Opinie

  1. Krzysztof Lebiedź ★★★★★

    Trafiliśmy tutaj ponieważ w sąsiednim skansenie Smaków pomimo zerowego ruchu nie doczekaliśmy się obsługi i nie mogło wydarzyć się lepiej;) Jedzenie genialne , porcje krytych nie przejekedlliśmy. Wygodne fotele, miła i szybka obsługa . Muzyka nienachalna pomimo okresu przed świątecznego nie była irytująca . Herbata zimowa - koniecznie trzeba spróbować !

  2. Łukasz Tylek ★☆☆☆☆

    Zamawiając roladę z kluskami i surówką nie spodziewałem że tak jest podawane to danie w tej restauracji. Na moją uwagę zwróconą kelnerce - czy tak wygląda rolada- z pełnym przekonaniem odpowiedziała że tak podają… Wygląda to ochydnie i nieapetycznie. Druga Pani kelnerka podchodząc i pytając czy wszystko w porządku - otrzymała informację że wygląd dania jest odpychający. Niestety przy rozliczeniu - mimo że danie niezjedzone nawet w połowie - pełna kwota na rachunku, zero propozycji ze strony obsługi rozwiązania kwestii paskudnego wyglądu i smaku dania.

  3. Katarzyna Warmusz ★★★★★

    Super miejsce od wejścia przemiła obsługa. Jedzenie świeże, przepyszne i naprawde w dobrej cenie oraz nie długi czas oczekiwania. Blisko lotniska miejsce gdzie można i dobrze zjeść i odpocząć przed lotem. Polecamy serdecznie!!!!

  1. Marcin Mlostek ★★★★★

    To miejsce to prawdziwa oaza smaku i gościnności! Już od progu czuć ciepłą, rodzinną atmosferę, a wystrój karczmy i ogródka idealnie oddaje klimat tradycyjnej polskiej gościnności. Jedzenie? Absolutnie wybitne! Każde danie, przygotowane z sercem i dbałością o najmniejszy detal. Porcje są hojne, a smaki – niezapomniane. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kelnerka Wiktoria – uosobienie profesjonalizmu i uroku osobistego. Jej uśmiech, życzliwość i doskonała znajomość menu sprawiły, że czuliśmy się jak wyjątkowi goście. Potrafi doradzić, zadbać o każdy detal i stworzyć atmosferę, która zostaje w pamięci na długo. Polecam.

  2. Ann Kda ★★★★★

    Przepyszne jedzenie, ceny bardzo przystępne, placyk zabaw dla dzieci i piękny widok na zalew, czego chcieć więcej? Zamówiliśmy kaczkę, fileciki ze schabu z plackami ziemniaczanymi i sosem grzybowym i pół porcji pierogów z mięsem. Na deser szarlotkę. Wszystkie dania były pięknie podane i naprawdę bardzo smaczne. Polecamy, na pewno wrócimy!

  3. Sylwia Piotrowska ★★★★★

    Polecam. Mimo kiepskiej pogody spacer w Kryspinowie skończył się miłym zaskoczeniem. Okazuje się, że całkiem niedawno w starym miejscu powstała nowa knajpa. Karczma jest trochę cofnięta od drogi, więc mniej widoczna, niż pozostałe lokale. Ale jeśli będziecie wypatrywać elementów w jaskrawych odcieniach zieleni, to bez problemu ją dostrzeżecie (tylko nie pomylcie jej z knajpą obok, która też ma "Kryspinów" w nazwie). Razem z mężem jesteśmy ogromnymi fanami placków ziemniaczanych. Ja zamówiłam placki z grzybami leśnymi, a on z gulaszem. Placki pyszne (i jedne, i drugie), super podane - tak ładnie wyglądały, że aż szkoda było jeść ;) Miłym zaskoczeniem było to, że placki nie były po prostu polane sosem i posypane serem. Zazwyczaj zjadam tego górnego placka, polanego sosem, a na tego pod spodem to już mi wiele sosu na talerzu nie zostaje. A tu okazało się, że miedzy plackami też była warstwa grzybów i sera. Duży plus! Możecie zapomnieć wszystko, co słyszeliście o tej miejscówce, teraz jest tam nowy szeryf ;) , który osobiście interesował się czy nam wszystko smakuje. Dziękujemy Panu, na pewno tu wrócimy, szczególnie, że pogoda nie pozwoliła nam na zjedzenie obiadu na tym tarasie z widokiem na zalew :)

  1. ROBERT KONIECZNY ★★★★★

    Smaczne, nawet bardzo placki ziemniaczane. Karczma w ładnym miejscu. Fajne otoczenie. Super obsługa. Lokal niedawno otwarty więc może trudniej tu trafić, ale polecam.

  2. Natalia Galus ★★★★★

    Piękne miejsce z widokiem na jezioro! Fantastyczna kuchnia.Pieczona golonka rozpływała się w ustach, moim odkryciem był krem z białych warzyw z oliwą truflową! Eksplozja smaków- cieszę się ze trafiliśmy na to miejsce. Ceny bardzo uczciwe, porcje bardzo duże. Rachunek za 6 osób z daniami głównymi, piwami i dwoma karafkami lemoniady wyniósł 345zl. Bardzo na plus, trzymajcie jakosc kuchni. Napewno jeszcze wpadniemy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma Kryspinów?

Karczma Kryspinów znajduje się przy 32-060 Kryspinów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma Kryspinów?

Można skontaktować się z Karczma Kryspinów pod numerem +48 788 616 234

Jak można dotrzeć do Karczma Kryspinów?

Do Karczma Kryspinów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements