Najgorszy klub jaki bylem chamstwo i rasizm wszedłem na trening 4minutki spóźnienia wyrzucili z klubu bo widzieli ze jesteśmy ciemniejszy chyba bał się o zawodników masakra najgorszy klub nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Eryk Pablo ★☆☆☆☆
-
Przemysław Przygocki ★★★★★
Najlepszy klub w Polsce. Mocne treningi, świetna atmosfera i kadra, której zależy, żeby każdego nauczyć fundamentów i niuansów sportów walki! Dodatkowo, dobry dojazd, tuż przy zjeździe z obwodnicy.
-
Michał Mate ★★★★★
Polecam serdecznie! Super atmosfera. Czuć sportowy duch tego miejsca i szkołę w "starym" stylu. Zdecydowanie można podnieść umiejętności, zwiększyć siłę i poprawić kondycję. Po roku treningów z czystym sumieniem, mogę powiedzieć, że performance zwiększył się kilkakrotnie. Trener dba o to, żeby każdy nie miał za długiej przerwy i motywuje do dalszych treningów ;)
-
Karol ★☆☆☆☆
Niesamowite wrócić po czasie i zobaczyć, że nic się nie zmieniło. Klub reprezentujący zwykłe chamstwo ze strony właściciela, brak zwykłego szacunku dla przychodzących. Jak ktoś tu dobrze napisał kadra trenerska bez doświadczenia (oprócz jednego trenera ze starszych czasów), treningi słabe. Co do wspomnianych zawodników to na szczęście wyjaśniły już czasy okołocovidowe, gdy klub z dnia na dzień opustoszał. Kiedyś dominacja na każdych zawodach, dziś nawet w nich nie uczestniczy. Zabawne, że klub gardzi wspomnianymi ‘multisportowcami’, podczas gdy bez nich zapewne by już nie istniał.
-
Sandra Zelichowska ★☆☆☆☆
Bardzo niemiły trener ,ktory jak się okazało jest wlascicielem. Wchodząc przywitałam się słowem Witam to powiedział ze mówi się Dzień dobry, chciałam dac karte kartę klubowa to powiedział żebym poczekała i nie mogę się iść już przebrac. Generalnie miał do mnie pretensje ze przyszlam
-
Rafał D ★★★★★
Genialne miejsce. Zdecydowanie warto przyjść i się zmierzyć, głównie ze sobą. Działa na gruncie sportowym, lokalnym, tworzy społeczność i przyciąga ludzi. 5 gwiazdek to mało...
-
Bartek Kozłowski ★☆☆☆☆
Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim chamstwem i prostactwem ze strony trenera, który zresztą jest właścicielem w jakiejkolwiek szkole walki. Kilka opinii niżej przeczytałem, że dziewczyna po przyjściu czekała wieki aż trener ją łaskawie zauważy, podejdzie i rzuci kilka niemiłych epitetów na jej temat, ze mną było podobnie. Jak chodzić to na grupę podstawową, w której trener ma nie tylko pojęcie o sporcie, ale jest również wychowanym człowiekiem, czego niestety nie można powiedzieć o właścicielu. Nie polecam, są inne szkoły. Na odpowiedź „ktoś kto nigdy u nas nie był” zawczasu zareaguje — byłem.
-
Olo San ★★★★★
Polecam Zdecydowanie najlepszy klub sztuk walki w Warszawie - zaczynając od świetnych treningów po mega atmosferę! Klub otwarty jest od 7:00 rano do 22:00, w grafiku tyle zajęć, że każdy znajdzie coś dla siebie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Palestra Warszawa?
Palestra Warszawa znajduje się przy Łopuszańska 38, Włochy, 02-232 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Palestra Warszawa?
Można skontaktować się z Palestra Warszawa pod numerem +48 782 974 930
Jak można dotrzeć do Palestra Warszawa?
Do Palestra Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku