Zamawiałam z tej restauracji kilka razy przez pyszne pl oraz telefonicznie i normalnie był dowóz na Płochocińska , na pyszne pl nadal na ten adres można zamawiać , po czym dziś po próbie zamówienia pani twierdzi że nie można bo to za daleko gdzie zamawiam na adres odległy o 10 minut od pizzeri , trochę słabe podejście co inna osoba odbierze to jest co innego mówione , zatrudnijcie kompetentnych ludzi …
Zdjęcia
Opinie
-
Paula Aleksandra ★★☆☆☆
-
Kasia Szer ★☆☆☆☆
Dramat zamówiłam pizzę czekałam ponad dwie godziny nikt się nie skontaktował. Jak zadzwoniłam dowiedzieć się co z moim zamówieniem otrzymałam informację, że jeszcze muszę poczekać conajmniej 20 minut. Pani na infolinii poinformowała mnie że ona nie ma wpływu na lokal. Nigdy nie zamówię pizzy więcej z tej pizzerii.
-
Pablo Frost ★★★★★
Pizza smaczna, jakoś lepiej smakuje niż w innych lokalach tej marki. Jedna prośba tylko, żeby zwracać uwagę na sosy w zamówieniu, bo dwa razy już była pomyłka. Generalnie spoko.
-
Pani J ★★★★☆
Jeśli chodzi o pizzę w okolicy, to dla mnie jedna z lepszych, taka jaką lubię. Nie zdarzyło mi się ani razu aby była przypalona, zawsze przyjeżdża ciepła. Czas dostawy wynosi około godziny, choć, często ponad. Dostawcy zawsze mili i uśmiechnięci :)
-
OV3R ★★★★★
Ostatnio odwiedziłem pizzerię Da Grasso i muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. otwarta sala wraz z ogródkiem. Pizza była naprawdę smaczna – cienkie, chrupiące ciasto i świeże składniki zrobiły robotę. Zamówiłem klasyczną pepperoni i była idealnie doprawiona. Obsługa też na plus – miła, uprzejma i szybka. Fajna atmosfera, można spokojnie posiedzieć i pogadać. Na pewno wrócę tam jeszcze nie raz!
-
Bartosz Smoczyński ★☆☆☆☆
Dzień dobry, wystawiłem ostatnio opinię i dostałem odpowiedź od państwa która mnie nie usatysfakcjonowała. Niestety nie ma opcji odpowiedzi na odpowiedź dlatego wystawiam kolejną opinię. Próbowałem państwa pizzy i to właśnie przez nią bolał mnie i moich znajomych brzuch, co więcej o mało nie zwymiotowałem w drodze powrotnej. Najgorsze jest to że nie obwiniam pracowników lokalu ani właścicieli franczyzy a korporacje która maksymalizując zyski tworzy produkt o skandalicznie niskiej jakości przy wygórowanej cenie. Wystawiam opinie w więcej niż jednym lokalu gdyż wszystkie te lokale mają tę samą ofertę którą mnie nie zadowoliła. Dodatkowo jest to jedyny sposób żeby zwykły konsument miał jakąkolwiek szanse przeciwko wielkiej bezdusznej korporacji.
-
Emilia Deptula ★★★★★
Dzień dobry. W miniony czwartek byliśmy z grupą przedszkolaków na pizzy w restauracji i było przepysznie dzieciaki przeszczesliwe. Wielkie podziękowania dla Pani która nas obsługiwała dziękujemy bardzo za Pani cierpliwość, uśmiech, i miłe nas przyjęcie. GORĄCO POLECAMY TO MIEJSCE.
-
Ango Gregory (Ptasiek) ★★☆☆☆
2 gwiazdki bo kiedyś była pyszna. W październiku jeszcze nie sądziłam, że kiedyś będę musiała szukać innej pizzeri. Mamy połowę lutego, a zmiana jest diametralna, używacie innej mąki niż kiedyś ciasto smakuje i pachnie jak bułka, brzeg nie puszysty, a ciągnący i twardy i okropnie suchy. Część znajdująca się pod składnikami nie ma chyba nawet 2 milimetrów, nawet naleśniki się grubsze robi niż to ciasto, w zasadzie to brzeg jest grubości jakiej kiedyś było ciasto pod składnikami, a ciasto pod składniki prawie przezroczyste. No tak się teraz zastanawiam co poszło nie tak, ja rozumiem inflacja zauważyłam dobierając ogórka konserwowego, obstawiam, że na wszystkim są takie podwyżki więc skoro ceny dodatków oraz placków podnieśliście to po jakiego grzyba odchudziliście ciasto o 3/4? Co do dodatków bez zmian no i dlatego te ciasto grubości papieru ryżowego jest poprostu mokre i zwisa już od samego brzegu. Niestety po 2 latach tą opinią się z wami żegnam, na około jest tyle pizzeri dlatego napewno coś znajdę i podejrzewam, że nie będę jedynym klientem który odchodzi.
-
Aleksandra Moch ★★☆☆☆
Była to jedna z moich ulubionych restauracji w okolicy. Przez co skusiłam się na zamówienie przez Pyszne.pl. Drugi raz z rzędu widać, że obsługa nie czyta uwag do zamówienia. Za pierwszym razem poprosiłam aby podzielić składniki na pizzy, gdy dotarła uznaliśmy, że może kwestia dużego ruchu i sami je przełożyliśmy. Jednak dzisiaj jest wtorek, godzina 14. Zamówiłam naleśniki, prosząc aby nie dodawać oliwek. Jak widać na zdjęciach - nie udało się, a ja straciłam ponad polowe farszu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Da Grasso?
Da Grasso znajduje się przy Skarbka z Gór 17, Białołęka, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?
Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 916 294
Jak można dotrzeć do Da Grasso?
Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku