Rewelacyjne jedzenie. Świeże, przygotowane z sercem, jak dla siebie w domu. Przemiła obsługa . Można odczuć, że jedzenie jest przygotowane z pasją i zangażowaniem. W tym miejscu czuje się, że potrawy przygotowywane są po to aby gość mógł zjeść ze smakiem. Świetne pierogi z kaszą gryczaną i twarogiem. W dniu, którym byłem były 2 rodzaje zup i 2 rodzaje drogiego dania, oraz dodatkowo naleśniki na słodko. Tak chyba jest każdego dnia. Miejsce naprawdę szczerze godne polecenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Ambroziak ★★★★★
-
Lucyna Potocka ★★★★★
Wyśmienite jedzenie w bardzo przystępnej cenie. Zupa była pełna warzyw i mięsa, treściwa i pyszna. Pierogi najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem, cienkie ale elastyczne ciasto było wypełnione świetnym mięsnym farszem. Całości dopina bardzo sympatyczna obsługa, czułem się się z wizytą u starych znajomych. Jestem zachwycony i bardzo chętnie wrócę do tego miejsca.
-
Michał Wosztyl ★★★★★
Od ręki dostałem przepyszne gorące świeże pierogi ruskie na wynos. Miejsce CUDO !!!
-
Jakub Majsak ★★★★★
Nie pamiętam kiedy jadłem tak pyszny obiad. Porcje są naprawdę zacne. Dzisiejszy rosół smakował jak ten u babci za najmłodszych lat. Pulpeciki natomiast delikatne, kruche i soczyste jednocześnie. Niebo w gębie. Pani bardzo miła i sympatyczna. Na pewno wrócę na kolejne pysznosci i to nie jeden raz. Pozdrawiam.
-
Weronika Samsel ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie, domowe, od serca. Duże porcje. Cena więcej niż przystępna jak za jakość! Obsługa miła, rodzinna. Pomimo okrojonego menu, bo wszystko jest przygotowywane na świeżo i dużej grupy czas oczekiwania i podanie takie jakie powinno być. Polecam!
-
Emir Chahed ★★★★★
Bardzo udana wizyta w lokalu. Pomimo sporej grupy, nasze zamówienia zostały bardzo szybko przygotowane. Jedzenie świeże, dobrze przyprawione i bardzo smaczne. Ceny atrakcyjne. Serdecznie polecam.
-
Przemek Goraj ★★★★★
Pyszne pierogi, doskonale naleśniki, dobra kawa i bardzo miła i profesjonalna obsługa!!! Piec gwiazdek to za mało!
-
Dariusz Borkowski ★★★★★
Jadąc z Wawy do Krakowa postanowiłem zobaczyć Szydłowiec bo nigdy tu nie byłem. O16tej zatrzymałem się na rynku i stwierdziłem że czas coś wreszcie zjeść od rana. Znalazłem Smaki na mapie google, czytam opinie bardzo dobre, więc wchodzę i próbuję. Powiem tak. Rewelacyjne jedzenie. Zjadłem tam najlepsze w życiu kluski śląskie z delikatnie wysmażonym boczkiem. Mniam. Ponadto można tam wypić bardzo dobrą kawę z ekspresu. Nie wiem jaki gatunek ale espresso było wyśmienite.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smaki Szydłowca?
Smaki Szydłowca znajduje się przy Rynek Wielki 4, 26-500 Szydłowiec, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smaki Szydłowca?
Można skontaktować się z Smaki Szydłowca pod numerem +48 536 131 601
Jak można dotrzeć do Smaki Szydłowca?
Do Smaki Szydłowca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku