Bardzo dobra pizza! Szczególnie szynka pieczarki. Przy okazji trafiła nam się sytuacja w której brakło nam na pizzy ważnego składnika, skontaktowaliśmy się z pizzerią i od razu zostało nam zaproponowane rozwiązanie. Nie tylko smacznie ale i z dobrym nastawieniem do klienta, na pewno będziemy częściej stamtąd zamawiać:)
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Dutka ★★★★★
-
Appleman Stanleyjr ★★★★★
Zmowiłem wczoraj i bardzo dobra pizza,dobry sos oraz skladniki,nic nie pływało wszystko dobrze wypieczone,na drugi dzien tez smakuje rewelacyjnie,polecam!
-
Lukasz Nowicki ★★★★★
Naprawdę dobre burgery. Już kilkukrotnie testowane i zawsze jest git. Klimatu jako takiego nie ma bo lokal nastawiony jest na dostawę, ale dzięki temu można zjeść bez tłumów w spokoju. Mocne reko jak jesteście w okolicy.
-
Владислав Сидорчук ★☆☆☆☆
16.05.2025 Zamówiliśmy pizzę na chopina 33 która dojechała do nas niby w dobrym stanie ale mokrym, przy możliwości wzięcia cała rozjeżdża się, nagrałem wysłałem filmik. W rozmowie Pani Dominika powiedziała, że nie biorą odpowiedzialności za to, że zamówiliśmy taką pizzę na 6 składników oraz dodatkowy ser i pizzer powiedział, że wszystko ok. Takie śmiecie nawet nie będę psu dawał ewidentnie coś im się nie udało i to nie pierwszy raz, losowo się zdarzą na nasz adres jakiś problem, kiedyś wydali nie tą pizzę, tańszą niż zamówiona, potem problemy z burgerami wiadomo tę sytuację załatwiliśmy i ok, zamawialiśmy wszystko poprawili, a dzisiaj nie do wiary po prostu sytuacja która nie nałazi na głowę. Mogę podsumować ilość zamówień z takim samym rodzajem składników które wyszli superowo z 2021 roku. Nie raz przymykałem oko na złe sytuacje ale dzisiaj w rozmowie telefonicznej wk**łem się mocno, nie krzyczałem, próbowałem wyjaśnić w końcu powiedziałem, że możemy zrezygnować i mieć spokój dla nas i dla nich jeśli jest taka sprawa, na co dostałem info od Pani Dominiki, że możecie w takim razie znaleźć inną restauracje jeśli nam nie podoba się jakość. Zaproponowano było porozmawiać z szefem, mówili, że oddzwonią, w końcu sam dzwoniłem 16.05, 17.05, 18.05 niby szef będzie ale później za 1-2h i nic, pizza leżała z 16.05 do dnia dzisiejszego 20.05, aż zdecydowałem wyrzucić, pieniądze na wiatr. brak kontaktu, fajne podejście do stałych klientów. A jeśli nie niesiecie odpowiedzialności za taką ilość składników, to zabierzcie taką opcje lub piszcie dodatkową informacje przy takiej opcji.
-
Kamil R ★★★★★
Nie byłem nigdy w tym Lokalu ani nie jadłem tam pizzy, opinie swoją opieram o kilkukrotne zamawianie burgerów poprzez aplikacje uber Eats. Burger świeży, mięso dobrze doprawione i odpowiednio wysmażone, do tego świeża dobra bułka oraz moim zdaniem świetny stosunek Cena-Jakość-wielkość Nie wiem jak z pizzami ale burgery mogę polecić z czystym sumieniem, są naprawdę ok i nie ma się do czego przyczepić.
-
Natalia Hensoldt ★★★★★
Pizza pyszna, świeże dodatki, ciasto idealnie cienkie i chrupiące brzegi. Kompozycje smakowe bardzo ciekawe. Pizza barana na dowóz czas oczekiwania do godziny- było duże zamówienie. Wszystko przyszło ciepłe i pyszne. Polecam
-
KABEL OD PRODIŻA ★☆☆☆☆
Od bardzo dawna zamawiałem pizze oraz burgery w tej restauracji po dziś. W dzisiejszym dniu pozwoliłem sobie zamówić pizze z pieczarkami, owszem doszła pizza ciepła nawet w miarę wyglądała (nie raz trafiaja się lepsze). Po pierwszym kęsie w kawałku ukazał sie bardzo długi włos, wzięło mnie na wymioty. Ostatni raz zamówiłem pizze w tej restauracji, miałem bardzo duże zaufanie do Nich po dziś. Nie omieszkam zawiadomić o tym sanepid. Odradzam restauracje.
-
Aniela ★☆☆☆☆
Może i pizza dojechała szybko, ale to w jakim stanie dojechała odchodzi od normy. Zero jakiegokolwiek papieru czy folii pod pizzą. Dziwne resztki spalenizny jakby z innej pizzy. Rozwalony spód i przyklejony do kartonu, przy próbie oderwania jej, odszedł również karton, trzy kawałki z sześciu poszły do śmieci, bo było na nim pełno papieru. Zacznijcie zwracać uwagę jak podajecie pizzę ludziom, bo jest to poprostu śmieszne i nie na miejscu. Przy wysłaniu wiadomości z załączonymi zdjęciami nie dostaliśmy nawet odpowiedzi z jakąś próbą wyprostowania sytuacji i zreflektowania się.. Masakra.
-
Wiktor K ★★☆☆☆
Pizza zamówiona z darmowym dowozem przez stronę lokalu. Dostarczona w niecałą godzinę. Istnieje możliwość zapłacenia kartą przy odbiorze. W gratisie do wyboru jeden sos. Na pewno na plus możliwość zamówienia pizzy na konkretną godzinę. Sama pizza dostarczona ciepła, całkiem smaczna, z dużą ilością składników dobrej jakości. EDIT Dzisiaj zamówiona pizza, w której składników było bardzo mało i kurczak słabej jakości. Ciasto bez smaku (nie było posolone). Coś się popsuło w lokalu - nie polecam.
-
Natalia Cha. ★★★★★
Po jakichś 20 zamówieniach muszę przyznać, że to najlepsza pizzeria w Krakowie, serio! Zawsze pyszne ciasto, dużo składników, czas dostawy niemal co do minuty jak podają a pizza przyjeżdża gorąca. Na zdjęciu pizza z salami plus dodatkowy boczek. Była pyszna
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Capri New Kraków?
Pizzeria Capri New Kraków znajduje się przy Kazimierza Brodzińskiego 6, Podgórze, 30-506 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Capri New Kraków?
Można skontaktować się z Pizzeria Capri New Kraków pod numerem +48 505 771 807
Jak można dotrzeć do Pizzeria Capri New Kraków?
Do Pizzeria Capri New Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku