Niestety ostatnio coś się u Was popsuło.... 1.Uwielbiam to miejsce i często wpadałem na obiad ale to co zobaczyłem ostatnim razem zaskoczyło mnie negatywnie.Wyglada na to że zaczynacie oszczedzać na składnikach. Pizza karbonara która w menu lunchowym miała mieć cebulę i boczek praktycznie wcale nie miała boczku. Zaskoczony zapytałem kelnerkę czy to aby na pewno ta pizza. Odpowiedziała że ta i że z boczkiem. Boczku dopatrzyłem się po 10 minutach szukania - były to bardzo drobno posiekane prostokąciki o wymiarach 0,5 cm x 0.5 cm. Cebuli nie było nigdzie. Pizza bardziej przypominała margheritę niż dobrze znane mi Wasze pizze z dużą ilością widocznych składników (jak na innych zdjęciach). Wielki zawód. Dla pokazania zdjęcie pizzy i menu lunchowego z którego była wybrana tego dnia. Nie można tak robić ! To nie miała być margherita tylko carbonara ze składnikami jak z menu. 2. Sala zaczyna wyglądać coraz gorzej. Pęknieta w oknie szyba (pokazałem to na zdjęciu ) - czy to tak dużo żeby wymienić w małym oknie luftowym u góry szybę przez szklarza na nową ? Klienci widzą to i widok nie wzbudza zachwytu. 3. Zaniedbane kwiaty skrzydłokwiata które powinny być podcięte po obu stronach donicy bo liscie opadają - to jest tylko kilka minut roboty nożyczkami przez obsługę a będą wyglądały dużo lepiej i bardziej estetycznie, już nie wspomnę o tym że odwdzięczą się kwitnieniem. Co jakiś czas trzeba prześwietlać koronę tych kwiatów. Poprawcie się bo lubię do Was wracać ale ostatnio mnie zawiedliscie !
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz ★★★☆☆
-
Bartek Ziomek Fotografia ★★★★★
Zdecydowanie super jedzenie i dobra obsługa. Byliśmy nie jedno krotnie i za każdym razem zostaliśmy bardzo dobrze obsłużeni. Na jedzenie nie trzeba długo czekać, a ceny jak na krakowski rynek bardzo dobre. Osobiście bardzo polecamy lokal.
-
Łukasz Dzięciołowski ★★★★★
Polecam, porcje bardzo duże i smaczne! Co potwierdzają też inne opinie. Lokalizacja w centrum starego miasta, ogródek w cichym dziedzicu. Obsługa bardzo miła i pomocna. W menu pozycje, z których każdy coś dla siebie wybierze, a ceny przystępne dla każdego.
-
ShAmy Cooper ★★★★★
Restauracja- bardzo fajny wybór piw, również rzemieślniczych. Placki ziemniaczane mają kosmiczne porcje. Wszystko smaczne i w fajnej cenie. Jedyne co, to może do placka z serem i warzywami dodałabym jakoś sos, byłby smaczniejszy. Duzy plus też za popcorn na czekajkę. Na prawdę polecam to miejsce. :)
-
Michał Krakowski ★★☆☆☆
Jeżeli chodzi o jedzenie to nie polecam - zamawiałem placek ziemniaczany i przyszedł nie za cieply i niezbyt smaczny. Byłem jednak głodny wiec doszedłem prawie do połowy gdzie poczułem surowa cebule i przestałem dalej jeść. Surówki tylko spróbowałem, ale były niesmaczne i bardzo tluste. Zwróciłem uwage kelnerce, ze placek jest niedopieczony bo w środku jest surowa cebula. Stwierdziła, ze zjadłem pół placka i zaproponowała rabat na polowe. Lepsze to niż nic. Nie radzę zamawiać jedzenia w tym miejscu. Wystroj jest przyjemny, szczególnie ogrodek na pietrze.
-
Natalia Pn ★★★★★
Jesteśmy zadowoleni z obiadu blisko rynku. Bardzo smaczne jedzenie, szybko podane. Jedyny minusik za brak pytania o stopień wysmażenia wołowiny w burgerze (w większości restauracji się pojawia), ale akurat to podanie było idealne. :) Duży wybór piw i ciekawy wystrój lokalu, jest przytulnie. Przemiła obsługa, szczególnie obsługująca nas pani Jana. Ceny za burgery są adekwatne do jakości, podawane są z frytkami, sosem i sałatką ze świeżych warzyw. Nie oceniam dań obiadowych, jednak trzeba zwrócić na fakt, że weekendy nie ma lunchu dnia. Warto odwiedzić :)
-
Pou ★★★★★
Byłem z rodziną na obiedzie. Zamówiliśmy pierogi, zupę pomidorową, pierś z kurczaka, kotlet schabowy i tortillę. Porcje były ogromne, a rachunek w nie wygurowanej cenie 160zł (5 osób). Pani kelnerka była bardzo miła i uprzejma. W ramach oczekiwania na jedzenie dostaliśmy popkorn co było bardzo miłe. Pozdrawiam i polecam innym na przyszłość
-
As S ★★★★★
Bardzo fajne miejsce, odwiedzam za każdym razem jak jestem w Krakowie. Porcje bardzo duże i jak na lokalizację która jest niedaleko rynku, to ceny są bardzo dobre. Jedna z droższych potraw kotlet XXL to cena około 40 zł. Ale dużo potraw jest w granicach +-35 zł. Ogórki i sałatki osobiście mi mniej smakowały ale to kwestia gustu. Przy takich porcjach to i tak nigdy nie mam siły ich zjeść. Czas oczekiwania to około 15-30 minut w zależności od ruchu. Polecam!
-
Jolanta Krzemień ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zamówiliśmy pizze i byliśmy mega rozczarowani, ciasto się rozsypywało wyglądało tak jak by ktoś z resztek uformował nową pizze i wszystko skleił dość kiepskim serem. Smak poniżej przeciętnego. Na domiar złego kelner zakłócał nam czas swoimi opowieściami o historii walki kelnerów a na koniec bezczelnie obraził naszego gościa. Bywaliśmy tam kilkukrotni zabierając naszych gości na jedzenie ale widać czas na zmiany. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Beer House?
Beer House znajduje się przy Floriańska 43, Stare Miasto, 31-019 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Beer House?
Można skontaktować się z Beer House pod numerem +48 124 212 864
Jak można dotrzeć do Beer House?
Do Beer House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku