Opinie

  1. Michał Lipski ★★★☆☆

    Zmieniam swoją opinię z 5 na 3 gwiazdki. Sushi jak by trochę gorsze niż kiedyś a cena robi się bardzo wysoka. Menu walentynkowe za 100zl bardzo skromne

  2. Anettta Mimimi ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam tej restauracji A wręcz odradzam , obsługa A zwłaszcza właścicielka bardzo arogancka i opryskliwa. Czekałam przed lokalem na sushi ponad pół godziny , karta zapłacić nie można a Pani wlascicielka reaguje agresja na prośby wytłumaczenia dlaczego. Ogólnie bardzo nie zadowolona że składamy zamówienie chyba. Na koniec jeszcze dodała że nie musimy tam zamawiać. Żenada jak tam sam właściciel traktuje klienta!!! Mimo że jadłam tam nie raz , ale napewno będzie ostatni.

  3. Rafał Wachnik ★★★★★

    Bardzo smaczne sushi, miła obsługa, zdecydowanie warto odwiedzić :)

  1. Mariusz Markiewicz ★★★★★

    Byłem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Obsługa, atmosfera i oczywiście smak... zawsze na najlepszy poziomie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Mania?

Sushi Mania znajduje się przy Zygmunta Kazikowskiego 5, 05-303 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Mania?

Można skontaktować się z Sushi Mania pod numerem +48 733 933 354

Jak można dotrzeć do Sushi Mania?

Do Sushi Mania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements