Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Dobre jedzenie, dostawa jak na niedzielę dosyć szybka. Bardzo dobry kontakt z restauracją, można zadzwonić i o coś dopytać, miły Pan przy telefonie.”
“Bardzo miła obsługa. Zawsze Panie uśmiechnięte i zadowolone.”
“Proszę się nie sugerować słabymi opiniami które były wystawione lokalowi w innych lokalizacjach (Nie w Radomiu). Z własnego doświadczenia przyznam, że oferta jest bardzo dobra, a ceny przystępne. Wiele opcji zarówno na śniadania jak i obiad. Obsługa bardzo sprawna, a czas oczekiwania nie przekroczył 20 minut. Serdecznie polecam”
“Polecam serdecznie. Do wyróżnień oprócz smacznego jedzenia, wyjątkowo świetna obsługa!”
“Piękne miejsce na mapie Mazowsza, odrestaurowany dworek z parkiem i ogromnymi stawami. Własna pyszna rybka, i ogólnie smaczne jedzenie. Pokoje zadbane z niezbędnymi akcesoriami, bardzo klimatycznie i cicho. Na rodzinną lub firmową imprezę jak najbardziej polecam!”
“Mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować nasze wesele w Riviera Resort i nie mogliśmy wybrać lepszego miejsca! Sala prezentuje się przepięknie – elegancka, przestronna i dopracowana w najmniejszych detalach, co sprawiło, że nasze przyjęcie miało wyjątkowy klimat. Jedzenie było wyśmienite, świeże i różnorodne, a goście do dziś wspominają bogactwo smaków. Ogromne podziękowania należą się Panu Jarkowi, Kierownikowi sali. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i serdeczność były nieocenione na każdym etapie organizacji. Pan Jarek służył pomocą w każdej sprawie i zawsze miał rozwiązanie na pojawiające się niedogodności. Dzięki jego doświadczeniu i opanowaniu czuliśmy się spokojni i pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Z całego serca polecamy Riviera Resort każdej parze młodej – to miejsce, w którym można spełnić marzenia o idealnym weselu. ❤️”
“Polecam na pobyt służbowy. Duża sala konferencyjna. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie bardzo smaczne. Pokój w chacie góralskiej wygodny, łóżko komfortowe. Jedyne zastrzeżenie, wielkość kabiny prysznicowej mogłaby być większa.”
“Oprócz noclegu organizowałem tam szkolenie. Postanowiłem wybrać ten hotel ze względu na bardzo dobry dojazd z głównych dróg, duży parking i bardzo dobre opinie. Nie zawiodłem się. Szeroki wybór na śniadaniach, bardzo czyste pokoje, wyśmienita gastronomia (bardzo polecam steka, tatara z wołowiny) i organizacja szkolenia. Pani Katarzyna oraz Agnieszka bardzo miłe oraz pomocne w organizacji serwisu kawowego po lunche, gdzie uczestnicy mieli diety (kuchnia sprostała wszystkim wymaganiom). Bardzo miła obsługa kelnerska Pana Przemysława i Kacpra. Polecam 5/5.”
“Wspaniałe miejsce na wesele! Obsługa najwyższej klasy, kontaktowa, sumienna i zaangażowana w swoją prace! Pan Rafał (menadżer) - konkretny, troszczy się o najmniejsze szczegóły, służy radą opartą na ogromnym doświadczeniu, ogromnie nam pomógł w organizacji i sprawił że nie musieliśmy się kompletnie o nic martwić. O klimacie tego miejsca trzeba się przekonać samemu gdyż nie ma słów do opisania! Szef kuchni poziom (i tu nie przesadzam!) światowy!!!! Nie mam więcej słów żeby opisać jak wspaniale było wszystko zorganizowane i dzięki czemu nie stresowalismy się ani trochę! Ogromnie polecam każdemu!”
“Manor House zaskoczył nas rozmachem inwestycji i skalą przedsięwzięcia. Ogromny historyczny park ze starodrzewiem i odrestaurowany pałac to w tych okolicach rzadkość. Tym bardziej należy docenić starania właścicieli którzy utrzymują obiekt na najwyższym poziomie. Była to co prawda wycieczka jednodniowa połączona z obiadem i spacerem, ale myślę, że dłuższy pobyt w takim miejscu sprawia gościom ogromną przyjemność.Skorzystaliśmy z usług restauracji mieszczącej się w dawnych stajniach z piaskowca, która ma niepowtarzalny klimat. Szczególne podziękowania należą się panu Leszkowi, który nas obsługiwał . Czuliśmy się zaopiekowani, a bonusem z jego strony było zapoznanie nas z historią obiektu ( łącznie z prezentacją albumu ze zdjęciami pałacu i tego jak się zmieniał na przestrzeni lat). Polecam każdemu wycieczkę do tego miejsca. Zarówno na dłuższy pobyt , jak i na jednodniowy wypad.”
“Juz dawno nie bylem w tak klimatycznym i rodzinnym miejscu...ale budynek to tylko 50% sukcesu a drugie 50% to ludzie a tak sympatycznej i uśmiechniętej obsługi nie spotkalem w innych nawet droższych miejscach także gratulacje dla zarządcy że potrafił zgromadzić i utrzymać fajną załogę...polecam koktajle a w zimne dni grzane wino wg. autorskiej receptury barmana p.Mirka oraz sympatycznego dojrzałego ratownika który kóla śniegu z tajemniczymi kropelkami zaczarował nasz pobyt w saunie... Szczerze polecam to miejsce miłośnikom klimatycznej strefy SPA, leśnych spacerów i dobrego jedzenia.”
“Polecam, obsługa bardzo miła, a sushi pyszne. Zamówiłam wczoraj zestaw średni premium za 129zl i dla 2 osób okazał się idealny, jedną rolkę otrzymaliśmy extra, za co bardzo dziękujemy ! ❤️”
“Fantastyczne miejsce na organizowanie uroczystości rodzinnych. Przemiła obsługa, fantastyczne jedzenie i niepowtarzalny klimat. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo klimatyczne miejsce, jedzenie świeże, smaczne, super ceny i przemiła obsługa.”
“Miła obsługa, dostępne są kajaki trzy i dwu osobowe. Sprzęt jest zadbany i regularnie czyszczony. Na miejscu jest duży parking oraz tawerna z jedzeniem. Byliśmy już kilka razy w tym miejscu i zawsze jesteśmy zadowoleni. Polecam !”
“Pizzeria niepozorna, z ulicy wręcz ciężko ją dostrzec. Kameralne wnętrze, całe wykończone drewnem nadaje miejscu ciepły, nastrojowy klimat, zwłaszcza jesienią i zimą. Jedzenie smaczne - zwłaszcza autorska pizza "Bazylia i miód". Jeden rozmiar pizzy (ok. 30cm), co można uznać za mankament. Ceny na obecną sytuację srednie, w/w pizza ~ 38pln. Sympatyczna obsługa. Po drugiej stronie skweru znajduje się kawiarnia "Bazylią i Miod" - pyszne desery i herbata, cudowny wystrój.”
“Żabka jak każda. Na plus miłe pracowniczki za kasą. Nie ma opóźnień i kolejek”
“Gdybym miał wybrać jeden ostatni bastion ludzkości, gdzie musielibyśmy się bronić przed hordą podczas szturmu zombie to byłaby to ta Żabka. Wspaniali ludzie, wspaniałe miejsce”
“Jadlem już tutaj pizzę 3 razy I jest pyszna !! Polecam każdemu to miejsce”
“Rewelacyjne miejsce, quady, pinball, biesiady, ognisko, polecam.”
“Niezwykle sympatyczne miejsce. Właściciele bardzo mili, wybór piw duży i ciekawy a najważniejsze -państwo znają się na swojej robocie. Wstąpiliśmy na obiad, którego jakość była naprawdę dobra. Takie domowe smaczne jedzenie do tego piwo dobrane pod preferencje klientów. Jedyny minusik to smutny wystrój może trochę archaiczny ale to też stwarza klimat. Lubię miejsca z duszą a jak jeszcze obsługa jest idealna to tylko mogę polecić.”
“wracamy któryś raz ,polecam burger teksas i sałatkę chrupiący kurczak nie ma do czego się przyczepić”
“Bar u Ani to miejsce, do którego chce się wracać! Panuje tu świetna, rodzinna atmosfera, a obsługa zawsze jest uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie świeże, smaczne i podawane w dużych porcjach – każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny bardzo przystępne, a klimat sprawia, że człowiek czuje się jak w domu. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka przyjemnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi albo spokojny obiad”
“Sushi jest po prostu rewelacyjne. Ryż idealnie zbalansowany, brak oszczędzania na składnikach (ryby, krewetki - tego jest po prostu dużo w rolce jak i „na”). 10/10, proszę nadal trzymać ten standard za co trzymam kciuki.”
“Rewelacja! Zupa rybna jest przepyszna i rozgrzewająca. Próbowaliśmy różnych ryb, ale zdecydowanie wygrywa smażony miętus, jest wręcz wybitny. Bardzo dobre dodatki, od frytek przez surówki i przepyszne ogórki małosolne. Porcje raczej z dużych, choć można poprosić o większą lub mniejszą rybę. Jesteśmy regularnie raz na 1-2 tygodnie, jest tu naprawdę pysznie! W sezonie, nawet w tygodniu mogą być tłumy, czas oczekiwania przeważnie nie jest długi choć nam zdarzyło się raz czy dwa czekać ponad godzinę na zamówienie, ale zdecydowanie warto spróbować!”
“Przepyszne jedzonko, z daleka już czuć zapach świeżego pieczywa. Naprawdę można tutaj zjeść dobre śniadanko. Minusem może być jednak wielkosc bajgla. Za 42 zł dostałam bajgla, który rozmiarowo jest mniejszy niż ten, który możemy kupić w piekarni więc tutaj troszkę zaskoczenie. Natomiast warto dla samego smaku.”
“Świetny hotel! Nowoczesny wystrój, bardzo czysto i wygodnie. Obsługa profesjonalna i pomocna, a śniadanie naprawdę pyszne. Doskonała lokalizacja w Mokotowie, idealna zarówno na wyjazd służbowy, jak i prywatny. Zdecydowanie polecam!”
“Profesjonalna i miła obsługa, Bardzo smaczne polecam każdemu! Na pewno jeszcze nieraz tam przyjdę.”
“Dobre zapiekanki. Ja jadłam tradycyjną czyli pieczarki i ser z ketchupem ostrym. Smakowała mi zrobiona na bagietce- lekka, chrupiąca. Polecam.”
“Standard na pewno powyżej 2* Pokoje nowoczesne, czyste, śniadanie bardzo dobre, może nie jakiś ogromny wybór ale na tyle smacznie, że warto brać pokój z tą opcją. Jedyny minus faktycznie cienkie ściany, sąsiednich gości słychać dość dobrze. Jakbym miał wybrać hotel w tej okolicy wybrałbym ten ponownie.”