Nie Polecam. Strasznie słaba pizza salami. bez smaku ser smakuje dziwnie jak by był stary lub był przetrzymywany w śmierdzacej lodówce. Ciasto też niespecjalnie. Sos pomidorowy bez smaku nie czuć go wogole. A salami chyba jakieś zwykle jak ze sklepu obok.
Zdjęcia
Opinie
-
toko 02 ★☆☆☆☆
-
Klaudia Skomra ★☆☆☆☆
Nie rozumiem szefa, który na własną szkodę zatrudnia takich pracowników. Dziewczyna, która nas obsługiwała 11.12, wyglądała jakby pracowała tam za karę ,była niemiła, opryskliwa i kompletnie niezainteresowana. Przyszliśmy po swoje zamówienie, chcieliśmy zapłacić gotówką, daliśmy 100 zł, a ona powiedziała, że nie ma jak wydać reszty i tyle. Zero zainteresowania, jak rozwiązać ten problem, żadnych propozycji. Dziewczyna po prostu w nieprzyjemny, rozkazujący i zirytowany sposób powiedziała: „do Biedronki”. ROZKAZUJĄCYM TONEM !to było po prostu śmieszne. Jeśli macie problem z gotówką, trzeba o tym informować w momencie kiedy klient dzwoni i składa zamówienie. To mnie nie powinno interesować i na pewno nie mam biegać po Biedronkach. Kolejna sprawa , źle nas policzyła, bo za to że sami odbieramy zamówienie powinna być zniżka –15%, której oczywiście nie było. Zamawialiśmy u was bardzo często ale po takim chamstwie był to ostatni raz. Cała sytuacja nie wyglądałaby tak źle gdyby ta osoba potrafiła normalnie komunikować się z ludźmi.
-
A P ★★★★★
Krem pomidorowy jest OBŁĘDNY, do tego dwa paluszki czosnkowe i mozzarella w środku. Cudowny. Do tego smaczna duża pizza. No diabłów jest ekstra, a włoskie pizzę z krewetkami jem ze smakiem jak jestem w mniej osób. Warto. Po prostu przyjść spróbować i być zadowolonym ze smacznego posiłku. Sosik spicy mango też jest czymś wartym spróbowania. Pani z obsługi też bardzo miła i stara się pomóc. Nie ma problemu z łączeniem stolików więc więcej osób też tutaj znajdzie swoje miejsce na pogaduchy. Pizza(największa)ale jest OLBRZYMIA około 60-70pln. Na 6 osób wzięliśmy dwie duże i wręcz wyszliśmy objedzeni.
-
Szymon Zegzda ★★☆☆☆
EDIT: Co zmiana właściciela to jest gorzej. Pizze 50cm wycofane z nieznanych przyczyn. Za mało sie na nich zarabiało czy co? Jakość też mega poszła w dół, czuć że stary kucharz odszedł jakis czas temu Wielokrotnie zamawiałem z tej pizzerii, nigdy się nie zawiodłem. Dobra jakość składników i zawsze szybka dostawa
-
Daniel Zawadzki ★★★★★
Pizzeria z klimatem. Bardzo dobry dojazd nawet i komunikacją miejską. Bardzo fajna okolica i bardzo przyjemny lokal. Pizza czy to włoska czy klasyczna jest naprawdę rewelacyjna. Do tego sałatki i Street food. Czy to w dostawie czy na miejscu pizza przepyszna jak zawsze. W lato mają nawet ogródek, jest kącik dla dzieci. A w razie potrzeby zorganizują nawet imprezę zamkniętą. Naprawdę polecam.
-
Natalia ★★☆☆☆
Pizza miała 2 plusy: szybką dostawę i fakt, że nikt nie miał po niej niestrawności. Jeśli chodzi o walory smakowe to ewidentnie jest coś nie tak, ale nie do końca można określić co. Może niskiej jakości ser lub salami? Tak czy inaczej, za taką cenę, odradzam. W sumie, nawet gdyby cena była niższa, to też odradzam.
-
Kamil Kozik ★★★★★
Pizza wyśmienita, ładny wystrój lokalu, dobry dojazd komunikacją miejską. Obsługa miła i kompetentna. Na pewno tutaj wrócę.
-
Karolina Krajewska ★☆☆☆☆
Liczylam na dobrą pizzę, niestety została dostarczona spalona i z każdym kęsem było coraz gorzej przez gorzki smak. Jak za cenę 36zl/33zl(druga pizza) oczekiwałam na dobrej jakości pizzy. Cała pizza została wyrzuca. Niestety, ale nie polecam i drugi raz nie zamówię.
-
K ★★★★★
Byliśmy dziś 1szy raz, wybór padł na włoską pizzę z krewetkami, sernik i dwie herbaty zimowe. Muszę przyznać, że miejsce BARDZO obiecujące. Zarówno pizza jak i serniczek REWELACYJNE. Wystrój lokalu fajny, nienachalny, niekrępujący. Pan obsługujący bardzo miły i zaangażowany. Na pewno będę regularnym bywalcem, menu jest bardzo ciekawe, chętnie spróbuję innych pozycji. Cieszy, że w okolicy pojawiają się takie miejsca, które powodują, że nie trzeba jechać do centrum miasta by porządnie zjeść i miło spędzić czas. Miejmy nadzieję, że będą Państwo trzymać poziom - trzymam kciuki :) EDIT: Kolejna wizyta, pizza łososiem i druga z m.in. grzybami leśnymi - bardzo smaczne :) EDIT: 3 wizyta na przestrzeni kilku dni i wyraźne rozczarowanie i negatywne zaskoczenie, tak jakbym wszedł do innej pizzeri. Słabej jakości salami, gumowate ciasto, salami zamiast na serze to pod serem. Dodatkowo przygotowanie miało trwać 15 minut, a była w może 5, to daje do myślenia czy była robiona na świeżo czy tylko odgrzana. Jak sytuacja się powtórzy to będzie to ostatnia wizyta, bo konkurencja w sąsiedztwie spora.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Włoski Rant: Pizza & Food?
Włoski Rant: Pizza & Food znajduje się przy Osiedle Tysiąclecia 83, Mistrzejowice, 31-610 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Włoski Rant: Pizza & Food?
Można skontaktować się z Włoski Rant: Pizza & Food pod numerem +48 735 538 402
Jak można dotrzeć do Włoski Rant: Pizza & Food?
Do Włoski Rant: Pizza & Food można dotrzeć, korzystając z poniższego linku