Przegląd katalogu
- 198 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 198 wyników
Przeglądaj piekarnia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 198 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 94,335 opinii i ocen.
“Biliśmy dzisiaj z rodziną odwiedzić outlet w Krakowie i zatrzymaliśmy się w cukierni na Matche. Była przepyszna, ekspedientki bardzo miłe. Dużo miejsca żeby odpocząć po zakupach. Polecam.”
“Polecam bardzo . Pyszna kawa i desery . Miła obsługa i fantastyczny klimat . Elegancko z subtelną francuską muzyką w tle. Można spokojnie porozmawiać.”
“Bardzo fajna kawiarenka znajdująca się na dziedzińcu Politechniki nieopodal Dworca. Jest kawa, herbata, soki, ciacha i kanapki. Mało miejsca ale fajny klimat, miła obsługa i bardzo dobre ceny. Polecam!”
“Jedzenie jak za tą cenę było zaskakująco dobre, zostało szybko wydane. Bardzo fajny, przytulny klimat we wnętrzu lokalu. Jedyny minus jest taki, że wieczko od dzbanka z herbatą było nie dokładnie założone i przy podniesieniu dzbanka z wrzątkiem napój wylał mi się na dłoń.”
“Świetna kawiarnia, często tu wpadamy na kawę i ciasto. Pyszne lody, świeże ciastka, miła obsługa. Na pewno wrócimy ❤️”
“To była miłość od pierwszego wejrzenia! Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie: od stylowego wnętrza po menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. A desery i napoje… aż chce się spróbować wszystkiego naraz. Zamówiliśmy gofry, naleśniki i burrito — niby nic skomplikowanego, ale każde danie było idealnie zbalansowane. Proste składniki, które tak harmonijnie się łączą, że aż chce się wrócić i spróbować czegoś nowego.”
“Uwielbiam to miejsce! Pyszne chleby:) top! Przemiła Pani z grzywką w okularach - zawsze pomocna. Bardzo polecam!”
“Śliczne miejsce w centrum Zabłocia, z pięknymi wypiekami. Kocham ptysia i rogala z czekoladą. Ceny są wysokie, ale idące w parze z jakością. Także polecam! Obsługa, no cóż, myślę, że Pani była po prostu zmęczona długim dniem pracy. Polecam!”
“Przez przypadek trafiłam do tego sklepu.Pani w blond włosach zaraża pozytywną energią, pewno jesze nieraz wrócę na zakupy.”
“Chciałbym serdecznie pochwalić obsługę tej stacji, a w szczególności Pana Patryka. Za każdym razem, gdy tu tankuję, spotykam się z uśmiechem, uprzejmością i profesjonalnym podejściem. Pan Patryk zawsze służy pomocą, potrafi doradzić i sprawia, że nawet krótka wizyta na stacji jest miłym doświadczeniem. Widać, że dba o klientów i lubi swoją pracę. Takiej obsługi życzyłbym sobie wszędzie!”
“Jestem bardzo problematycznym klientem, i ciezko trafić w moje gusta. Zamówiłam kawę mrożoną która okazała się za gorzka, natomiast prze miła obsługa nie miała problemu by dodać syropu karmelowego. Bajgiel ze zdjęcia bardzo dobry, można się nim najeść, jest pełny składników. Jesli ktoś lubi jak ja, bardzo dużo sosów to warto to zakomunikować przy zamówieniu, więcej majonezu robi robotę. Serdecznie polecam, śniadanko pierwsza klasa. Miła obsługa a jedzenie podane bardzo szybko. Na zdjęciu kanapka klubowa”
“Zostawiam 5 gwiazdek dla Pań tam pracujących. Dziewczyny są fantastyczne, zawsze uśmiechnięte, miło doradzą jaki chlebek wybrać, która kawa najlepsza i ciasto. Pieczywo jest zawsze ładnie wyłożone, bezproblemowo pokroja każdy jego rodzaj. Super iż na miejscu można podgrzać pewne produkty. Szeroki wybór pieczywa, bułek oraz słodkości.”
“Jedna z najlepszych piekarni w Krakowie. Po spróbowaniu wypieków na południu Francji i w piekarni Pierre mogę śmiało powiedzieć, ze nie ma między nimi większej różnicy. Croissany są przepyszne. Można tu znaleźć między innymi popularnego okrągłego croissanta lub croissanty z akcentem kolorystycznym. Ciasto jest pyszne, tak samo jak i nadzienie. Dodatkowo jest to pierwsze miejsce w Krakowie gdzie spotkałam sie z tartą tropézienne, która jest niezwykle popularna w okolicach Cannes, a w Polsce rzadko spotykana. Ceny sa dużym zaskoczeniem, bo na taką jakoś wypieków nie są wysokie. Obsługa sympatyczna, a lokalizacja w centrum jest duzym plusem. Będę wpadać częściej!”
“Zjadłem rogalika z masą pistacjową który był wart swojej ceny. Naprawdę ku memu zaskoczeniu był pyszny. Mają też pyszną lemoniadę. Miejsce dobre do pracy i spokojnej rozmowy. Toaleta czysta, obsługa w porządku. Polecam to miejsce.”
“Bardzo dobre lody i zapiekanki. Super obsługa, dziękujemy za próbkę lodów miętowych :)”
“Bardzo przytulnie, kawa smaczna, obsługa miła i ciasta „bez niczego” bardzo dobre, ponad standard takich miejsc. Ceny całkiem atrakcyjne”
“Bardzo dobre śniadanie, rano ok 9 znaleźliśmy miejsce na zewnątrz, ale do 10 nie było już wolnych stolików. Kawa bardzo dobra, pieczywo przepyszne, jednak jajko w omlecie mogłoby być bardziej ścięte, bo było surowe, lejące się żółto z białkiem. Poza tym dobra jakość do ceny.”
“Bardzo dobre kanapki. Syte i duże. Mega smaczna herbata i ok kawka.”
“Rewelacyjny chleb, dobre ceny, bardzo duży wybór. Do tego słodkości palce lizać - cynamonki i bułeczki szwedzkie fenomenalne. Polecam też spróbować bajgli!”
“Moja ulubiona stacja benzynowa, zawsze miła, uczynna i uśmiechnięta obsługa (zwłaszcza Pani Andżelika i Pan Żenia), czysto, pyszna kawa i świeże ciastka. Polecam!”
“Bardzo fajna stacja. Obsługa pomocna, szczególnie młoda miła Pani. Polecam stację”
“Byłem na stacji, bardzo miła obsługa i smaczne hotdogi. Polecam.”
“Moja ulubiona stacja. Zawsze miła , uśmiechnięta obsługa. Dziś pan pomógł mi wlać olej, płyn chłodniczy i płyn do spryskiwaczy. Rewelacja. Polecam.”
“Polecam młodą Panią z grzywką obsługującą w Awiteksie jest bardzo pomocna bardzo miła dla klienta .Oby więcej takich osób było takich kawiarniach - piekarniach. Bardzo szybka obsługa. Kawa pyszna oraz pyszne ciacha i lody.”
“Miła obsługa, chociaż niektóre chleby z samego rana są zamawiane tylko w kilku sztukach i zdarza się że muszę iść drugi raz, po kolejnej dostawie.”
“Bardzo miła obsługa zupełnie odmienna niż w Bonarce, zawsze uśmiechnięte kelnerki jakby czekały na wyjątkowego klienta, kierownictwo pomocne i przyjazne, asortyment podobny i przepyszny. Kostka porzeczkowa, cynamonka, rolada makowa, serniki, torciki palce lizać.......i bardzo smaczne kanapki z bułką francuską plus kawa w zestawie w przystępnej cenie. Lubię tu przychodzić i polecam innym serdecznie”
“Bardzo przytulne i smaczne miejsce! Kawa na wysokim poziomie, przyjemna atmosfera i świetna obsługa — od razu czuć, że naprawdę jesteś tu mile widziany. Wszędzie czysto i schludnie. Na śniadanie trzeba było poczekać około 30 minut, ale warto było. Ceny przystępne, polecamy to miejsce!”
“Wspaniale zaopatrzony warzywniak. Świetna obsługa, miła atmosfera Niestety nie zawsze mili klienci Przychodzi dużo „księżniczek” które nie szanują pracowników”
“Jest sentyment, piąteczka leci.”
“Polecam Jagodzianki 8.90zl . Bardzo dobre. Jadłam w konkurencyjnej piekarnik i nie ma porównania, na pewno wrócę”