Złożyłam zamówienie telefonicznie i otrzymałam je niezgodnie z tym, co zamawiałam. Po zgłoszeniu pomyłki spotkałam się z podniesionym, nieuprzejmym tonem osoby odbierającej telefon. Zamiast przeprosin usłyszałam tłumaczenie, że „nie ma ryżu smażonego”, dlatego bez mojej zgody dodano frytki, których nie zamawiałam. Takie podejście do klienta i brak podstawowej kultury są absolutnie nieakceptowalne. Zdecydowanie nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Ka ★☆☆☆☆
-
Franck Riberry ★★★☆☆
To co robi wrażenie to wielkość porcji. Niestety sam smak pozostawia wiele do życzenia. Ryż był rozgotowany.
-
R. P. ★★★★☆
Malutki lokal ale całkiem okej. Z zewnątrz nie zachęcał ale jest najważniejszy. Kurczak na ostro miał dużo warzyw jak z mrożonki i to nawet zagrało w tym wydaniu. Porcja duża, dobrze usmażone i dobrze doprawione. Fajne. #szama.w.trasie #oneman #food #chinesefood #chinczyk #bemowo A tiny place but quite ok. From the outside it was not inviting but it is the most important thing. The spicy chicken had a lot of veggies as if from frozen, and that even played into it. Portion large, well fried and well seasoned. Cool.
-
Adam Prymaka ★★★★☆
Zamówienie przyjechało ze sztućcami, a przede wszystkim świetnie zapakowane, nic się nie rozlało. Porcje były przeogromne, większe dwa razy niż w niejednym barze orientalnym. Kurczak chrupiący wyglądał apetycznie, 4 ogromne kawałki, do tego spora porcja przyzwoitych frytek i dobra surówka. (Dołączony był sos łagodny). Zupa wonton pyszna, zupa rybna beznadziejna (bulion bez jakiegokolwiek smaku, mocno tłusta a ryba w panierce psuła wrażenie mimo że było jej dużo). Naprawdę dobrzeeeee.
-
kot cichy ★★★★☆
Jedzenie bardzo dobre, bardzo duże porcje jednak troszkę zbyt tłuste. Ceny są w porządku.
-
Madziula ★★★★★
Zawsze zamawiam na wynos i jest pyszne. Ogromne porcje (na zdjęciu jedna porcja podzielona na dwa talerze). Chrupiący kurczak jest zawsze świeży. Sos łagodny poprawny.
-
Arek Zegarek ★★★★☆
Nie ma szału, ale nie ma też biegunki
-
Basiowe Gry Planszowe ★★★★☆
Zupa Pho z kurczakiem i wołowina smakuje bardziej jak rosół niż Pho. Brakuje orientalnych przypraw. Jest jej za to dużo. Zapakowana na wynos w pojemnik z rączką. Menu obejmuje ponad 180 pozycji. Ciężko było się dogadać z obsługą. W trzy osoby zgadywalismy o co pytań pan przyjmujący zamówienie.
-
Piotr Gozdzik ★★★☆☆
Miejsce jak już wcześniej pisali nie zachęca z zewnątrz do wstąpienia ale to złudne wrażenie. Ceny bardzo niskie a porcje wielkie. Ja zamówiłem kurczaka w 5 smakach- wygląd średni, smak dobry, bardziej wyglądało to jak po prostu kurczak z warzywami. Ale dobry, ryż super, surówka również ok. Rosołu absolutnie nie polecam- nie wygląda i nie smakuje jak rosół lecz jak mętna woda z ugotowanym kurczakiem . Kurczak chrupiący super, możesz wybrać ryż albo frytki. Kurczak po seczuańsku bardzo a nawet bardzo dobry tylko...kolega zamówił kurczaka a dostał kurczaka z wieprzowiną.Ja polecam z czystym sumieniem ale z zastrzeżeniem że mogą być odstępstwa jak w przypadku rosołu czy kurczaka seczuańskiego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kim Quy bar orientalny?
Kim Quy bar orientalny znajduje się przy Kazimierza Wyki 2F, 01-318 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kim Quy bar orientalny?
Można skontaktować się z Kim Quy bar orientalny pod numerem +48 224 904 045
Jak można dotrzeć do Kim Quy bar orientalny?
Do Kim Quy bar orientalny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku