Opinie

  1. Natalia 007 ★★★★★

    Super miejsce. Zdecydowanie polecam. Bardzo sympatyczny Właściciel. Bardzo smaczna kiełbasa, widać że produkt przemyślany i odpowiednio dobrany. Grill opalany dewnem robi klimat i dodaje smaku (jak z ogniska). Chlebuś, sosiki i oranżadka na miejscu. Płatność gotówką, ale dla mnie to nie problem :) Zdecydowanie polecam!!! Nie wiem czy znajdziemy równie urokliwe miejsce w Krakowie.

  2. Marcin Maślanka ★★★★★

    Pyszna, świetnie upieczona kielbaska. Polecam!

  3. Mateusz Konieczny ★★★★★

    Miejsce które kompletnie deklasuje konkurencję w Krakowie, również słynną Hale Targową. Najlepsze kiełbaski jakie jadłem, a Pan bardzo miły. Naprawdę warto wpaść aby się przekonać, ja osobiście niesamowicie polecam!

  1. Patryk kaniec ★★★★★

    Super kiełbasa , mega pozytywny właściciel. Polecam wszystkim szukającym alternatywy dla wszechobecnych plastikowych sieciówek.

  2. Michał ★★★★★

    Polecam to miejsce, bardzo dobre kiełbasy z grilla opalanego drewnem, szeroki wybór sosów i bardzo miła atmosfera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kiełbasa z ognia?

Kiełbasa z ognia znajduje się przy Mariana Domagały 21, Bieżanów-Prokocim, 30-741 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kiełbasa z ognia?

Można skontaktować się z Kiełbasa z ognia pod numerem +48 502 138 890

Jak można dotrzeć do Kiełbasa z ognia?

Do Kiełbasa z ognia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements