Opinie

  1. Marcin Kozio ★★★☆☆

    Chciałem się tylko podzielić opinią na temat chleba Pszennego, jest trochę inny niż Pszenny sprzed kilku miesięcy (był zwyczajny, jasny, już go chyba nie pieką). Obecny też jest smaczny, jednak uważam że 15zł za chleb, który jest wielką dziurą w środku, to przesada. Nie był to pierwszy zakup tego chleba, jednak tym razem miarka się przebrała. Uczciwiej byłoby sprzedawać go na wagę. Kupuję chleb, a pod skórką pół chleba, nie ma czego posmarować masłem. Nie mam zastrzeżeń do obsługi, śniadań tam nie jadam, pieczywo w porządku, jednak ceny są wysokie. Kupuję tu tylko wtedy gdy Chlebkarnia na Kobierzyńskiej jest zamknięta. Jest tam taniej, duży wybór chlebów, inne wypieki pyszne, a drożdżówki biją na głowę te z Rękoczynów. Polecam porównać np. serowe z obu piekarni, poczujecie różnicę i w smaku, i cenie. Dzięki

  2. Kaziu Kaziu ★★★★☆

    Trafiliśmy tu przypadkiem. Na śniadanie , produkty wysokiej jakości. Obsługa bardzo bardzo miła i porządna. Jedyne co rodzi wątpliwość to cena do jakości rogalika - patrz zdjęcie. Generalnie polecam miejsce ale nie każdy produkt.

  3. Eugeniusz Fiutowski ★★★★★

    Przypadkiem poszukując miejsca, gdzie można usiąść aby w spokoju wypić dobrej kawy trafiłem w to (może z wyglądu niepozorne miejsce)....wnętrze natomiast jest pełne pozytywnej energii. Znakomity chleb, po który jadę ze Skawiny, wyborna kawa....do której można dobrać COŚ słodkiego :) Polecam

  1. Kinga Bialy ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i smaczne śniadania . Jedyny minus to czas oczekiwania, ale trudno się dziwić, skoro w niedzielę na zmianie są dwie osoby. Jedna obsługuje bar i sprzedaje pieczywo, a druga jest sama na kuchni . Nas było troje a do tego zajęte jeszcze 3 stoliki a czekałam 40 min na jedzenie . Jak lokal serwuje śniadania w weekendy to należy zapewnić odpowiednią ilośc obsługi .

  2. Ania ★★★★★

    Byłam dzisiaj na kawie. Miałam w międzyczasie trochę pracy i...nawet nie zauważyłam, że nie dostałam kawy, a minęła już chwila. Pani obsługująca podeszła do mnie, zapytała, czy nie dostałam jeszcze zamówienia, po czym szybko poszła i je przygotowała, a w zamian za czas oczekiwania dostałam pyszny kawałek sernika. Obsługa była przesympatyczna i na pewno jeszcze tutaj zajrzę. Spokojne miejsce, gdzie można popracować przy dobrej kawie i dobrym ciastku. Polecam z całego serca.

  3. Aneta Matyszczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam... W dniu dzisiejszym kupiłam na wynos trzy muffinki, owoce na każdej z nich były pokryte pieśnią.

  1. Jakub Tomala ★★★★☆

    Przyjemna kawiarnia, kawa dobra ale droga, lody dobre, choć wolę Good Looda, za to dość duże porcje. Obsługa miła. Ogródek znacznie słabszy niż sąsiedniego Tessone, lepiej usiąść w środku.

  2. Łukasz Wawrzyniak ★★★☆☆

    Miejsce całkiem przyjemne, jedzenie smaczne i porcje dość duże. Jedliśmy śniadanie angielskie i shakshukę. Ciasta takie sobie, droższe niż w pobliskich cukierniach, jakość wydaje mi się podobna, tylko wykonanie bardziej pod wygląd niż smak, to za suche, to oblane pół cm warstwą czekolady, której przebić widelczykiem nie idzie bez rozwalenia ciasta. Pieczywo uważam za oszukane. Chleb żytni kosztujący 22 zł za kg ma 40% maki żytniej i w smaku nie czuje nawet tych 40%. Pieczywo białe smaczne, ale wyraźnie droższe niż w pobliskich sklepach. Na ogromny minus jest obsługa. Przy śniadaniach wybaczam bo byłem pierwszego dnia otwarcia, ale po kilku dniach ponownie odwiedziłem i ekspedientka nie rozumie po polsku sprzedając asortyment. Musiałem pokazać palcem, skład przeczytać sobie sam, a jak poprosiłem o ćwiartkę ciasta to dostałem 1/8. Paragonu też nie dostałem. Innego dnia kupując kawałek ciasta okazało się, że jest jeden prawidłowy sposób podziału ciasta, wiec nie przekroją Ci ciasta na pół wzdłuż żeby wyszły ładne kawałki tylko trzeba w poprzek żebyś człowieku nie wiedział jak to w domu podzielić sensownie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rękoczyny cafe & bakery?

Rękoczyny cafe & bakery znajduje się przy Kobierzyńska 142a, Dębniki, 30-382 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rękoczyny cafe & bakery?

Można skontaktować się z Rękoczyny cafe & bakery pod numerem +48 500 113 099

Jak można dotrzeć do Rękoczyny cafe & bakery?

Do Rękoczyny cafe & bakery można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements