Nowa Forma
“Świetna atmosfera oraz ludzie którzy tworzą to miejsce , duży wybór piw o różnorodnych smakach , każdy znajdzie coś dla siebie”
Znaleziono 13 wyników
“Świetna atmosfera oraz ludzie którzy tworzą to miejsce , duży wybór piw o różnorodnych smakach , każdy znajdzie coś dla siebie”
“Doprawdy wspaniałe miejsce. Bloga cisza i spokój. Przepyszne posiłki, dopracowane i estetycznie podane. Prawdziwa uczta dla zmysłów. Miła obsługa, ładnie ubrana. Wystrój wnętrza można podziwiać całymi dniami a i tak na pewno coś się nie dostrzeże za pierwszym razem. Co prawda byliśmy tylko na weekend, ale i tyle wystarczyło, żeby odpocząć od codziennego zgiełku i obowiązków domowych. Bardzo dziękujemy za gościnność. Prawdopodobnie do następnego razu. Pozdrawiamy Dorota i Andrzej.”
“Jedna z najlepszych lodziarni w Polsce, pod względem smaku jaki i obsługi. Każdy coś dla siebie znajdzie, są smaki tradycyjne takie jak, śmietanka czy czekolada,a także wyszukane smaki jak aloes czy lawenda. Lodziarnia Wspomnienie Lata to miejsce którego nie możecie pominąć będąc w Wołowie. Jesli lody nie są Twoim ulubionym deser znajdziesz w ofercie pyszne gofry czy babeczki bezowe lub nine slodkosci. Po ostatniej wizycie w Wołowie specjalnie przyjechałam tu ponownie żeby zjeść pyszne lody w towarzystwie przemiłej Pani właścicielki która sprawiała że nasz pobyt w gym pieknym miescie był 100 razy lepszy.”
“Super cukiernia i lodziarnia. Od 40 lat i 17 lat jak zrobili mi Torta na moje wesele był przepyszny. Pamięta się to do dziś. Jak miło wrócić w swoje rodzinne strony już ze swoją córką na przepyszne lody.”
“Pyszne lody ❤️ dużo, dużo smaków ❤️ przemiła obsługa ❤️ w środku kawiarni można zobaczyć niesamowitą kolekcje porcelany ❤️ Jest dużo miejsca do spędzenia czasu z dziećmi ‼️‼️‼️”
“Bardzo niepozorne miejsce z bardzo dobrym kebabem. Wszystko świeże, zrównoważone w ilości i smaku. Porcje bardzo duże, które zaspokoją najbardziej głodnych gości. Polecam wszystkim gorąco.”
“Bardzo fajna lodziarnia w niepozornym miejscu. Czasem trafia się na takie miejscówki w trasie, gdy np. chciałoby się wypić dobrej kawy. Kawa faktycznie dobra, ciasto wyjątkowo smaczne o nazwie: ciasto Kinder.”
“Super miła obsługa! Sklep czysty i zadbany”
“kochamy panią renatke niech pani sie nie zmienia i pracuje tam całe życie”
“Mój najlepszy sklep, wędliny tylko tam kupuję, mają bogaty asortyment, polecam.”
“Kolejny raz w Lodziarnia Lodówka. Tym razem deser lodowy z pistacjami. Pycha!”
“Pan z kasy miły, hit dogi są jak niebo w gębie. Ketchup smaczny i ceny dobre i lepsze z aplikacją. Polecam!”
“Przepyszne lody włoskie, dawno tak pysznych nie jadłam. Polecam również lody gałkowe. Przyjemne miejsce z klimatycznym ogródkiem.”