Mieliśmy okazję spróbować rolkę i burgery. Wszystko świeże i dobrej jakości. Na pewno wrócimy przetestować jeszcze inne pozycje ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia ★★★★★
-
Ann a ★★☆☆☆
Niestety burger sushi nie spełnił moich oczekiwań. Całość była zdecydowanie zbyt tłusta, a tempura okazała się tak gruba, że trudno było cokolwiek zjeść w całości. Żeby w ogóle spróbować burgera, musiałam zdjąć warstwę tempury. Pomysł ciekawy, ale wykonanie niestety mocno rozczarowujące. Zamówiłam go dzisiaj z odbiorem osobistym na 20:30, lecz zmieniła mi się godzina i poprosiłam lokal czy jest wstanie zrobić na 21:00. Udało się przyjechać jednak na 20:30. Nie było problemu by osoby pracujące w lokalu zrobiły wcześniej, za co bardzo dziękuję. Lecz po prostu się zawiodłam, nie dało się zjeść połowę wyrzuciłam do śmieci....
-
Barbara Wojtal ★★☆☆☆
Byliśmy sami w lokalu w sobotnie popołudnie, co było dość zastanawiające, niemniej zamówiliśmy dwa rameny i sushi, oraz lemoniadę. Jedna zupa była zupełnie zimna a makaron totalnie rozgotowany. Smak może i nienajgorszy, ale totalnie tracił na braku temperatury. Drugi też zaledwie letni. Sushi ok, choć bez fajerwerków. Lemoniada niestety to porażka. Kelnerka poszła do żabki, kupiła Sprite, przelała go do litrowej karafki i dopieściła połową plasterka cytryny i dwoma kostkami lodu. Ogólnie to było bardzo mało przyjemne doznanie, jak po najmniejszej linii oporu. Daliśmy szansę po serii słabszych zamówień branych na wynos, na przestrzeni kilku miesięcy, ale skutecznie nas zniechęcono. Raczej nie polecam, można zjeść w tej cenie lepsze w okolicy.
-
Aleksandra Wajda ★★★★★
Yapito Sushi to absolutny hit! Sushi świeże, perfekcyjnie przygotowane, a ramen – ogromna porcja pełna smaku i doskonałych składników. Ogromne brawa dla kucharza Piotra za mistrzowskie wykonanie – widać pasję i talent w każdym daniu. Do tego przemiła obsługa, która sprawia, że chce się tu wracać. Polecam każdemu, kto szuka niezapomnianych doznań kulinarnych!
-
Kaja Sowa ★★★★★
Najlepsze sushi w Krakowie, nie wyobrażam sobie zamówić sushi gdzie indziej! Duże rolki, przepyszny tatar z łososia! Polecam :)
-
Daria Król ★★★★★
Najlepsze sushi w Krakowie! Zawsze świeże składniki, dużo ryby, obsługa bardzo miła :) polecam
-
Andrzej Tucznio ★☆☆☆☆
Tatar pokrojony jak siekierka kawałki po 2 cm cieżko jeść do tego przypraw prawie wcale i najważniejsze sprawia wrażenie nieświerzego . Kalmary w tempurze tak grube ze praktycznie sama panierka . Futomaki nieapetycznie i jakby stare . Nie polecam .
-
Marta Wittek ★★★★★
Smacznie, starannie przygotowane, miło. Zupa tom yum z krewetkami idealnie wyważona smakowo, pad thai krewetkowy smakował bosko, Łosoś sake teriaki doskonale skomponowany
-
Arkadiusz Czyżak ★★★★☆
Przyzwoite sushi ze średniej półki. Najbardziej smakowały nam rolki z tatarem w tempurze. Zupa Tom Yum z krewetkami nie jest godna polecenia. W środku 3 małe krewetki, smak taki jakby się to w domu zrobiło bez doświadczenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Yapito Sushi?
Yapito Sushi znajduje się przy Bolesława Orlińskiego 3/2, Czyżyny, 31-878 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Yapito Sushi?
Można skontaktować się z Yapito Sushi pod numerem +48 731 301 003
Jak można dotrzeć do Yapito Sushi?
Do Yapito Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku