Niestety totalna porażka. Nie chcieliśmy za wiele a jednak. Kurczak nie chce pisać że jak w szpitalu ( tam jest lepszy) po prostu suchy niedoprawiony naprawdę nie dobry. Salata z woreczka polana jakiś sosem, i surowe frytki, miały być kluski ale sa tylko w karcie naprawdę ich nie ma. I to razy trzy osoby. Wzięliśmy już odrazu sernik przy zamówieniu bo tak już bym tam nic nie zamówiła. Rozumiem koncepcję miejsca i chicialam to wesprzeć ale tutaj poszło coś nie tak!!! Najgorzej wydane pieniądze i nadal głód bo tego nie dało się zjeść wszytko musieliśmy wyrzucić.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna M. ★☆☆☆☆
-
Beata Janiak ★★★★★
Klimatyczne miejsce z miłą obsługą, dobra kawa i pyszne ciasto.
-
Piotr Majcher ★★★★★
"Cafe Równik" powinno mieć nazwę "Cafe Radość", bo powitanie i troska obsługi jest niezwykła. Czułem się tak, jakby oczekiwano mnie tutaj od dawna, uśmiechnięta Agnieszka (kelnerka na wózku) od pierwszych chwil wlała w moje serce tyle entuzjazmu, że wystarczy go na parę dni. Lokal urządzony niebanalnie, ma swój niepowtarzalny klimat. Sporo zieleni sprawia, że można się całkowicie odprężyć. Zamówiony przeze mnie "Kurczak w ziołach" był znakomity: soczysty, dobrze doprawiony, rozpływający się w ustach. Surówka że świeżych warzyw oraz frytki dopełniły smaku. Cena, jak na owe czasy normalna. Przeżyłem tutaj wiele pozytywnych emocji oraz wewnętrznych poruszeń i jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy podjęli decyzję, aby takie miejsce powstało. To jest wielkie dzieło, do którego prowadzenia trzeba mieć wiele odwagi, dlatego szczerze gratuluję i zapewniam, że będę tu wracał.
-
Agnieszka Jabłońska ★★★★★
Magiczne miejsce z pyszną kawą, smacznym ciastem i absolutnie niesamowitą obsługą. Serdecznie dziękujemy Karolinie za miłą obsługę, rozmowę, polecenie słodkości i dodatkowy cynamon do jabłecznika na wynos
-
Rybio Oka ★★★★★
Miejsce godne uwagi, zatrzymania się, otwarcia na inny wymiar podawania kawy. Dziękuję za to spotkanie, rozmowę o podróżach, kotach i kawie.
-
Król Dowgal Pierwszy ★★★★★
Obecność absolutnie obowiązkowa!!! Miejsce czarujące przez zaczarowanych ludzi. Pyszny sernik, pobudzająca kawa. Warto, trzeba.
-
eReska Wu ★★★★★
Rewelacyjny pomysł. Obsługę kelnerską piastują osoby z upośledzeniem, jednak czynią to z właściwym sobie urokiem. Lokal jest czysty, zadbany. Moje techniczne oko i perfekcjonizm wyłowiło "ślady użytkowania" ale przecież jestem na odwyku ;-) Miejsce szczególne i z osobliwym klimatem z którym trzeba się oswoić. Jednak warto, bo korzyść jest obopólna. Personel poprzez swoją posługę ma wiele powodów do satysfakcji, a ja uczę się że odmienność jest normalna.
-
Kasia Śmietana ★★★★★
Niezwykle sympatyczne miejsce, gdzie w luźnej atmosferze, bez zbędnego nadęcia można zjeść proste, świeże jedzenie i ożywić się kawą z wybornymi ciastami (próbowałam i polecam Oreo oraz orzechowe). Obsługa pełna zaangażowana, można uciąć sobie miłą pogawędkę :) na pewno wrócę ponownie!
-
Joanna ★★★★★
Bardzo miła obsługa.Polecam kawę i sernik FABIANO. Przyzwoite ceny :) Na pewno tam wrócimy, tym razem na jakieś danie obiadowe. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie :) Do zobaczenia !
-
Jacek Kowalski ★★★★★
Świetne miejsce. Atmosfera, wystrój, załoga Kawiarni zasługują na medal :). Wszyscy dbają o zadowolenie klienta. Wrócę z pewnością :) Highly recommend!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cafe Równik - klimatyczna kawiarnia | Wrocław?
Cafe Równik - klimatyczna kawiarnia | Wrocław znajduje się przy Jedności Narodowej 47, Śródmieście, 50-260 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cafe Równik - klimatyczna kawiarnia | Wrocław?
Można skontaktować się z Cafe Równik - klimatyczna kawiarnia | Wrocław pod numerem +48 509 908 035
Jak można dotrzeć do Cafe Równik - klimatyczna kawiarnia | Wrocław?
Do Cafe Równik - klimatyczna kawiarnia | Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku