Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Trafiłem tu przypadkiem ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem Zjeść tu możemy pyszna pizzę, na ścianie w ciekawy sposób przedstawiono rozmiary pizzy Serwowane są tu naleśniki w 2 rozmiarach Do wyboru są na słodko i wytrawnie Jest to jedno z miejsc do których lubi się wracać. Ciekawe miejsce na kulinarnej mapie Białołęki”
“Bardzo dobra Pizza, super obsługa. Polecam”
“Chodzę od bardzo dawna do Drożdża, bo ich pizza jest jedną z moich ulubionych w Warszawie, ale w tą sobotę byliśmy tak życzliwie i ciepło ugoszczeni przez panią kelnerkę, że w końcu zdecydowałam się napisać opinię :) Do tego miejsce jest piękne, a latem dodatkowo można siedzieć na zewnętrz z widokiem na Muranów. Bardzo polecam”
“Z polecenia kelnerki zjadłem pizze Texas Sun. Wow ! Nigdy nie jadłem takiej pizzy. Druga osoba jadła margheritę i ta była ok. Ale Texus Sun dla mnie to mistrzostwo smaku ! Uwaga pizze tu są przypieczone na dole i brzegach i mają spore randy. Gdy wychodziliśmy była już kolejka.”
“Super obsługa, fajny klimat i bardzo dobra pizza! zdecydowanie polecam”
“Pyszna pizza w dobrej cenie! Nie wiem czy dostawca "Pikachu" był od was, ale się mega uśmiałem. Na pewno, jak będę wpadał w "rodzinne strony", to znowu spróbuję. Polecam!”
“Świetna pizza, przyjemna atmosfera i bardzo szybka obsługa. polecam to miejsce!”
“Jedzenie jest na prawdę pyszne, właściciele są bardzo przyjaźnie nastawieni i obsługują z uśmiechem na twarzy. Pan, który robi pizzę to prawdziwy Włoch więc jeżeli przez chwilę ktoś chcę zrobić sobie w Polsce mały urlop to zjedzenie pizzy może was na chwilę zabrać na wakacje :) Tiramisu też jest bardzo dobre. Lokal nie ma zbyt wiele miejsca w środku więc polecam wybrać się w ładną pogodę i usiąść na zewnątrz, co nie obiera, a wręcz dodaję klimatu rodzinnej pizzeri. Jeżeli ktoś lubi Nduje to właśnie tutaj radzę się udać! Serdecznie polecam i na pewno nie raz jeszcze odwiedzę!”
“Jestem stałym klientem tego miejsca od początku istnienia. Cenię świeżość składników i staranność w przygotowaniu potraw i zawsze się z tym spotykam. Dużym plusem jest możliwość skomponowania własnej rolki według indywidualnych upodobań.”
“Sushi restauracja na wynos oferuje smakowite i świeże sushi, które można zabrać ze sobą do domu lub zjeść w podróży. Ich menu obejmuje różnorodne rodzaje sushi, od tradycyjnych do nowoczesnych kompozycji, z wyborem składników i sosów. Obsługa jest szybka i przyjazna, a dania są starannie zapakowane, aby zachować świeżość. Cena jest przystępna, co czyni tę restaurację atrakcyjną opcją dla miłośników sushi na wynos. Zdecydowanie polecam tę restaurację wszystkim poszukującym smacznej i wygodnej opcji na sushi na wynos.”
“Zamawiam od wielu lat i ciągle najwyższy poziom! Pyszne sushi, zawsze świeże! Sprawna dostawa i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecam każdemu fanowi sushi, nawet najbardziej wybrednemu będzie smakować :)”
“Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to najlepsze sushi, jakie jadłem w tym mieście. Wszystko świeże, idealnie zbalansowane i przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Zestawy są świetnie skomponowane, ryba pierwszej jakości, a smaki naprawdę robią wrażenie. Obsługa bardzo miła i szybka, a całość ma klimat miejsca, do którego chce się wracać. Po kilku wizytach mogę śmiało powiedzieć: Sumada Sushi trzyma poziom lepszy niż większość topowych miejscówek w Warszawie. Zdecydowanie polecam – 5/5 i na pewno wrócę!”
“Pyszne sushi, super obsługa i klimat wewnątrz. Przy okazji wiele dowiedziałam się o różnych sosach i innych składnikach. Pan który obsługuje ma dużą wiedzę na temat Japonii, lokalnego jedzenia i wiele ciekawostek moglam usłyszeć. Super, dziękuję, będę wracać:)”
“To była nasza druga wizyta. Bardzo miła obsługa, świetne stoliki na zewnątrz, wspaniałe menu. Na zdjęciach widać zestawy California set(zamówiliśmy dzisiaj) i Yammy set( dwa tygodnie temu). Oba zestawy były serwowane na pięknych talerzach z sosem sojowym, imbirem i wasabi. Dostaliśmy też sałatkę wakame podczas oczekiwania. Wszystko było bardzo smaczne. Gorąco polecam!”
“Zamawiam tutaj sushi regularnie od ponad roku i dopiero teraz zdecydowałam się napisać opinię – w pełni zasłużone 5 gwiazdek! Rolki są zawsze świeże, estetycznie podane i przepyszne. Każda z nich to świetnie dobrane składniki i wyraziste smaki – a nie, jak w tanich sushi, sam ryż z cienkim plasterkiem czegoś w środku. Tutaj naprawdę jest dużo składników, i to zawsze wysokiej jakości. Zaskakują mnie komentarze na temat cen – mam wrażenie, że piszą je osoby, które nigdy tu nie zamawiały i nie wiedzą, co tak naprawdę dostają. Porcje są konkretne, składniki wysokiej jakości, a smak zdecydowanie wart swojej ceny. Polecam każdemu, kto ceni dobre, uczciwe sushi.”
“chociaż jestem zagorzałą fanką pizzy w stylu neapolitańskim ta tutaj była pyszna, miała fajne ciasto (ofc na 1 miejscu zawsze będzie neapolitańskie, ale to ciasto zajmuje dla mnie 2 miejsce). dziękujemy za dodanie kaparów, bo w menu ich nie znaleźliśmy! AHA i nie zdążyłam zrobić zdjęcia deserów… bo zniknęły baaardzo szybko… powiem tak: znalazłam swój kolejny ulubiony pistacjowy deser, jeden z lepszych jakie w życiu jadłam. będę wracać głównie dla tego deseru. creme brule pomarańczowy też obłędny. lemoniada z kwiatem bzu mmm też pyszna. obsługa miła, może trochę za wolna, ale nie szkodzi. polecam :)”
“Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale wnętrze jest naprawdę przyjemnie urządzone. Obsługa bardzo miła. Na stoliczkach obowiązkowe dodatki, a do potraw serwowane 'przegryzki' - miły akcent. W tym miejscu czuć Italię! Polecam makarony - kosmicznie dobre! Super miejsce.”
“Fajny klimat. Czasem wystawy sztuki. Dobra muzyka. Lubię tu przychodzić.”
“Fantastyczne miejsce! Trafiłyśmy trochę przypadkiem, ale zdecydowanie nie żałujemy. Wspaniała obsługa, przemiły właściciel, super klimat. Jedzenie pyszne, drinki bardzo ciekawie skomponowane. Dodatkowo można komfortowo porozmawiać. Polecamy i oby więcej takich miejsc ;)”
“Fajne, spoko ogródek wciśnięty w kąt. Dopre piwerko, warto na nie podejść nawet jak wam się knajpa nie podoba”
“Do wczoraj miałam swój jeden ulubiony lokal z sziszą w Waw i twierdziłam, że nie ma nigdzie lepszej. Po pierwszej i na pewno nie ostatniej wizycie w Krutoy to się zmieniło. Do mojej topki dołączył ten lokal. Obsługa super sympatyczna i pomocna 5/5! Szisza i doradztwo, którą wybrać 5/5 - aromatyczna, niespotykana, smak było czuć do samego końca, dym gęsty i się nie kończył. To na pewno nie jest zwykła szisza. Bardzo fajna atmosfera, pyszne drinki, jedzenie również bardzo dobre. Polecam wszystkim, którzy lubią się zrelaksować przy dobrej muzyce, pysznym trunku i wybitniej sziszy.”
“Dawno nie jadłem takiego dobrego Chińczyka a do tego jeszcze solidnej porcji za w miarę normalne pieniądze. Danie ze zdjęcia kosztowało w prawie 30 zł Ale warto było naprawdę.”
“Świetna wegańska restauracja. Duże porcje, pyszne dania. To jedno z moich ulubionych wegańskich miejsc w Warszawie. Great vegan restaurant. Large portions, delicious dishes. One of my favorite vegan places in Warsaw ❤️”
“Bardzo dobry kurczak w rozsądnej cenie, można śmiało odwiedzić, polecam!”
“Trafiłem tu totalnie przez przypadek. Tym większe zaskoczenie. Klimat daleki do bistro paryskich ale bardzo się postarali poprzez klimatyczne plakaty Obsługa urocza i ujmująca. Galette complette bardzo dobra. Espresso wyborne. Polecam.”
“W tym miejscu zjadłem jeden z najlepszych gulaszów w życiu - zawstydzający nawet te, które można kupić w Budapeszcie. Ekspresowo podany, przez przesympatycznego pana stojącego za kasą (właściciel?). Oj, będę tu wracał! ❤️”
“Smaczne domowe jedzenie. Stosunek ceny do jakości bardzo ok”
“Pyszne, tradycyjne obiady jak w domu i bardzo miła obsługa. Gorąco polecam! :)”
“Topowy burger na Ursynowie, zdecydowanie polecam. Również w dostawie. Co prawda raz czekałem 2h (piątek wieczór), ale mino długiego czasu oczekiwania jedzenie było świeże i ciepłe. Jeśli ktoś lubi nachosy w burgerach to „prawdziwy meksyk” jest kompozycją idealną. Pozdrawiam!”
“Z samego rana jedno z niewielu otwartych miejsc w niedzielę. Gdzie człowiek jest zabiegany warto się zatrzymać tutaj na chwilę i podelektować. Czas oczekiwania praktycznie żaden, ale był ranek, więc nie oceniam. Bardzo uprzejma pani z obsługi, nieduże, choć obfite menu. Próbowałem dwóch pozycji, wytrawnych naleśników ze szpinakiem i tostów guacamole. Porcje w sam raz, idzie się najeść jedną, są bardzo ładnie podane, z dodatkami a ich smak jest przyjemnie zróżnicowany, przebijają się drobne nutki słodyczy, kwasowości. W punkt, a kawa? Delikatna nutka kwasowości, ale przede wszystkim wyczuwalny palony, chlebowy smak, nie potrzeba ani cukru, ani mleka. Lemoniada bardzo smaczna. Będę wpadał częściej, dzięki!!”