Dwie kanapki oraz jeden croissant z czekoladą za 50 zł. Myślałam, że jeśli piekarnia waży się sprzedawać kanapkę za 18 zł, to przynajmniej zrobi to dobrze. Natomiast co dostaniecie za te 18 zł? Twardą, suchą bułkę (kupioną o 12 rano), nawet niczym nie posmarowaną, parę plasterków papryki, których koszt nie przekracza pewnie 40 groszy, cztery plasterki ogórka za 10 groszy oraz liść sałaty. Sami możecie ocenić, czy cena odpowiada jakości. A słodki croissant, w którym są z cztery gramy czekolady, to jest pełne rozczarowanie. Byłabym gotowa wydać taką kasę za jedzenie, gdyby te kawiarnie nie były na tyle nachalne i przynajmniej sprzedawały produkty odpowiadające tej cenie.
Opinie
-
Viktoria Martyniuk ★☆☆☆☆
-
Tom S. Kul ★★★★★
Testowaliśmy serniki Klasyczny z czekoladą! Płatki róż z czekoladą na wierzchu tylko zachęcają do spróbowania. Kremowy z pistacją! Tam jest limonka więc sernik jest ponad przeciętny! To świetny smak i wysoka jakość produktów. Baskijski wymiata! Spód orkiszowy dodaje niesamowity posmak. Lekki jak chmurka i kremowy. Test zdany na 5! Polecam bardzo!
-
Justyna Ziemiańska ★★★★★
Przepyszne śniadanie, podane w piękny sposób. Obsługa miła, czyta w myślach klienta. My i dziecko zadowoleni :)
-
Daniel Boruchowski ★★★★★
Bardzo przyjemna miejscówka. Najlepsze makaroniki w Krakowie oraz pyszna mrożona kawa! Pan Mariusz robi NAJLEPSZE wypieki! Napewno wrócę.
-
Kat Wit ★★☆☆☆
Zakupione wypieki nie były warte tak wysokiej ceny, w smaku średnie, spodziewałam się czegoś naprawdę smacznego przy tej cenie, i się zawiodłam. Gałka lodów kosztuje tylke co w dobrych lodziarniach w centrum. Brak opcji wegańskich (jedynie sorbet), również wśród wypieków. Byłam przed godz. 9:00 i był mały wybór wypieków. Do obsługi nie mam zastrzeżeń.
-
wiktorek traktorek ★★☆☆☆
Jako, że mieszkam w okolicy i ogólnie uważam, że Państwa produkty są przyzwoitej jakości i na ogół mi smakują - od około roku próbuję co parę miesięcy zjeść u Państwa Gofra full opcja. Niestety nie było mi to dane. Pierwszy raz od razu przy kasie zostałem poinformowany przez sprzedawczynię, iż gofrownica nie działa, dlatego zdecydowałem się na coś innego. Za drugim razem wybrałem się do Państwa z rodziną i po półgodzinnym oczekiwaniu przyszła do nas Pani i lekko zestresowana poinformowała, że zepsuła się im gofrownica. Powiedziała, że próbowała zrobić gofry, ale wyszły tragiczne i nie może nam ich podać i powiedziała, że w takim razie możemy dostać zwrot pieniędzy lub wybrać coś innego w tej cenie. Takie rzeczy się zdarzają, więc bardziej mnie ta sytuacja rozbawiła i szkoda mi było obsługi zestresowanej sytuacją. Wtedy wybraliśmy coś innego z Menu. NATOMIAST BEZ PRZESADY. W jaki sposób dwa miesiące później mogło dojść do dokładnie takiej samej sytuacji. Naprawdę ciężko uwierzyć mi, że może to być zbieg okoliczności. Bardziej wygląda to jakoby właściciel przyjmował do pracy ludzi z warsztatem aktorskim, ponieważ za trzecim razem, tym razem inna Pani, po niespełna półgodzinnym oczekiwaniu, przychodzi i przekazuje dokładnie taką samą informację, w ten sam sposób jak poprzednim razem. Poprosiliśmy o zwrot pieniędzy. Szanowni Państwo, jeżeli macie wadliwą gofrownicę, to apeluję aby ją wymienić na nowy sprzęt. Chyba, że wolicie nie szanować czasu klientów i narażać pracowników na stres związany z przekazaniem tej informacji klientom. Innym rozwiązaniem jest usunięcie gofrów z Menu. Dwie niezależne ekspedientki sprawiły wrażenie jakby były przeszkolone już do przedstawiania tej informacji, więc źle to, Drodzy Państwo, wygląda.
-
Justyna Książkiewicz ★★☆☆☆
Pudełko sałatki, za które zapłaciłam ponad 20 zł, zawierało zaskakująco małą ilość warzyw i zaledwie kilka kulek mozzarelli. Resztę wypełniała gorzka zielenina, sprawiająca wrażenie, jakby chodziło tylko o zapełnienie objętości pudełka. Jeśli oferujecie sałatki w takiej cenie, zadbajcie proszę o ich jakość – jedzenie samych gorzkich liści smakuje jak paczka mixu sałat kupiona w supermarkecie i zjedzona prosto z opakowania. Nie jadłam jeszcze tak niesmacznej i ubogiej sałatki kupionej na wynos.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rękoczyny Cafe & Bakery?
Rękoczyny Cafe & Bakery znajduje się przy Chmieleniec 2B, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rękoczyny Cafe & Bakery?
Można skontaktować się z Rękoczyny Cafe & Bakery pod numerem +48 500 113 088
Jak można dotrzeć do Rękoczyny Cafe & Bakery?
Do Rękoczyny Cafe & Bakery można dotrzeć, korzystając z poniższego linku