Opinie

  1. Nekomo Hime ★★☆☆☆

    Najpierw próba doczekania się na kogoś kto przyjmie zamówienie bo pan robił coś na kuchni i nie miał czasu podejść albo nawet nas nie widział bo robi 3 rzeczy na jednej zmianie a Potem informacja że snac z nugetsami z mintaja jest tylko w zestawie i nie sprzedają osobno... Jeśli mam kupować je razem z frytkami które idą do kosza to jest to moja ostatnia wizyta bo w zestawie były 2 mini kawałki ryby i frytki, które są odgrzewane nie wiem ile razy i są po prostu nie jadalne...

  2. Piotr Ka ★☆☆☆☆

    Chciałem zjeść rybkę ale okazało się że jest przerwa na wymianę oleju która miała trwać aż 30 minut. Czy w lokalu jest jedna frytkownica? Godziny że ludzie wracaja z pracy i idą na zakupy to ci olej wymieniają. Gdy byłem w innych sieciach fastfood nigdy nie trafiłem na taką sytuację, rozumiem że firma chce zaoferować klientom świeży posiłek ale to po co "zamykać" lokal na 30 minut? Można było zjeść resztki z bemara ale patrząc po ilości klientów to równie dobrze mogly tam stać cały dzień.

  3. maciek b ★★★☆☆

    Jedzenie dobre ale czekanie 13 minut na proste zamówienie typu 2 kanapki przy praktycznie bezruchu na następny raz mnie chyba odstraszy☹️

  1. Paweł Dembowski ★★★★★

    Druga nasza wizyta w tej sieciówce. Pierwszy lokal w Łodzi zrobił na nas dobre wrażenie więc postanowiliśmy zjeść rybkę drugi raz tym razem na Targówku. Fajną sprawą jest komponowanie posiłku samemu. Wkładacie co chcecie i ile chcecie za tą samą kasę więc głodni napewno się najedzą . Na minus keczup którym polana była ryba. No nie moje klimaty.

  2. Mateusz Załęcki ★☆☆☆☆

    Zamówiłem dziś fishburgera, pani za ladą powiedziała że czas oczekiwania na burgera to 10 minut. Pomyślałem ze to troszkę długo biorąc pod uwagę ze jestem jedynym klientem. Po otrzymaniu mojego zamówienia moim oczom ukazał się kapeć zawinięty w papier. Bułka miękka, dwie połówki bułki totalnie w innym miejscu. Wszystko wysypało się zaraz po otworzeniu. Serdecznie nie polecam.

  3. Hollow Kitten ★★☆☆☆

    Niegdyś moja ulubiona knajpka, teraz jest co najwyżej mierna. Miseczka z ryżem z warzywami ma mniej "warzyw", niż przeciętna zupka chińska, a kosztuje niemal tyle co pełnowymiarowe danie z filetem... Które też nie powala swoją wielkością. Nie wspominając o paczkach przeciw marnowaniu jedzenia - rozumiem, że płacimy 1/3 wartości dania, ale są tam takie ochłapy, że aż szkoda mówić na ten temat. Druga gwiazdka tylko za pomysłowe i (jeszcze) dobre burgery.

  1. Michał Wiącek ★☆☆☆☆

    Na zamówienie czekaliśmy 35 min. Kobieta, która przyjmowała zamówienie jakby nie miała kontaktu z rzeczywistością. Zignorowała część pytań i przy wydawaniu zamówienia nie miała pojęcia z czego się ono składa. Po raz pierwszy tak rozczarowaliśmy się obsługą w tym lokalu.

  2. Tomasz Kol. ★☆☆☆☆

    Paczka kupiona przez To good to go. Wartość deklarowana świeżego ciepłego dania 41zł. Zapłacono 13.69zł jako posiłek uratowany przed wyrzuceniem. Skład mały kawałek łososia plus ryż. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres North Fish?

North Fish znajduje się przy Głębocka 15, Targówek, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do North Fish?

Można skontaktować się z North Fish pod numerem +48 664 998 223

Jak można dotrzeć do North Fish?

Do North Fish można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements