Opinia dotyczy jednego elementu zamówienia - sernika z pistacjami. Ciasto było obrzydliwe! Ser był zbity, wysuszony i na bank to nie było świeże ciasto! Na oko leżało dobrych kilka dni! I choć kawa w tej kawiarni jest smaczna, tak ciasto - porażka!
Opinie
-
Małgorzata Bankowicz ★☆☆☆☆
-
Monika ★★★★★
Pomimo sporego ruchu obsługa była bardzo miła a beza pyszna! Zdecydowanie osłodzili nam pobyt :)
-
Kamila ★★★☆☆
Niestety ale byłam świadkiem nieprzyjemnego zachowania jednej z pracownicy. Jedna z pracownic, starsza kobieta krzycząc wyżywała się na jednej z młodszych pracownic. Rozumiem że każdy może mieć gorszy dzień jednak dziewczyna nie jest nikomu winna Pani złego nastroju. Przy dużej ilości gości, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, szczególnie że, młoda kelnerka obsługiwała mnie i była naprawdę miła, udzielała odpowiedzi na pytania i uśmiechała się. Dziewczyno uciekaj stamtąd! Nie musisz zgadzać się na takie traktowanie w miejscu pracy. Sytuacja miała miejsce 4 grudnia o godzinie 12:50
-
Nikola Kuś ★★☆☆☆
Obsługa sympatyczna. Bywam regularnie w tej kawiarni i pierwszy raz spotkałam się z tym, że deser chia był po prostu nieświeży. Termin ważności miał jeszcze dzień, więc nie wiem co się wydarzyło, ale po samych owocach na górze można już było stwierdzić, że deser nie będzie dość smaczny. Trochę się zraziłam.
-
Vita ***** ★★★★★
W weekend, po spacerze, wybraliśmy się z mężem na lunch do tej uroczej kawiarni. Mimo sporego ruchu, udało nam się znaleźć stolik przy oknie, z którego roztaczał się piękny widok. To już nasza druga wizyta w tym przytulnym miejscu. Zamówiliśmy dwie różne herbaty, burgera cielęcego oraz tartę z łososiem i szpinakiem, a także tartę z boczkiem i cebulą. Wszystko było przepyszne! Herbaty podane były w pięknych czajniczkach, a piramidki z herbatą dodawały uroku ceremonii parzenia. Kawiarnia oferuje szeroki wybór herbat, ciast i dań wytrawnych. Można tu również napić się pysznej kawy. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Zawsze jest tu tłoczno, co świadczy o popularności tego miejsca. Gorąco polecam odwiedzenie tej kawiarni!
-
John Kowal ★☆☆☆☆
Oszustwo na Walentynki na Basztowej. Promocja" Walentynki z Nakielnym " na zdjęciu widoczne latte w raz z ciastkiem. Po zamówieniu okazuje się że za 19,90 kupujemy tylko samo latte - ciastko można domówić. Jak Pani z obsługi stwierdziła to tylko pokazane jakie ciastka mamy. Toaleta zamknięta na klucz brak informacji na drzwiach, że drzwi otwiera obsługa
-
Piotr z Wrocławia ★★★★☆
Miejsce na dość szybkie i pożywne śniadania niedaleko dworca głównego. Zamówiliśmy śniadanie francuskie oraz krakowskie. Niestety nie dowieźli croissantów o czym zostaliśmy poinformowani. Śniadanie francuskie otrzymaliśmy bardzo szybko natomiast na krakowskie trzeba było trochę poczekać. W śniadaniu francuskim bardzo dobra grzanka z kozim serem natomiast w przeciętnych naleśnikach trochę za mało sosu. Śniadanie krakowskie poprawne. Do śniadania herbata lub kawa w promocyjnej cenie 3 złote. Toaleta bezpłatna dla gości ale każdorazowo trzeba prosić o otwarcie personel.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nakielny - Kawa i Wypieki?
Nakielny - Kawa i Wypieki znajduje się przy Basztowa 15, Stare Miasto, 31-143 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nakielny - Kawa i Wypieki?
Można skontaktować się z Nakielny - Kawa i Wypieki pod numerem +48 882 591 325
Jak można dotrzeć do Nakielny - Kawa i Wypieki?
Do Nakielny - Kawa i Wypieki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku