Przegląd katalogu
- 182 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 182 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 182 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 153,338 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Brzesko i innych.
“Zamówiliśmy szaszłyka wieprzowego oraz Cheese Burgera(bez pomidora). Szybka obsługa, wręcz na medal, dopilnowane aby odpowiednie zamówienie trafiło do klienta, chyba nie byliśmy jeszcze w restauracji z tak miła i przyjemną obsługą. Jedzenie ? Przepyszne, dobrze doprawione, pięknie podane. Porcje ogromne!! Warte w 100% swojej ceny! Jeżeli ktokolwiek chce dobrze zjeść, spędzić miło czas jak polecamy całym sercem.”
“Szaszlyk i burger pyszne warto wpaść w weekend”
“Polecam. Tanie i dobre jedzenie. Bardzo mila obsługa. Dobra lokalizacja. Swierze mieso i warzywa. Najlepszy kebab jaki jadlem.”
“Bardzo polecam. Świetne miejsce, pyszne jedzenie. Dobra obsługa, szczególnie pani Agnieszka, która wykazuje się chęcią do pracy oraz zaangażowaniem.”
“Najlepszy drink bar na dzielni, a jak się jest ciotą, to wiadome, że wygląda niezachecająco.”
“Wow, niesamowite! Nie bój się! Pierwszy znak! Jedzenie jest super pyszne!!!!!”
“Fajna miejscówka nad Zalewem Balaton. Piwko jednak można kupić wszędzie, wiec dlaczego tutaj ,a nie gdzie indziej? Bo znacznie ważniejsze jest od kogo ,a nie gdzie. Dzisiaj Patryk rozwalił system Swoim wspaniałym podejściem do klienta az zaniemówiłem z pozytywnego wrażenia. Gorąco polecam zimne piwka w Balaton Beach Bar … zwłaszcza te podawane przez Patryka.”
“Nie wiem, co musiało się stać, by ktoś dał mniej niż 4 gwiazdki :) Miejsce znam od czerwca 2020 roku, w tym czasie mnie nie zawiodło. Biznes wybitnie rodzinny, super atmosfera, wg. mnie najlepsze mięso z grilla w okolicach Krakowa. Obsługa zawsze szybka, grzeczna, rozmowna, bezproblemowa. Dodatkowym autem jest to, że grill podobno będzie czynny przez cały rok. Polecam szczególnie karczek i szaszłyki :)”
“Super jedzenie, mega szybka i miła obsługa, świetne miejsce na spędzenie Wakacji z rodzinką polecam!”
“Wyśmienite jedzenie i bardzo sympatyczna obsługa. Panowie opowiedzieli o pozycjach z menu jakie nas interesowały. Wybraliśmy burgery z PRLu. Dawno nie jadłem tak dobrego burgera, pyszny ciągnący się ser, pieczarki, cebula, kiszony ogórek i bardzo dobra kiełbasa (są też do wyboru inne mięsa). Polecam i z pewnością będę tu często wracał.”
“Fantastyczne kulinarne miejsce; sprawdzone od lat, wyśmienite ciepłe posiłki i wspaniała obsługa. Czapki nie idzie zgubić.”
“Polecam z czystym sumieniem jedzenie pyszne klimat doskonały obsługa wyśmienita”
“Świetne jedzenie robione przez osoby z Ameryki Płd. Serdecznie polecam!”
“Fajny góralski klimat w barze . Pani za barem bardzo uprzejma miła.”
“Z zewnątrz niepozorne, ale w środku ma swój klimat. Fajne miejsce można pograć w darta i napić się piwka Polecam”
“Bardzo ciekawe miejsce, z prawdziwym hiszpańskim jedzeniem, nawet oliwki mają dokładnie takie, jak w tamtejszych restauracjach. Duży wybór potraw, świetnie przyrządzonych. Kompetentna, troskliwa i przyjemna obsługa. Klimatu dodaje też słyszalny tam język hiszpański w kuchni i okolicy:-). Na pewno jeszcze wrócimy”
“Przyjechałem pół Krakowa, żeby spróbować słynnych hot dogów, które serwowane są tam od bardzo dawna. To co wyróżnia ta pozycję z menu to przepyszna chrupiąca bułka z zewnątrz i delikatnie miękka w środku. Do tego kiełbaska Leszczyńska zamiast standardowej parówki. Do tego sosy, pekińska i prażona cebulką. Wszystko świetnie komponuje się na języku. Gorąco polecam. Tego trzeba spróbować.”
“Jedzenie przepyszne, klimat jak w chińczyku, obsługują prawdziwi Azjaci. Ceny niewygórowane.”
“Jadłam placki po węgiersku. Duży placek z gulaszem oraz zestawem surówek. Cena ok.20 zł. Świeże i smaczne danie. Obsługa sympatyczna i pomocna. Wnętrze takie sobie. Pierogi z jagodami też ok. Ù”
“Super miejsce. Zdecydowanie polecam. Bardzo sympatyczny Właściciel. Bardzo smaczna kiełbasa, widać że produkt przemyślany i odpowiednio dobrany. Grill opalany dewnem robi klimat i dodaje smaku (jak z ogniska). Chlebuś, sosiki i oranżadka na miejscu. Płatność gotówką, ale dla mnie to nie problem :) Zdecydowanie polecam!!! Nie wiem czy znajdziemy równie urokliwe miejsce w Krakowie.”
“Gdyby można było dać więcej gwiazdek, to bym dała. Świetne jedzenie. Począwszy od bułek do burgerów ( które chyba sami pieką) które są bardzo delikatne, ale zarazem na zewnątrz chrupiące i chyba dzięki tej delikatności nie przyćmiewają całego hamburgera ( nie ma się poczucia "zabułczenia"). Hamburgery wypełnione świeżymi produktami, świetnie zbalansowane połączenie smaków i tekstur. A frytki - najlepsze jakie w życiu jadłam. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce!”
“Szanowny Panie Hetmanie, Spieszę donieść, że równo wedle Wisły, żem wczoraj objazd ku wschodowi czynił. Na równo setnem kilometrów naszej rzeki tuż przy wale karczmę zoczyłem. Jakąż zapytacie. Karczma Zwał jak zwał i ogromnie urokliwą lokacją swoją i wedle oraz na łąki rzecznej widoku umieszczona. Najbardziej jednak uroku pełna jest jej właścicielka, Pani Estera, co mię uśmiechem pięknym, słowem szczerym oraz lodami zimnemi obdarzyła. Miłe to i piękne miejsce atmospherum ujmujące, gdzie chce się posiedzieć, kawę, ciasto lubo jaki smaczny posiłek spożyć, karmiąc oczy Wisły widokiem, a duszę wędrowną spokojem. Zwał jak zwał rekomenduję wielce Panu Hetmanowi oraz Panom Braciom! Hajda na koń!”
“Lokal pod nową nazwą, odmieniony wewnątrz i nowe menu. Jak dla mnie to na plus. Polecam kurczaka supreme i sałatkę z kurczaka w towarzystwie grzanego piwa na zimowe wieczory.”
“Bardzo smaczne dania plus miła obsługa. Do tego oryginalnie zaprojektowana przestrzeń.”
“Bardzo dobre jedzenie, duże porcje i miła obsługa! Pan ruscan naprawdę był naprawdę świętny”