Całkiem niezle. Kula mocy dobrej jakości, smaczna, czuć nawet zestaw przypraw. Świeże warzywa, sałata zamiast kapusty, ostry sos pikantny z kawałkami papryczki. Całość w smacznej picie, bardzo fajnie przypieczonej, kebab nie rozpadł się. Minus za lokal bez klimatyzacji i bardzo trudne warunki do parkowania.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Piotrowski ★★★★☆
-
Bosman JWR ★★★☆☆
Na pierwszy raz poszedł duży zestaw kebab. Mięso ogólnie ok ale z tego co widziałem nie było świeżo "ścinane" tylko odgrzewane. Sos łagodny własnej roboty dobry, warzywa świeże ale frytki niestety nie smaczne, za długo chyba smażone na oleju przez co nawet nie można było w większość z nich wbić widelca bo były twarde, ogólnie ciężkie do zjedzenia a szkoda, bo całość naprawdę dobrze wygląda i smakuje. Odnośnie parkingu, można wjechać obok na posesję.
-
Ralf Przewodnik ★★★★★
Bardzo niepozorne miejsce z bardzo dobrym kebabem. Wszystko świeże, zrównoważone w ilości i smaku. Porcje bardzo duże, które zaspokoją najbardziej głodnych gości. Polecam wszystkim gorąco.
-
Robert ★★★★★
Bardzo niepozorne miejsce z bardzo dobrym kebabem. Wszystko świeże, zrównoważone w ilości i smaku. Porcje bardzo duże, które zaspokoją najbardziej głodnych gości. Polecam wszystkim gorąco.
-
Dawid Szczęch ★★★★☆
Tym razem drogi życia zaprowadziły pod Wrocław. Szybki rzut oka na mapę w poszukiwaniu jakiegoś Kebaba i wybór padł na Halima Kebab. Punkt znajduje się przy drodze w przyczepie kempingowej. Przed przyczepą stoją dwa stoliki więc można w spokoju zjeść na miejscu. W podwórzu za przyczepą jest parking więc można podjechać autem. Punkt obsługuje przemiła pani i pan. Zanim zająłem miejsce stolik został przetarty. Danie - standard kebab zestaw bez frytek. Po kilku minutach otrzymałem zamówienie mięso MIX, sos MIX w kwocie 27 zł. Jeśli chodzi o mięso to standardowa kula mocy ale nie przesuszona, świeżo ścięta, soczysta. Sałatki jak na zdjęciu dość mało. Sałatki polane sosem vinegre. Danie polane sosami ostry (standard) czosnkowy i do hamburgerów-taka niespodzianka. Cena dość duża bo 27 zł za danie w styropianowym boksie. Dlaczego tylko cztery gwiazdki - za jedną rzecz. W pewnym momencie osoba która robiła kebaba wyszła na papierosa. Jestem osobą niepalącą i cześć dymu w trakcie jedzenia doszła do mnie. Odechciało mi się jeść.
-
Jeremi ★★★★★
Mięso kurczak jak i wołowina bardo smaczne, sałatki fajnie dobrane bo są smaczne, sosy ok. Kebab w bułce bardzo smaczny fajnie dobrane składniki, zestaw duży tak samo bardzo smaczny. Chodź jest jedno ale trochę za dużo sosu dają do kebaba po za tym małym szczegółem jest naprawdę w porządku Miła obsługa. Niestety brak parkingu ale na chwilę można się zatrzymać przy krawężniku
-
Kurpś ★★★★★
Mięso kurczak jak i wołowina bardo smaczne, sałatki fajnie dobrane bo są smaczne, sosy ok. Kebab w bułce bardzo smaczny fajnie dobrane składniki, zestaw duży tak samo bardzo smaczny. Chodź jest jedno ale trochę za dużo sosu dają do kebaba po za tym małym szczegółem jest naprawdę w porządku Miła obsługa. Niestety brak parkingu ale na chwilę można się zatrzymać przy krawężniku
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Halima Kebab?
Halima Kebab znajduje się przy Wrocławska 37, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Halima Kebab?
Można skontaktować się z Halima Kebab pod numerem +48 533 035 611
Jak można dotrzeć do Halima Kebab?
Do Halima Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku