Opinie

  1. Michał Sadziński ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, klimatyczny lokal. Zawsze wpadam tam przed albo po kinie. Co jakiś czas do menu są dodawane różnego rodzaju nowości. Jadłospis jest uzupełniany o różnego rodzaju przekąski i napoje pojawiające się w zależności od pory roku.

  2. Marcin Marcela ★☆☆☆☆

    Zamawiasz przez aplikację, przychodziśz do restauracji, mówią że nie ma w systemie, więc zamawiasz w restauracji (wcześniej pokazujesz że jednak cały czas Twoje zamówienie jest w przygotowaniu w aplikacji). Odbierasz w restauracji. A w aplikacji cały czas wisi nieodebrane zamówienie. Dodzwonić się nie da więc trzeba się podzielić opinią. I tyle. Pizza jest ok.

  3. Zhanna Sulima ★☆☆☆☆

    Chciałam zostawić tutaj swoją opinię dotyczy dzisiejszej sytuacji przy odbiorze pizzę z czego zostałam potraktowana z pretensjami od kierowniczki pani Agnieszki że nie miałam drobniejszych pieniędzy żeby zapłacić a później a co pani niema karty żeby zapłacić Nu to ja anuluję zamówienie bo nie mam jak wydać i to było powiedziane z taką agresją i kszykiem że brak mi słów. Jak można tak obsługiwać klienta jestem w szoku i pierwszy raz mnie coś takiego spotkało

  1. Daniel Filipczak ★☆☆☆☆

    Powinni Państwu zabrać możliwość posługiwania się logiem pizza hut. Dramat. Więcej wyjaśnią zdjęcia.

  2. Marcin Giers ★★★★★

    Super pomysł na obiad. Hot Pepperoni jak z obrazka. Pizza na puszystym cieście to jest to! Obsługa na najwyższym poziomie! Pozdrawiam Pana Łukasza, który przyjmował zamówienie! Klasa!

  3. Mariusz Jot ★☆☆☆☆

    Zapowiadało się fajnie. Pieczywo czosnkowe jak zwykle ok. Pizza tłusta aż z niej olej kapał. Nie dało się jej zjeść. Taca z pizzą po prostu brudna. Odradzam lokal.

  1. Wiktoria (Wiki) ★★☆☆☆

    Nie bywam za często. Pizza była super, grzane wino również. Moim problemem jest sposób wydania sosu. Ja rozumiem, że minimalizacja kosztów. Ale podawać jedzenie w zbitym naczyniu? Czy macie świadomość jakie to ciągnie za sobą konsekwencje gdyby kawałek ostrego naczynia dostało się do organizmu? Kelnerka była miła, ale tak szybko odwracała się na pięcie i odchodziła, że nie dało się jej zwrócić uwagi czy poprosić o rachunek. Gdy już udało się ze kelnerka do nas podeszła to generalnie zabrała talerze bez słowa i chciała odejść. Poprosiliśmy rachunek i po prostu po opłaceniu wyszliśmy czym prędzej. Rozumiem zły dzień kelnerki, nie rozumiem podawania w zbitych naczyniach. Dzięki, za dobrą pizzę, ale raczej nie wrócę.

  2. Thomas Baduro ★★★★☆

    Absolutnie nie moja Bajka ale to tylko moje odczucie i tyle spróbowaliśmy łódeczki z keczupem dla dzieci super smaczne polecam i zamówiliśmy pizzę serową lays z peperoni i tu uwaga można zamówić tylko dużą i teraz najważniejsze pizza dla mnie jest bez smaku mdła sam bym na nią nie wrócił ale synkowie zjedli ze smakiem oczywiście nie da się zjeść całej wiec zabraliśmy do domu kelnerki uwijają się przez cały czas spoko bardzo miłe brakuje tak jak kiedyś podchodziły i się pytały czy smakuje pamietam te restauracje od czasu otwarcia to był szał kolejki poczucie luksusu czekanie przed lokalem na wejście wiec chodzę tam z sentymentu raz na kilka lat czy polecam lokal przeżyje i żyje bez mojego częstszego wsparcia czyli są fani tego rodzaju pizzy tak trzymać uważam ze 4 gwiazdki to uczciwa ocena pzdr

  3. Tomasz Michalczyk ★★★☆☆

    Smak starej dobrej pizzy na cieście Pan tylko w pizza hut. Pizza Texas i Pepperoni tak to lubię. Miejsce od dawna na mapie Bemowa Trochę się zmieniło już od czasów kiedy pizzerii w Warszawie nie było dużo a co dopiero restauracji. Lokal w weekend nie był oblegany co lubię.

  1. Anna Grudzinska ★★☆☆☆

    Pizza Hut Bemowo, owszem kiedyś świetne miejsce. Dziś obraz rozpaczy.Pizza w miarę, ale...składników na niej mikro ilości. BARU SAŁATKOWEGO WOLNOSTOJACEGO BRAK. Jest bar salatkowy przy czym jego oferta jest uboga. Do tego jak otrzymaliśmy talerze to jeden z nich był brudny( niedomyty),a Pani obslugująca nawet nas nie przeprosiła tylko wymieniła talerz bez słowa. Przy płatności za rachunek Pani nie podeszła i nie zapytała czy mamy kartę "Pizza Hut" tylko wręczyła rachunek. Gdy ją zapytałam o możliwość skorzystania z wymienionej karty, otrzymałam informacje, że to za późno bo już rachunek wystawiony. Po wejsciu do restauracji nie pachniało pizzą a czyms w rodzaju brudnej mokrej ścierki.Restaurację Pizza Hut oceniam na kiepską.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Hut Warszawa Bemowo?

Pizza Hut Warszawa Bemowo znajduje się przy Powstańców Śląskich 126, Bemowo, 01-466 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Warszawa Bemowo?

Można skontaktować się z Pizza Hut Warszawa Bemowo pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do Pizza Hut Warszawa Bemowo?

Do Pizza Hut Warszawa Bemowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements