Kawa ok, ale złotówka dopłaty za wzięcie kawy na wynos to przesada. W innych kawiarniach jest to 30 groszy. Zarabiacie na tym? Serio? Nie widziałam nigdzie informacji o dopłacie 1 zł za kubek i jak się zdziwiłam ceną końcową, to baristka próbowała mnie najpierw przekonać, że 17 zł za kawę i 3 zł za mleko roślinne daje 21 zł. Więcej nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Miszczyszyn ★★★★☆
-
Hanna K ★☆☆☆☆
Z przykrością wystawiam tę opinię. Zostałam wyśmiana przez personel tylko dlatego, że poprosiłam o menu i nie wiedziałam, że w ofercie są jedynie kawa i desery. Takie zachowanie jest nieprofesjonalne i bardzo nieprzyjemne. Każdy klient zasługuje na szacunek – niezależnie od tego, czy jest tu pierwszy raz, czy bywa regularnie.
-
Jowita Dykas ★★★★☆
Przyjemna kawiarnia na gdańskim Wrzeszczu, ale jednak bez większego zachwytu kawą. Poprawne espresso tonic, możliwość wzięcia czegoś na słodko do kawy. Dużo planszówek, miejsce przyjazne mamom z dziećmi.
-
Victor Macholl ★★☆☆☆
Smaczna kawa, ale brakuje oryginalnych propozycji. Z obsługą bywa różnie. Przewczoraj była pani kłamczuszka: najpierw nie umiała wytłumaczyć, dlaczego "nie można" podać mi kawy w największej filiżance, następnie próbowała okłamać, że wszystkie filiżanki maxi są już na innych stołach (podczas gdy większosć stolików było pustych, a na zajętych filiżanki maxi wcale nie stały - klient nie jest niewidomy ani głupi). Gdy powiedziałam, że nie widzę filiżanek maxi w użyciu dziewczyna wymyśliła, że "wszystkie filiżanki jednak się potłukły". Podejrzewam, że nie chciało jej się ich umyć i dlatego robiła utrudnienia, gdy chciałam zamówic największą kawę. Postałam dłużej przy kasie, dając do zrozumienia, że nie wierzę w te kłamstwa, po czym na moją prośbę dziewczyna podała mi kawę maxi w dwóch mniejszych filiżankach (te na widoku stały czyste, więc nie było juz opcji wymówki). Kłamanie w żywe oczy i lenistwo (na stoliku obok mojego brudne naczynia stały tak długo, aż przyszedł inny klient i upomniał się o uprzątnięcie). Pogorszyło się tu, może to kwestia jednej nowo zatrudnionej osoby.
-
Paweł K (Paweł) ★★★★★
Klimatycznie, przytulnie, kameralnie. Pyszne ciasta, zwłaszcza pleśniak i codownie mocna aromatyczna kawa. Uwielbiam usiąść tam w fotelu i czytać.
-
szostaklepka ★★★★★
Pyszna kawa (duży wybór!) i jedzenie, są opcje wege. Na pewno wrócę na ciacho. :)
-
Włóczykij Kaczkowska ★★★★★
Pyszne panini, tosty, ciasta i kawa (bardzo smaczne V60)! W dodatku miła atmosfera, możliwość zarezerwowania miejsca. Serdecznie polecam! ✨
-
Marcelina Dobrowolska ★★★★★
Cafe Latte super, panini z gruszką nietypowe, ale też niezłe :) Fajne i kameralne miejsce na pogaduchy przy kawie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia CzKawka?
Kawiarnia CzKawka znajduje się przy Jana Kilińskiego, 80-452 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia CzKawka?
Można skontaktować się z Kawiarnia CzKawka pod numerem +48 533 644 630
Jak można dotrzeć do Kawiarnia CzKawka?
Do Kawiarnia CzKawka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku