Opinie

  1. Krzysztof Ambroziak ★★★★★

    Rewelacyjne jedzenie. Świeże, przygotowane z sercem, jak dla siebie w domu. Przemiła obsługa . Można odczuć, że jedzenie jest przygotowane z pasją i zangażowaniem. W tym miejscu czuje się, że potrawy przygotowywane są po to aby gość mógł zjeść ze smakiem. Świetne pierogi z kaszą gryczaną i twarogiem. W dniu, którym byłem były 2 rodzaje zup i 2 rodzaje drogiego dania, oraz dodatkowo naleśniki na słodko. Tak chyba jest każdego dnia. Miejsce naprawdę szczerze godne polecenia.

  2. Lucyna Potocka ★★★★★

    Wyśmienite jedzenie w bardzo przystępnej cenie. Zupa była pełna warzyw i mięsa, treściwa i pyszna. Pierogi najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem, cienkie ale elastyczne ciasto było wypełnione świetnym mięsnym farszem. Całości dopina bardzo sympatyczna obsługa, czułem się się z wizytą u starych znajomych. Jestem zachwycony i bardzo chętnie wrócę do tego miejsca.

  3. Michał Wosztyl ★★★★★

    Od ręki dostałem przepyszne gorące świeże pierogi ruskie na wynos. Miejsce CUDO !!!

  1. Jakub Majsak ★★★★★

    Nie pamiętam kiedy jadłem tak pyszny obiad. Porcje są naprawdę zacne. Dzisiejszy rosół smakował jak ten u babci za najmłodszych lat. Pulpeciki natomiast delikatne, kruche i soczyste jednocześnie. Niebo w gębie. Pani bardzo miła i sympatyczna. Na pewno wrócę na kolejne pysznosci i to nie jeden raz. Pozdrawiam.

  2. Weronika Samsel ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie, domowe, od serca. Duże porcje. Cena więcej niż przystępna jak za jakość! Obsługa miła, rodzinna. Pomimo okrojonego menu, bo wszystko jest przygotowywane na świeżo i dużej grupy czas oczekiwania i podanie takie jakie powinno być. Polecam!

  3. Emir Chahed ★★★★★

    Bardzo udana wizyta w lokalu. Pomimo sporej grupy, nasze zamówienia zostały bardzo szybko przygotowane. Jedzenie świeże, dobrze przyprawione i bardzo smaczne. Ceny atrakcyjne. Serdecznie polecam.

  1. Przemek Goraj ★★★★★

    Pyszne pierogi, doskonale naleśniki, dobra kawa i bardzo miła i profesjonalna obsługa!!! Piec gwiazdek to za mało!

  2. Dariusz Borkowski ★★★★★

    Jadąc z Wawy do Krakowa postanowiłem zobaczyć Szydłowiec bo nigdy tu nie byłem. O16tej zatrzymałem się na rynku i stwierdziłem że czas coś wreszcie zjeść od rana. Znalazłem Smaki na mapie google, czytam opinie bardzo dobre, więc wchodzę i próbuję. Powiem tak. Rewelacyjne jedzenie. Zjadłem tam najlepsze w życiu kluski śląskie z delikatnie wysmażonym boczkiem. Mniam. Ponadto można tam wypić bardzo dobrą kawę z ekspresu. Nie wiem jaki gatunek ale espresso było wyśmienite.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smaki Szydłowca?

Smaki Szydłowca znajduje się przy Rynek Wielki 4, 26-500 Szydłowiec, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smaki Szydłowca?

Można skontaktować się z Smaki Szydłowca pod numerem +48 536 131 601

Jak można dotrzeć do Smaki Szydłowca?

Do Smaki Szydłowca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements