Niesamowite miejsce! Pałac znajduje się niedaleko Wrocławia, znalazłam to miejsce przypadkiem i zachwyciło mnie od pierwszego wejrzenia. Piękny pałac z ogromnym ogrodem położony pośród pól i lasów. Restauracja wykwintna, pyszne jedzenie wyjątkowe potrawy (dziczyzna, autorskie sery, produkty regionalne i wiele innych). Kelner wiedział absolutnie wszystko o daniach, karcie menu oraz o serach które wytwarzane są na miejscu. Polecam sprobować degustację bo każdy z serów wart jest zabrania do domu. Ceny w stosunku do miesiąc z porównywalnie wybitną kuchnią są niskie. Miejsce wspaniałe do zorganizowania uroczystości rodzinnej czy niewielkiego wesela. Świetny klimat.
Zdjęcia
Opinie
-
natalia tomasz ★★★★★
-
Dorota Nowińska ★★★★★
Doprawdy wspaniałe miejsce. Bloga cisza i spokój. Przepyszne posiłki, dopracowane i estetycznie podane. Prawdziwa uczta dla zmysłów. Miła obsługa, ładnie ubrana. Wystrój wnętrza można podziwiać całymi dniami a i tak na pewno coś się nie dostrzeże za pierwszym razem. Co prawda byliśmy tylko na weekend, ale i tyle wystarczyło, żeby odpocząć od codziennego zgiełku i obowiązków domowych. Bardzo dziękujemy za gościnność. Prawdopodobnie do następnego razu. Pozdrawiamy Dorota i Andrzej.
-
DARIUSZ Sznabel ★★★☆☆
Pałac, jak każdy zadbany tego typu obiekt. Piękny. Położony w średnio atrakcyjnej okolicy. Raczej pośrodku niczego. Jednak sam pałac jak i teren dookoła zadbany I wypielęgnowany. Perełka. Wnętrza zapierają dech w piersiach. Cudownie. Pełna elegancja i szyk. Gustownie urządzone wszystkie sale. Restauracja godna. Dania wykwintne i smaczne. Na minus - ceny potraw. Jest jakby "nieco" za drogo. Nieco, to lekko powiedziane, ale to kwestia zasobności portfela gościa. Obsługa kelnerska rewelacyjna. To subiektywna opinia.
-
Ewa Jolanta ★★★☆☆
Byliśmy grupą cały weekend. Zarezerwowaliśmy 5 pokoi na 9 osób (zapłaciliśmy zaliczkę za 50% pobytu), niestety ta pojedyncza dziewiąta osoba rozchorowała się tuż przed przyjazdem. Na miejscu okazało się, ze jeden z zarezerwowanych pokoi nie nadaje się do użytku (awaria i odór z kanalizacji) i nie byłoby dla naszego dziewiątego gościa pokoju w zamian. Zaliczka nie została zwrócona, choć ostatecznie nie wynajęcie tego pokoju było z winy hotelu, a nie dlatego, że gość nie dojechał. Miały być miłe wspomnienia. Pozostał niesmak.
-
Aleksandra Skuła ★★★★☆
Pałac odrestaurowany przepięknie, na wysokim poziomie. Jest połączenie starego ze współczesnością. Bardzo elegancko. Ale niestety, mimo bardzo dobrej obsługi, kuchnia nie dorasta do pięt wystrojowi...porcje degustacyjne ( 2 łyżki zupy to jakiś żart?) słabe, prawie każda potrawa okraszona młodymi pędami zielonego groszku jakby nie było innych ciekawych dodatków, odradzam sałatki - przegląd lodówki bez ładu i składu , bardzo mało dresingu i jakiejś myśli przewodniej w sałatce... Byłam rozczarowana kuchnia , a zachwycona wystrojem i obsługą.
-
Quo Vadis ★★★★★
Spędziliśmy w pałacu kilka dni i z chęcią kiedyś wrócimy. Pięknie odrestaurowany zabytek, z gustownymi wnętrzami na najwyższym hotelowym poziomie. Pałac zatopiony wśród parkowej zieleni, jest idealnym miejscem dla pragnących ciszy i spokoju, a przy tym stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania regionu. Personel bardzo uczynny i stwarzający dobrą atmosferę. Przepyszne, bogate śniadania z serami, masłem i pieczywem własnej produkcji, które to produkty można zakupić na miejscu. Hotel akceptuje zwierzęta, obowiązuje dodatkowa opłata +40 zł/dzień. Duży plus za ciekawe pozycje książkowe i albumy o zabytkach regionu, które umilały wieczory. W pałacu funkcjonuje bardzo dobra restauracja; menu nie jest rozbudowane, ale dania są wykwintne. Oby więcej takich miejsc.
-
Agata Puzio ★★★★★
Mieliśmy przyjemność organizować rodzinną uroczystość w Pałacu Mojęcice. Wszystko (jedzenie, obsługa, atmosfera) było wspaniałe. Do tego pięknie utrzymany ogród. Szczególne podziękowania należą się obsłudze, która pracowała bardzo sprawnie, a przy tym dyskretnie. Nasi przyjezdni goście chwalili również hotel oraz śniadania. Na pewno tam wrócimy. Agata i Andrzej
-
Barbara Kalinowska ★★★★★
Mała perełka wśród pól i okolicznych wiosek. Niepowtarzalny klimat, urokliwy park wokół Pałacu oraz przepiękny wystrój wnętrz...polecam tam wstąpić choćby na kawę i serniczek
-
Marcin ★★★★★
Fantastyczne miejsce do wypoczynku, otoczone parkiem, cisza i spokój. Palac po generalnym remoncie, ładne wnetrza, dużo zieleni, wszędzie wazony z kwiatami. Rewelacyjna kuchnia, domowej roboty sery, masło czy pieczywo. Ponadto przemiła obsługa i miejsce przyjazne pieskom.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pałac Mojęcice?
Pałac Mojęcice znajduje się przy Główna 5, 56-100 Wołów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pałac Mojęcice?
Można skontaktować się z Pałac Mojęcice pod numerem +48 665 051 300
Jak można dotrzeć do Pałac Mojęcice?
Do Pałac Mojęcice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku