Przegląd katalogu
- 198 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 198 wyników
Przeglądaj piekarnia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 198 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 94,335 opinii i ocen.
“Mały, wielki sklep. Wszystko co trzeba na codziennie zakupy. Mięso i wędliny pierwsza klasa, dużo różnych piekarni. Polecam”
“Pomimo sporego ruchu obsługa była bardzo miła a beza pyszna! Zdecydowanie osłodzili nam pobyt :)”
“Jeden z najlepszych sklepów w okolicy, chętnie tam wracam, pracownicy są pomocni w każdej sytuacji, o co bym nie zapytał zawsze dostanę odpowiedź która mnie satysfakcjonuje. Sklep czysty, owoce i warzywa zawsze świeże. Widać że pracownicy dbają o sklep aż chętnie się tam wraca.”
“Pomimo dużego ruchu bardzo miła i szybka obsługa”
“Bardzo dobre pieczywo, świetne bułki na ciepło takie jak: pizza, zapiekanka, bułka z kabanosem, bułka ze szpinakiem, meksykańska, z boczkiem. Drożdżówki godne polecenia. Ciast nie próbowałem. Świetny pomysł ze stolikami, można coś zjeść na ciepło wewnątrz. Miła i sprawna obsługa.”
“Rewelacyjny tort jak i w pełni profesjonalna organizacja.. brawo”
“Świetny sklep spożywczy – duży wybór produktów, zawsze świeże towary i przemiła obsługa, która chętnie służy pomocą. Polecam!”
“Korzystając z planowo jeżdżących pociągów mieliśmy chwilę na kawę. Wybór padł na Cafe to go. Ceny bardzo przystępne jak na dworzec. Kawa ładnie i szybko podana. Smaczna i duże porcje. Fajne promocje na ciastko z kawa. Można też zjeść fajne kanapki. Polecam”
“Odkąd otworzyli kilka alejek kas samoobsługowych w kilka minut można zrobić szybkie zakupy w drodze do pracy czy na pociąg. Nie wiem tylko czemu kolejka ludzi ustawia się zazwyczaj do jednej alejki kasowej, a do pozostałych można podejść bez kolejki. Obsługa mogłaby przekierowywać ludzi, żeby oszczędzić im czekania.”
“Serdecznie polecam! Obsługa miła i uśmiechnięta! Pieczywo zawsze świeże, jestem bardzo zadowolony! Wystawiam pięć gwiazdek”
“Jedzenie pyszne, duży wybór chleba (w tym dla osób z cukrzycą), ciast, kanapek, zdrowych deserów. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Pani kierowniczka zawsze pomocna i uśmiechnięta, dlatego dziwią mnie inne opinie niezgodne z prawdą. Polecam wszystkim to miejsce!”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Konkurencyjne ceny. Miła obsługa.”
“Są tam bardzo dobre sterniczki oraz kawa.Polecam wszystkim ten awiteks,jest tam bardzo dużo miejsca oraz toaleta ale tylko dla gości którzy coś zamówili bo tak to jest płatna.Tylko są wszędzie okna i może to być dla niektórych nieprzyjemne,mi to akurat nie przeszkadza.”
“Testowaliśmy serniki Klasyczny z czekoladą! Płatki róż z czekoladą na wierzchu tylko zachęcają do spróbowania. Kremowy z pistacją! Tam jest limonka więc sernik jest ponad przeciętny! To świetny smak i wysoka jakość produktów. Baskijski wymiata! Spód orkiszowy dodaje niesamowity posmak. Lekki jak chmurka i kremowy. Test zdany na 5! Polecam bardzo!”
“Nowa odsłona tego miejsca jest genialna. Ta strefa dla dzieci 10/10 ❤️ Brakowało takiego miejsca w m1.”
“Przepyszne wypieki, które są warte swojej ceny. Kupiłam tam wiele różnych wypieków i wszystko bardzo smaczne, dlatego nie rozumiem negatywnych opinii. Warto wspierać mały, rodzinny biznes!.”
“Bardzo miła obsługa! Zwłaszcza Pani w krótkich włosach. Piernikowe latte pycha!”
“Byłam dzisiaj na kawie. Miałam w międzyczasie trochę pracy i...nawet nie zauważyłam, że nie dostałam kawy, a minęła już chwila. Pani obsługująca podeszła do mnie, zapytała, czy nie dostałam jeszcze zamówienia, po czym szybko poszła i je przygotowała, a w zamian za czas oczekiwania dostałam pyszny kawałek sernika. Obsługa była przesympatyczna i na pewno jeszcze tutaj zajrzę. Spokojne miejsce, gdzie można popracować przy dobrej kawie i dobrym ciastku. Polecam z całego serca.”
“Fajne miejsce z miłą obsługą. Jest gdzie usiąść, napić się kawy i zjeść:) Swietny pomysl z pizzą”
“Dobrze że Pani Kasia już wróciła, NAJLEPSZA ♥️”
“Super świeże bułki, kawa pyszna, wszystko robione szybko i dobrze. Dobra obsługa. Polecam”
“„Obsługa miła, ceny jak wszędzie – niskie nie są. Parking jest (choć czasem ktoś zajmie trzy miejsca naraz, ale to już nie wina piekarni). Chleb słowiański zawsze zaskakuje mnie swoją architekturą – w środku powstają luksusowe apartamenty z widokiem na skórkę. Idealne dla wyobraźni i dla masła, które lubi wpadać w dziury ;) A jak ktoś szuka chleba z charakterem – ten ma więcej osobowości niż niejedna kanapka!””
“Nasz pociąg spóźnił się ponad 3 godziny więc wybraliśmy się coś zjeść. Zostaliśmy po prostu ugoszczeni jak w domu. Miejsce jest bardzo niepozorne ale polecam w 100%. Pizza bardzo smaczna i syta. Jeśli kiedykolwiek na płaszowie będę dłużej czekać na pociąg to chętnie wstąpię na pizzę kolejny raz.”
“Bardzo miłe panie, dobre ciasteczka i pyszne, duże porcje lodów, polecam :D”