Super miejsce. Zdecydowanie polecam. Bardzo sympatyczny Właściciel. Bardzo smaczna kiełbasa, widać że produkt przemyślany i odpowiednio dobrany. Grill opalany dewnem robi klimat i dodaje smaku (jak z ogniska). Chlebuś, sosiki i oranżadka na miejscu. Płatność gotówką, ale dla mnie to nie problem :) Zdecydowanie polecam!!! Nie wiem czy znajdziemy równie urokliwe miejsce w Krakowie.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia 007 ★★★★★
-
Marcin Maślanka ★★★★★
Pyszna, świetnie upieczona kielbaska. Polecam!
-
Mateusz Konieczny ★★★★★
Miejsce które kompletnie deklasuje konkurencję w Krakowie, również słynną Hale Targową. Najlepsze kiełbaski jakie jadłem, a Pan bardzo miły. Naprawdę warto wpaść aby się przekonać, ja osobiście niesamowicie polecam!
-
Patryk kaniec ★★★★★
Super kiełbasa , mega pozytywny właściciel. Polecam wszystkim szukającym alternatywy dla wszechobecnych plastikowych sieciówek.
-
Michał ★★★★★
Polecam to miejsce, bardzo dobre kiełbasy z grilla opalanego drewnem, szeroki wybór sosów i bardzo miła atmosfera.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kiełbasa z ognia?
Kiełbasa z ognia znajduje się przy Mariana Domagały 21, Bieżanów-Prokocim, 30-741 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kiełbasa z ognia?
Można skontaktować się z Kiełbasa z ognia pod numerem +48 502 138 890
Jak można dotrzeć do Kiełbasa z ognia?
Do Kiełbasa z ognia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku