jeszcze będę w stanie tolerować tutejszą rozkapryszoną obsługę. P.S. do odpowiedzi sklepu: nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do sposobu sprzedaży i doskonale rozumiem odmowę ukrojenia z nowego kawałka jeśli wystąpi taka sytuacja. tak jak pisałem zastrzeżenia mam tylko i wyłącznie do sposobu przekazania tego klientowi. Sytuacja taka miała miejsce wczoraj po południu i dodam, ze nie chodzi o Panią Kingę…

  2. Marta Katarzyna ★☆☆☆☆

    Kupiłam dzisiaj kiełbasę, która okazała się nieświeża, na co wskazywały smak, zapach zzieleniała końcówka i skórka obślizgła, nieprzyjemna w dotyku. Za pół kilograma nieświeżego towaru zapłaciłam 30 złotych.

  3. Tom Ski ★☆☆☆☆

    Nie polecam kupiłem krokiety z mięsem które są w tak nie smacznej panierce chyba chemicznej bo nie da się zjeść tego produktu. Jakościowo jak najtańsze z marketu. Niestety ale panierka zabiła smak całości. Poleciały do kosza.

  1. Maria Kaleta ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zakupów w państwa sklepie, za miła i profesjonalna obsługę, zawsze świeże i smaczne produkty.

  2. Łucja Krzeczowska ★★★★★

    Lokal mieści się w parterowej części galerii handlowej serenada . Z miejscem parkingowym nie ma problemu. Dość spory asortyment, smaczne. Ceny umiarkowane. Produkty świeże. Obsługa bardzo miła i pomocna.

  3. Monika Stępniowska ★★★★★

    Pyszne wędliny - "kiełbasa swoja" jedna z lepszych jakie jadłam! :) Ciekawy asortyment produktów regionalnych i nie tylko. Miła i pomocna obsługa. Na pewno jeszcze nie raz wrócę. Polecam :)

  1. Anna Gościniewicz ★★★★★

    Polecam ten sklep wszystko zawsze ladnie, swieze i pyszne obsluga bardzo mila , lubie tam robic zakupy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bacówka Towary Tradycyjne?

Bacówka Towary Tradycyjne znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bacówka Towary Tradycyjne?

Można skontaktować się z Bacówka Towary Tradycyjne pod numerem +48 882 364 163

Jak można dotrzeć do Bacówka Towary Tradycyjne?

Do Bacówka Towary Tradycyjne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements