Przegląd katalogu
- 182 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 182 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 182 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 153,338 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Brzesko i innych.
“Dobrze przygotowane burgery, Angielski z fasolką i blue cheese. Frytki smaczne, dobrze wysmażone. Odwiedziłem lokal po kilku latach przerwy, i miłe zaskoczenie. Jakość przygotowywanych dań na dobrym poziomie, i w krótkim czasie.”
“Pracująca tutaj drużyna z Panem Mateuszem na czele, zasługują na najwyższe uznanie we wszystkich aspektach organizacji uroczystości. Sala loftowa w której mieliśmy przyjemność organizować nasze kameralne przyjęcie weselne, łączy w sobie elegancję z nowoczesnym stylem, co tworzy niepowtarzalną atmosferę idealną na tak ważne wydarzenie, jakim jest wesele. Każdy detal, od kolorystyki ścian, poprzez dekoracje, aż po oświetlenie, został starannie przemyślany i doskonale dopasowany, co sprawia, że wnętrze jest nie tylko piękne, ale i przytulne. Takie dopasowanie do niewielkiego, bardziej intymnego charakteru wydarzenia sprawia, że sala jest wyjątkowa – umożliwia celebrowanie ważnego dnia w sposób pełen ciepła i naturalności, bez poczucia anonimowości czy zgiełku dużej imprezy. To miejsce, które sprzyja tworzeniu pięknych wspomnień w gronie najbliższych osób. Ogromnym plusem jest też doskonałe zaplanowanie przestrzeni - zarówno część taneczna, jak i strefa przeznaczona do spożywania posiłków są wygodne i funkcjonalne. Dodatkowo, akustyka pomieszczenia jest na bardzo wysokim poziomie, co jest niezwykle ważne przy prowadzeniu zabaw i oprawy muzycznej. Świetna opcja jest możliwość podłączenia się ze swoim sprzętem. Podkreślić należy również profesjonalizm i zaangażowanie obsługi. Personel był niezwykle uprzejmy, dyskretny i pomocny. Wszystkie nasze prośby były realizowane szybko i z uśmiechem, co znacząco wpłynęło na komfort organizacji całej uroczystości. Organizatorzy wykazali się dużym doświadczeniem, proponując ciekawe rozwiązania i będąc otwartymi na indywidualne potrzeby. Oferta gastronomiczna była na bardzo wysokim poziomie. Menu zostało przygotowane z dbałością o detale, zróżnicowane i smaczne potrawy cieszyły się wielkim uznaniem wszystkich gości. Zarówno przekąski, jak i dania główne oraz deser zachwycały świeżością, estetyką podania i wyważonymi smakami. Również pod względem dostosowania do specjalnych diet sala stanęła na wysokości zadania, oferując pyszne opcje wegetariańskie. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja sali weselnej oraz dostępność przestronnego parkingu, co znacznie ułatwia organizację i komfort gości. Podsumowując, ta sala weselna jak i cały obiekt to miejsce, które z pełnym przekonaniem można polecić każdej parze planującej swój wyjątkowy dzień. Łączy w sobie elegancję, komfort, profesjonalną obsługę oraz wyśmienitą kuchnię, co przekłada się na niezapomniane wrażenia dla młodej pary i wszystkich zaproszonych gości. Wybierając tę salę, mamy gwarancję, że wesele przebiegnie sprawnie, a atmosfera pozostawi same pozytywne wspomnienia. Już nie możemy się doczekać aby tu wrócić.”
“Wspaniałe domowe jedzenie I duze porcję, bardzo polecam to miejsce.”
“Super miejsce, bardzo dobry kebab z idelaną ilością sosu, dobrym mięsem oraz dobrymi i świeżymi surówkami. Super obsługa, bardzo miła. Jedyne co to trzeba uważać na wielkie porcje, gdzie ja uwielbiam duże ale tą było trudno zjeść (szczególnie za tą cenę, która była bardzo niska jak za tą wielkość). Serdecznie polecam ^^ Edit: Po dłuższym czasie przewny znów poszedłem i muszę przyznać, że kebab dalej pyszny, chrupiące frytki, a obsługa jeszcze milsza ^^ Z Panem przygotowującym kebaby można fajnie porozmawiać jak jest mniejszy ruch i można powiedzieć, że atmosfera jest prawie rodzinna ^^ Nadal z przyjemnością polecam ^^ Edit 2: Poziom dalej trzymany - tym razem kebab w bułce z super sosem serowym! Polecam!!!”
“Mak&Cheese hot dog był przepyszny — idealne połączenie smaku i świeżości! Pan Aleksander z obsługi był bardzo miły, pomocny i uprzejmy. Dzięki niemu cała wizyta była bardzo przyjemna. Zdecydowanie polecam to miejsce!”
“Absolutnie fenomenalne miejsce. Proszę menu piękne widoki oraz obłede Jedzenie w adekwatnej cenie. Zamówiliśmy mega dużo jedzenia zapłaciliśmy 180zl jest to jak na takie miejsce dla mnie bardzo dobra cena. Sam pstrąg to produkt naprawde wyjątkowy i zrobimy perfekcyjnie. Obsługa super miła bardzo przyjacielska atmosfera.”
“Zapiekanki biją na głowę te z okrąglaka i Kleparza. Po prostu poezja. Za takie jedzenie w takim miejscu i cenie to się chyba należy jakiś order! Polecam”
“Uwaga ! Bardzo polecam ! obsługa super, mają ciekawe piwo które pasuje do obiadku. Pani KOMUNIKATYWNA (często niestety tego brakuje w lokalach- krótkie lakoniczne odpowiedzi itd a tutaj aż miło) Smacznie , stosunek jakości/ilości o ceny bardzo dobry. Klimatyczne miejsce, czyste.”
“Nie jest spoko. Jest świetnie! Od wejścia poczuliśmy się jak u siebie, zarówno dzięki obsłudze, jak i stałym bywalcom. Super piwa na kranach, do tego wybór cydrów rzemieślniczych i wszystko to w bardzo przyjaznej, sąsiedzkiej otoczce. Warto zaglądać na Podgórze!”
“Świetne, klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i obsługą na najwyższym poziomie:) trafiłam tu pierwszy raz i na pewno będę wracać ❤️”
“Przesmaczne pastrami! Wybraliśmy najpopularniejsze Ruben i Kubańskà kanapkę . Mięso rozpływa się w ustach, sosy znakomicie się komponują z resztą dodatków. Warto”
“Edit: mam wrażenie, że kwestia suchości i pieprzności została trochę poprawiona oraz frytki dostałem w osobnym pudełku, chłopaki robią dobrą robotę Ogólnie polecam i burgery bardzo, jednak mam pewne uwagi apropo mięsa, jest ono zbyt suche i zdecydowanie za dużo dawane jest pieprzu. Chodź burgery nie są ostre ani sosy to pali w język po zjedzeniu całego burgera, może jednym to smakuje, ale tak jak mi, czy dziewczynie która też to stwierdziła, to nie odpowiada. Ogólna ocena 8/10 gdyby poprawić te 2 aspekty to 9,5/10. Uwagę mam jeszcze do tego jak są podawane ostatnio frytki w zestawie, przez to że są na jednym papierze z burgerem namakają i stają się mało apetyczne”
“Pyszny kurczak choć mógłby piec się jeszcze z 15 minut dłużej, wtedy mięso lepiej odchodziłoby od kości. To nie problem, bo i w domu czasami nie wychodzi idealnie a klienci czekają i się niecierpliwią. Daję 5 gwiazdek. Do tego miła, kontaktowa obsługa, czego chcieć więcej kiedy męczy głód. A kiedy jest się z wizytą kilkudniową w Krakowie, i ma się dość pizzy, kebaba z rynku głownego. Siadasz w parku na ławce i na kolanach cały, gorący, świetnie doprawiony kurczak z chrupiącą skórką do jedzenia palcami.”
“Spośród mnogości budek z kebabem tu jest najsmaczniejszy! Nie ma lepszego kebaba w Krakowie czy okolicy. Jest świetnie wyważony - bez uczucia przejedzenia. W każdym innym czuję jakiś posmak sztuczności tu jest wręcz "domowy" Byłem tu kilka lat temu, później zniknęli.. znów otwarci i będę bywał tu częściej Absolutnie numer jeden!”
“Restauracja- bardzo fajny wybór piw, również rzemieślniczych. Placki ziemniaczane mają kosmiczne porcje. Wszystko smaczne i w fajnej cenie. Jedyne co, to może do placka z serem i warzywami dodałabym jakoś sos, byłby smaczniejszy. Duzy plus też za popcorn na czekajkę. Na prawdę polecam to miejsce. :)”
“Jako stały klient od lat, muszę powiedzieć że to najlepszy kebab w Krakowie. Zawsze tam biorę zestaw mięso z serem, plus warzywa bez frytek czy tortilli, ze względu na problemy zdrowotne insuliną. Wszytko jest zawsze świeże, mięso pyszne. Panie pracujące tam są bardzo uprzejme i zasługują na podwyżkę urzędowo od szefa. W szczególności Pani blondynka jak zrobi kebaba, no to klękajcie narody ❤️ Kiedyś, jak będę dziadkiem, to opowiem przy kominkach wnukom, jakie ta Pani robiła fenomenalne porcje❤️ Pozdrawiam całą załogę i polecam z całego serca.”
“Jemy tu średnio 2 razy w tygodniu śniadanie, obiad i kolacje. Kawa - przepyszna z ekspresu ciśnieniowego. Pracowałem 2 lata jak barista i naprawdę większość prestiżowych krakowskich kawiarni się umywa. Zapiekanki - odwzorowany okrąglak na Kazimierzu z mniejszym wyborem do wyboru są dwa rodzaje obydwie napchane składnikami tak na bogato że ciężko to zjeść w czystości. Burgery - to zdecydowanie najlepszy aspekt są iście przepyszne szczególnie polecam mistrza Mięsko w burgerze jest tak dobre że jest to aż nie możliwe. Wielokrotnie spędziłem długie dni w domu na marynowaniu mięsa do domowych burgerów i co nigdy nie wyszło mi tak pysznie jak u chłopaków. Polecam gorąco z całego serca.”
“Wspaniałe miejsce na mapie Krakowa. Kameralna restauracja z daniami na wysokim poziomie. Wszystko świeże i smaczne. To miejsce polecam każdemu.”
“Ładny wystrój, z dużą ilością miejsc i dobrze zaplanowaną przestrzenią. Można zjeść w spokoju, w wydzielonej strefie z widokiem na zewnątrz lub na głównej sali przy kominku. Utrzymany porządek i czystość, zupy podawane na ciepło o wyraźnym smaku, pozostałe posiłki bez zarzutu. Na obiekcie jest dają zabaw, więc można zaplanować spotkanie rodzinne i spędzić miło czas. Polecam.”
“Jedzenie bardzo smaczne. Duże porcje, widoczne na zdjęciach. Nie trzeba było długo czekam na nie, maks do 15 minut. Obsługa też bardzo miła.”
“To miejsce i jedzenie będzie mi się śnić po nocach. Restauracja plenerowa, gdzie gotuje się sezonowo z lokalnych produktów na żywym ogniu brzmi jak ze snu. A to wszystko dzieje się naprawdę i dzieje się dobrze. Wszystkie dania, które spróbowaliśmy na edycji z rybami słodkowodnymi były zachwycające. Serwis zaskakująco sprawny jak na takie warunki Obsługa jest sympatyczna, na luzie, ciągle obecna. Wow. A to wszystko w lesie, w otoczeniu Beskidu przy chillowej muzyce i pośrodku niczego. Coś pięknego i absolutnie trzeba to powtórzyć.❤️”
“Bardzo dobry kebab, idealnie trafił w nasze gusta, jak mam ochotę na kebaba to właśnie taki smak chodzi mi po głowie, bardzo fajnie przyprawione mięso, świeże warzywa i bardzo fajne sosy, ostry jest naprawdę ostry, co cieszy w końcu trafiliśmy na,, pajde,, gdzie nie żałują mięsa, w zasadzie było 50/50 mięsa i surówki, co dosyć istotne w środku znajdziemy też świeża sałatę i pomidora a nie samą kapuche jak to zazwyczaj bywa,”
“Byłem tam z moimi dziećmi w trakcie długiego weekendu sierpniowego. Przypłynęliśmy Rabą na pontonie. Nocowaliśmy na polu namiotowym. Ogólnie było super! Zaplecze kempingu na najwyższym poziomie. Plaża i kąpielisko super! Jest mnóstwo placów zabaw dla dzieci. Korzystaliśmy ze śniadań w ramach szwedzkiego stołu, bardzo fajna opcja (brakowało mi tylko mleka bez laktozy). Restauracja bardzo fajna. Dzieciom szczególnie podobały się ryby pływające w jeziorze obok restauracji. Jedzenie nie jest szczególnie wykwintne, ale bardzo smaczne i świeże, a dania stosunkowo duże. Polecam pieczonego pstrąga. Wadą jest niewystarczająca ilość obsługi w stosunku do ilości klientów i w związku z tym długo się czeka. Kelnerzy wydają się być już bardzo zmęczeni, ale ciągle są mili i grzeczni. Dodatkowym atutem jest bliskość rzeki Raby, gdzie można budować tamy, co sprawia dzieciom i nie tylko dużo frajdy. Na pewno wrócimy tam jeszcze nie jeden raz. Gorąco polecam!”
“Super miejsce od wejścia przemiła obsługa. Jedzenie świeże, przepyszne i naprawde w dobrej cenie oraz nie długi czas oczekiwania. Blisko lotniska miejsce gdzie można i dobrze zjeść i odpocząć przed lotem. Polecamy serdecznie!!!!”
“Bardzo dobre miejsce, w letnie popołudnie jest tu spory tłok aczkolwiek to duży plus - jest kulturalnie, ludzie są mili, są dobre propozycje kulinarne, można tu spędzić świetny czas. Dla mnie bomba.”
“Świetne miejsce. Bardzo klimatyczne. Moją uwagę zwróciły witraże. Bardzo miła obsługa. Oprócz dużego wyboru piwa mozna także także zamówić duży zestaw do jedzenia. Bardzo Polecam.”
“Świetny lokal przypominający klimat hiszpańskiej Ibizy. Drinki pozwalają odpłynąć nawet w środku jesieni w wakacyjny słoneczny klimat, a obsługa bardzo pomocna i uprzejma.”
“Bardzo fajne i mega amerykańskie miejsce. Żeberka BBQ były słabsze niż Jack Daniel’s- te z cebulką wymiatały! Smaczny Shake, a Pani Gabrysia bardzo zorganizowana i pomocna. Super, jakby były amerykańskie piwa. Bardo polecam ❤️”
“Yapito Sushi to absolutny hit! Sushi świeże, perfekcyjnie przygotowane, a ramen – ogromna porcja pełna smaku i doskonałych składników. Ogromne brawa dla kucharza Piotra za mistrzowskie wykonanie – widać pasję i talent w każdym daniu. Do tego przemiła obsługa, która sprawia, że chce się tu wracać. Polecam każdemu, kto szuka niezapomnianych doznań kulinarnych!”