Opinie

  1. Krystian ★★★☆☆

    Zamówiłem dwie pizze po 25zl. Jedna zkurczakiem a druga z boczkiem. Składników było tak mało że musiałem się dobrze przyjrzeć żeby stwierdzić kora jest która ale z poczatku myślałem że ktoś sie pomylił i dostałem zwykle margerity. Trochę przypalone gdzie nie gdzie więc trochę słabo. Ogólnie smak może być ale nie porywa. Zawsze zamawiałem z Dominika ale tam mają paskudne ciasto ale przynajmniej składniki widać na pizzy a nie to co tutaj.. Ogólnie jestem średnio zadowolony i pewnie więcej nie zamówie. A jeszcze jedno. Do zamowienia aplikacja zaproponowała ziemniaczane łódeczki za 5zl to myślę sobie spoko okazja więc wziąłem. Okazało się że to dosłownie 10 frytek.. Żal to nawet komentować. A to przecież w promocyjnej cenie było. Pewnie normalnie jeszcze drożej za tych kilka kawałków ziemniaka. Napisane że 60gram ziemniaka za 5zł Przesada.

  2. Maciej Partyka ★★★★☆

    Dużo stolików, profesjonalna obsługa i dobre jedzenie zgodne ze standardami Pizza Hut. Problemem w tym lokalu jest łazienka. Dla pań i panów tylko 4 kabiny które przypadają na dwie restauracje (obok jest KFC), w dodatku do WC trzeba zejść po schodach, co czyni to miejsce niedostępnym dla osób z niepełnosprawnością.

  3. Anna Kuliś ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy z mężem w czwartek ok. godziny 21 dwie pizze i dorzuciłam do tego pudełko lodów promocyjnych za 5 zł. O 22:07 dostałam informacje, że kurier będzie u nas z dostawą o 22:27. Przyjechał o 23, efekt: pływające lody a obydwie pizze zimne. Musieliśmy je odgrzewać w air fryer :c Oprócz tego pepperoni miała cały karton przesiąknięty tłuszczem. EDIT: Jako rekompensatę dostałam od pizzy hut kod o wartości kwoty zamówienia. Dzisiaj z mężem daliśmy im kolejną szansę zamawiając o 12:42 z dowozem na godzinę 15. Zamówienie dotarło zimne z godzinnym opóźnieniem :c

  1. xk0tekkk ★☆☆☆☆

    Zakupiłem pizzę Hot Pepperoni za łączną kwotę 52 złote (średnią na grubym cieście), zamiast pizzy przyszło jakieś maleństwo (o małej już nawet nie wspomnę) a miałem za mały budżet na lupę to nie robiłem cyrku pani która aktualnie była sama. Nie polecam/:

  2. Tomasz Barczak ★★★★☆

    Polecam. Dogodna lokalizacja , lokal przestronny, czysty ze szklanym zimowym ogrodem. Wspólnie z małżonką jesteśmy wielbicielami pizzy na cienkim cieście, zawsze dobrze wypieczona , kruche ciasto, składniki i dodatki świeże w odpowiedniej ilości. Czas realizacji zamówienia różny, w zależności od ilości klientów, czasami trzeba poczekać. Kelnerzy zaangażowani, sympatyczni i uczynni. Polecam , zawsze wychodziliśmy stąd najedzeni i zadowoleni.

  3. Daniel B. ★★☆☆☆

    Długo czekaliśmy, ponad 30 min aż ktoś z obsługi podejdzie. Ludzi nie było dużo a my byliśmy z małymi dziećmi. Miejsce fajne ale obsługa zbyt wolna i obojętna wobec gości. Raczej nie polecam.

  1. Anna Skibińska ★★★★★

    Fajne wnętrze, ale co mnie najbardziej urzekło to obsługa fantastycznego kelnera (z świetnymi tatuażami na rękach). Super uprzejmy, uśmiechnięty, szybko nas obsłużył, mimo pełnej sali. Obserwował całą salę, uwijał się niczym mróweczka. Wcześniej tego dnia odwiedziliśmy Fukiera, i mogę powiedzieć, że tamtejsi kelnerzy mogliby uczyć się kultury podejścia do każdego klienta od tego młodego człowieka! Nasze dzieci były zachwycone panem. Pizza oczywiście jak zawsze pyszna w Pizza Hut.

  2. Anna Dmoch ★★★☆☆

    Byliśmy późno bo po 21 były w środku 2 pary które juz jadły. Od Obsługi nie odczułam dbałości o klienta w ogóle. Usiadłam przy oknie przynajmniej 3 stoliki były brudne na siedzeniach pełno okruchów sama wyczyscilam abym mogła usiąść. Obsługa przynajmniej 5 może z 7 osób siedzieli głośno rozmawiali śmiali się jak na spotkaniu integracyjnym dopiero jak przyjęto zamówienie i zaczęli je robić było ciszej. Zamowilam pizze serowa prosciutto, europejska oraz pieczywo czosnkowe. Pieczywo czosnkowe wyglądało i pachniało ładnie ale bo gąbczaste jakieś wcale nie chrupiąca pierwszym raz takie jadłam w pizzy hut. Pizza serową według siostry była mało serową a ona uzależniona jest od tej pizzy chodzi po dużo restauracjach pizzy hut i zna się na jej smaku. Prosciutto i europejska dobra. Ogólnie miejsce mnie rozczarowało i obsługa też.

  3. Damian ★★☆☆☆

    Pizze dobre, owszem ale nie mogę dać wyższej oceny gdyż pizze zostały zrobione przynajmniej 10 minut przed czasem. Zamówiłem dwie duże pizze przez stronę i ustawiłem odbiór na konkretną godzinę. Jako że jechałem z trasy byłem w lokalu ok 10 minut wcześniej i pizze już czekały na ladzie. Zastanawialem się czy w ogóle wchodzić przed czasem i pytać. Jak bym przyszedł na ustalona godzinę to moje pizze już by były zimne... Opinie zaktualizowałem i odebrałem kolejna gwiazdkę. Znów pizza przed czasem przynajmniej 15 minut. Po co dają taką usługę skoro jest zbyteczna? Dodatkowo pizze obie przypalone. Obie tak samo to pizza kurczak ale kurczaka to ze świeca szukać. Chyba że jak pizza na promocji to może być gorsza? Jeśli tak to tylko źle świadczy o lokalu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka?

Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka znajduje się przy aleja "Solidarności" 68A, Śródmieście, 00-240 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka?

Można skontaktować się z Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka?

Do Pizza Hut Warszawa Gruba Kaśka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements