Coffee Inn
“Gorąco polecam :-) Pyszna kawa i domowe słodkości ukraińskie i nie tylko od ciasteczek po wielowarstwowe torty wypiekane na miejscu z precyzją i podejściem najlepszych cukierników, a do tego z uśmiechem i życzliwością do klientów.”
Znaleziono 4 wyników
“Gorąco polecam :-) Pyszna kawa i domowe słodkości ukraińskie i nie tylko od ciasteczek po wielowarstwowe torty wypiekane na miejscu z precyzją i podejściem najlepszych cukierników, a do tego z uśmiechem i życzliwością do klientów.”
“Pyszne lody. Bardzo miła obsługa. Klimat niezapomniany. Jak z miasteczka gdzieś na południu Europy. Smakowały wnukom, ojcu i dziadkowi :)”
“Bardzo dobre lody, duży wybór wypieków. Miejsce klimatyczne, przytulne. Polecam”
“Pan Filip obsługa jak w najlepszej restauracji!”