Przegląd katalogu
- 198 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 198 wyników
Przeglądaj piekarnia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 198 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 94,335 opinii i ocen.
“Sporadycznie dokonuje pisania opinii,lecz po przeczytaniu ostatniej negatywnej pomyślałem że to musi być pomyłka albo ktoś kto pisał tę opinię miał po prostu gorszy dzień,lub wstał lewą nogą. Robię zakupy w Pawlaku na Widoku od co najmniej trzech dekad, przewinęło się naprawdę trochę ekspedientek ale nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość z ich strony. Zawsze uśmiechnięte,uprzejme i chętne do odpowiadania na każde pytanie. Negatywna opinia dotyczy obecnej ekipy ,więc chciałbym wyjść na przeciw i oddać to co widzę każdego dnia. Oddanie firmie,pracowitość, uśmiech a także co ważne wiedzą o asortymencie który mają na sprzedaż. Na szczególne wyróżnienie zasługują dwie panie,które często pracują razem na jednej zmianie,mianowicie pani Sylwia,pani Marzena . Gdyby było inaczej to pewnie robił bym zakupy pieczywa i słodkości gdzie indziej. Pozdrawiam”
“Miejsce z pyszną kawą i wypiekami słodkimi (duży wybór, w tym opcje wegańskie). Poza tym przepyszne chleby i foccacia.”
“Znana i słusznie ceniona krakowska sieciówka cukiernicza. Znakomite makaroniki, rogaliki z owocowym nadzieniem i drożdżówki.”
“Ciekawe pozycje, wszystko smaczne i ogarnięta obsługa. Absolutnie najlepsze tiramisu i genialna kawa. Trzymam kciuki żeby nadal tak było”
“Serdecznie polecam piekarnie Buczek przy ul. Aleksandry ☺️panuje tam bardzo miła atmosfera panie są zawsze uśmiechnięte i pomocne.”
“Odnośnie Too Good To Go Nigdy nie spotkałam się z tak mila obsługą. Panie pozwoliły wybrać paczkę, były bardzo uśmiechnięte i pomocne. Wielokrotnie korzystałam z tej aplikacji, a po raz pierwszy się tak pozytywnie zaskoczyłam. Jedzenie zróżnicowane i bardzo dobrej jakości!”
“Świetne miejsce na pyszną kawę i świeże, chrupiące croissanty! Obsługa — przemiłe dziewczyny, zawsze uśmiechnięte i tworzące naprawdę ciepłą, sympatyczną atmosferę. Do tego przyjemna muzyka w tle sprawia, że aż chce się zostać chwilę dłużej. Ogromny plus dla działu marketingu za świetny program lojalnościowy z pieczątkami — prosty, czytelny i naprawdę motywuje, żeby wracać po kolejne kawy. Na pewno wrócimy tu następnym razem! Zdecydowanie polecam.”
“Miła obsługa czysto przepyszna herbatka rozgrzewająca i pyszne ciasta po za tym przyjemna muzyka w tle !”
“Bardzo lubię kupować w tym Buczku. Panie zawsze uprzejme, a produkty bardzo dobre. Uwielbiam jak chleb jest mocno spieczony zwłaszcza Staropolski albo Krakowski. Muszę jeszcze pochwalić lody które bardziej mi smakują niż w pewnej słynnej lodziarni - GL.”
“Dobra piekarnia. Jak widać na zdjęciach polecam też wypieki. Można złożyć zamówienie na święta”
“Pyszne pieczywo i słodkości. Obsługa miła i sprawna. Polecam.”
“Piekarnia całkiem sporych rozmiarów, przestronna, z bardzo dużym wyborem przeróżnego smacznego pieczywa i słodkich wypieków. W środku lokalu jest bardzo czysto, obsługa miła. Na miejscu dostępne jest również strefa ze stolikami i krzesłami dla klientów, gdzie można usiąść, zjeść i wypić coś ciepłego.”
“Co tu pisać pierwsza klasa. Chlebek wypieczony z zapachem Skórka chrupiaca smak poezja”
“Zawsze bardzo miła, przyjazna obsługa, tanie pyszne jagodzianki oraz drożdżówki”
“Doskonała kwiaciarnia i fantastyczna obsługa. Panie uratowały nam pyszny ale uszkodzony tort. W kreatywności i podejściu do klienta 10/10pkt. Gorąco polecam o bardzo dziękuję”
“Miła obsługa i zawsze dobre i świeże pieczywo”
“Przesympatyczna obsługa, smaczne ciastka. Ceny rozsądne. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa! Pani Bożena wraz z koleżanką już od samego wejścia witają klientów uśmiechem. Atmosfera była niezwykle przyjazna i serdeczna. Zdecydowanie polecam!”
“Obsługa na najwyższym poziomie, szczególnie pani Olivia blondynka w okularach, która była bardzo pomocna i przyjazna.”
“Smaczna kawa, pyszne śniadania, miła obsługa.”
“To jest pyszne! Zwłaszcza Khachapurri ze szpinakiem i Esterhazy! Obsługa jest na najwyższym poziomie, dzień dobry i smacznego. Bardzo miła dziewczyna z pięknymi włosami - nie pamiętam jej imienia”
“Pączki są wyśmienite! Świeże, tłuściutkie z pysznymi nadzieniami. Topka wśród pączków!”
“Z rana ciepłe calzone - spoko. Czasem uda się trafić ziemniaczki - sztos . Babki na kasie zabawowe - tańczą , śpiewają , uśmiechają się . Zawsze znajdzie się coś dobrego , kolejka szybko idzie . Wiem że to sieciowka , ale jest naprawdę git”
“Bardzo fajna piekarnia:) duży wybór wypieków zarówno na słodko jak i słono. Dobre pieczywo i miła obsługa”
“Bardzo miła obsługa, wieczorem wciąż spory wybór ciast i pieczywa, ale na słono wege tylko 2 opcje. Wybrałam z opcją podgrzania, było pyszne. Kawa do samodzielnego przygotowania. Kilka miejsc siedzących, ale przy mikro stolikach”
“Desery bardzo smaczne i przygotowane estetycznie. Ciasta sezonowe to rewelacja. Co do pieczywa i kawy jeszcze nie próbowałem jednak da się zauważyć , że cieszą się dużą popularnością.”
“Kupiłem truskawki w opakowaniu, niestety nieparzysta liczba w opakowaniu --> pokłóciłem się z żoną --> zabrała mi dzieci i mieszkanie, kazała płacić alimenty--> byłem smutny-->wziąłem L4 --> szef mnie zwolnił--> nie mam pieniędzy na alimenty i zaraz będę bezdomny. Dodatkowo chciałem powiedzieć, że mam gazy i puszczam bąki w komunikacji miejskiej. Pozdrawiam sąsiad Mikołaja.”
“Super zespół, wspaniała obsługa! Pyszne ciasta oraz pieczywo! Serdecznie polecam!”