Zamawialiśmy na wynos - pan dostawca dokładnie wykonał prośbę o zostawienie pod drzwiami i zadzwonienie do drzwi co wbrew pozorom jest rzadkie u dostawców. Jesli chodzi o jedzenie - zamówiliśmy udon spicy po tajsku z kurczakiem i kurczak po seczuańsku. Niska cena, jakość super, porcje bardzo duże - zwłaszcza kurczak po seczuańsku (niestety nie mam zdjęcia bo był tak dobry, że poszedł za szybko). Udon naprawdę świetny, jeden z lepszych jakie jadłam w Krakowie :) polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Chybińska ★★★★★
-
Daniel Kulczyński ★★★☆☆
Tragiczny ryż ! Nigdy nie jadłem tak rozgotowanego ryżu w Barze Azjatycki / on ma być lepki, smaczny - a ten nie był lepki tylko rozgotowany i bez smaku ( 4x zamówienia zawsze to samo). Kolejny minus to brak sosów do zamówienia typu ostry, słodki chilli czy do sajgonek co jest standardem w każdym tego typu barze- tutaj można dokupić sos słodko kwaśnym który jest z jakimiś warzywami i ogólnie smakuje identycznie jak ten z Dania słodko kwaśnego. Ale żeby nie było są też plus : zupa singapurska jest pyszna( wont ton bardzo mało dodatków taka o), pożywna; makaron z kurczakiem jest ok podobnie jak kurczaczek po seczuańsku. Stąd ocena 3. Liczę że się poprawicie bo widzę ogromny potencjał, ale cóż ciężko się je sajgonki bez sosu i ryż który się rozpływa przy lekkim dotknięciu .
-
Marcelina Janos ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre i tanie jak na serwowane porcje. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, zamówienia wydaje szybko.
-
Katarzyna Słowikowska ★★★★☆
Dania zamówione dwa różne, wizualnie wyglądają tak samo mięso,papryka,marchew, brokuł, ale różnią się przyprawami. Wieprzowina smaczna,wołowina z mango ciężko wyczuć mango, ale wszystko smaczne.
-
Paulina Kaim ★★★★★
Serdecznie polecam. Mijaliśmy miejsce wielokrotnie i dziś spontanicznie postanowiliśmy wejść. Naprawdę warto. Czysto, schludnie, spokojnie a jedzenie.... Mega smaczne. Zachwycające. Duże porcje. Ciekawa karta. Byliśmy pierwszy raz ale z pewnością będziemy wracać.
-
Krzysztof Borysiak ★★★★★
Zamówienie na dowóz okazało się bardzo dobrym pomysłem. Duże, gorące i smaczne porcje, błyskawiczna realizacja zamówienia. Wszystkim smakowało. Kurczak po wietnamsku mój numer jeden ale bardzo na plus zaskoczyły sajgonki, lepszych nie jadłem.
-
adi142X ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, brałem przeważnie na wynos ale lokal wewnątrz tez w porządku, można spokojnie zjeść. Zawsze ciepłe i dobrze zapakowane, ekspresowo robione, miła obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Viet-Thai No1 Azjatycka Restauracja Kraków?
Viet-Thai No1 Azjatycka Restauracja Kraków znajduje się przy Osiedle Dywizjonu 303 60, Czyżyny, 31-875 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Viet-Thai No1 Azjatycka Restauracja Kraków?
Można skontaktować się z Viet-Thai No1 Azjatycka Restauracja Kraków pod numerem +48 536 818 888
Jak można dotrzeć do Viet-Thai No1 Azjatycka Restauracja Kraków?
Do Viet-Thai No1 Azjatycka Restauracja Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku