Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Bardzo smaczne, ładnie i szybko podane. Polecam.”
“Świetne miejsce – piwo warzone na miejscu i bardzo ciekawe przekąski”
“Najlepsze miejsce w Grodzisku na kawę i ciacho. Najlepsze w ogóle w całej okolicy. Dla osób unikających glutenu czy cukru czy nabiału to jest raj, a do tego można znaleźć dosłownie wszystkie swoje ulubione ciasta! ”
“Obsługa w tej Żabce bardzo mila życzliwa obsluga profesjonalna. Polecam serdecznie”
“Na miejscu trochę dziwnie, bo byliśmy jedynymi klientami i specjalnie obsługa włączyła muzykę jak przyszliśmy, ale ogólnie obsługa bardzo miła. Za to pizza naprawdę wyborna, ranty bardzo wyrośnięte, lekko przypieczone, ale puszyste w środku. Pizza Bianca idealnie skomponowana, może lekko za słony boczek, ale to już czepialstwo. Pizza salami z naprawdę fajnym włoskim salami. Trochę szkoda, że nie mają gnocchi, ale chyba lepiej, by skupili się na samych pizzach, by utrzymać poziom :)”
“Kameralnie, miło, sympatycznie, ciepło, smacznie, umiarkowane ceny”
“Polecam z całego serca bar Tawerna. Bardzo niskie ceny, przyjazna rodzinna atmosfera, można pograć w karty, szachy, warcaby czy piłkarzyki. Ludzie w różnym wieku polecam odwiedzić.”
“Sushi naprawdę bardzo dobre. Świeże, dobrej jakości produkty, ryba wyśmienita, tatar z tuńczyka wyborne. Polecam”
“Uwielbiamy kaszki Helpa,dziecinnie proste w przygotowaniu, ale skład czysty jak łza,same nieprzetworzone zboża, zupełnie inaczej niż kaszki instant. Podaje je rocznemu synkowi ale jak mi brak czasu na sniadanie to dla mnie to też jest świetny wybór. Opcja box no weste na stronie super opcją,można kupić kaszki w dobrej cenie ,a unas schodzi ich sporo także krotki termin ważności nie jest problemem. Polecam z całego serca!!”
“Pyszne sushi, wspaniałe miejsce, ciche i przytulne. Przemiła Pani obsługująca stolik- blondynka :)”
“W tym sklepie można dostać 'prawie' wszystko :). bardzo miła i fachowa obsługa.”
“Super, pyszne a dodatkowo przyszliśmy 10 minut przed zamknięciem pani spokojnie mogła już o tej godzinie nie przyjąć zamówienia jednak nie było żadnego problemu, dodatkowo super szybko podane nam”
“Najlepsze sushi w mieście! Miła obsługa, zdecydowanie polecam”
“Klimatyczne miejsce ze świeżym i smacznym jedzeniem. Bardzo miła obsługa. W zamian za wydłużony czas oczekiwania (który wcale nie był tragiczny) dostaliśmy pyszne lody. Zdecydowanie polecam.”
“Nigdy nie zapomne tego miejsca pamiętam lata 90 jak odbywały się potańcówki wieczorami na ulicy Niemcewicza organizowane przez ten bar to było coś cudownego w środku baru czuć jeszcze ten klimat polecam każdemu”
“Jeszcze niedawno Biaduń był niekwestionowaną królową lodowych smaków – klasyka, którą wszyscy znali i kochali. Ale czasy się zmieniają, a na kulinarnym tronie pojawił się nowy pretendent – Bosko. I trzeba przyznać, że **Bosko przebiło smak**, który do tej pory wydawał się nie do przebicia. Lody Bosko urzekają nie tylko intensywnością smaków, ale też kreatywnością i świeżością podejścia. Każda porcja to uczta – kremowa, perfekcyjnie zbalansowana i po prostu… boska. Tam, gdzie Biaduń stawia na tradycję, Bosko odważnie eksperymentuje, nie tracąc przy tym jakości. Dla mnie? Bosko to nowy lider – nowoczesny, ale pełen serca i smaku. A Ty, masz swój ulubiony smak z Bosko”
“Wiele razy korzystałem z usług restauracji w Hotelu Tumskim - zarówno służbowo podczas szkoleń, jak i prywatnie. Jedzenie smaczne i urozmaicone, przystawki obłędne, dania główne w pełni zaspakajały mój głód, deserów nie jadam zwykle ;) Obsługa od wejścia wita z pogodną miną, w pełni profesjonalna. Na uwagę zasługuje Pan Waldek, zawsze elegancki i uczynny - doradzi co do menu, usadzi i zadba. Podczas pobytu, zarówno On, jak i inni kelnerzy zawsze podchodzili i pytali czy wszystko w porządku. Lokal zasługuje na piątkę - zarówno pod względem lokalizacji, jak i czystości, smaku, obsługi. Jest miejscem do częstego spotykania znajomych. Pozdrawiam obsługę, a szczególnie Pana Waldka, którego zwykle tam można spotkać. Jestem i będę stałym gościem.”
“Dostałem od pana darmową torebkę mega obsługa”
“Obiadki bardzo dobre za każdym razem i bardzo miła obsługa Polecam”
“Dobre, świeże widać że ręcznie robione I najważniejsze dobry skład”
“Bardzo fajne miejsce do spędzenia czasu z naszymi pociechami. Dobra lokalizacja Z własnym parkingiem.Dobrze wyposażone z zapleczem sanitarnym.Mozna tu również można tutaj kupić coś do zjedzenia napić się dobrej kawy i naprawdę dobrze się bawić”
“Idealne miejsce na rodzinna imprezę. Dużo miejsca. Możliwość skorzystania z ogródka. Baaaardzo pyszne dania, a zwłaszcza łosoś pod pierzynka.”
“Przeczytałam opinie na temat tego miejsca i jestem strasznie zdziwiona. Moja córka kocha pierogi i fastfoodow to w Westfildzie wydaje się być najmniej przetworzone, więc pozwoliłam jej zamówić z jagodami. Zjadła 7 dużych pierogów i poprosiła o drugie 7!!!! Ma 10lat i zjadła 14 dużycj pierogów!!! Ja z wrażenia zamówiłam sobie z mięsem i z cebulką, przy czym nie przepadam za pierogami i się nie zawiodłam. Pyszne. Ciasto cienkie, mięso świeże, cebulka pysznie podsmażona. Rewelacja. Polecam. Kupuję tylko tu. Duży wybór. Zdjęcie niestety nie wygląda apetycznie, ale trudno zrobić ładne zdjęcie amatorowii fotografii na dokładkę w świetle marketu…”
“Zamawiałam z chłopakiem już wielokrotnie ramen wegetariański i pierożki na słodko i słono. Za każdym razem pysznie, świeżo, dowiezione w ustalonym czasie (a nawet sporo przed czasem) gorące posiłki. Cena rozsądna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sercem polecamy wszystkim znajomym dookoła.”
“Bardzo dobra włoska kuchnia i pyszne Dania, miła i dobra obsługa, pizza na cienkim chrupiącym cieście jest najlepsza w okolicy. Zawsze smaczny lancz.Polecam”