Lokal bardzo zjechał na jakości. Dwa podejścia i więcej już jedzenia nie zamówię. Chrupiący kurczak wyklepany jak kotlet. Trzy nie duże kawałki z grubą panierką wysmarowany vegetą lub inną tego typu przyprawą.No i bez jakichkolwiek warzyw jak to było w standardzie. Ryż i sałatka też nie najlepsze.
Zdjęcia
Opinie
-
pan Józef 98 ★★☆☆☆
-
Rafał Modzelan ★☆☆☆☆
Tajska zupa? Kompletny dramat. Smakuje jakby ktoś wrzucił wszystko do garnka z zamkniętymi oczami i zapomniał, że gotowanie to jednak sztuka, a nie kara. Bez wyrazu, bez charakteru, bez sensu. Kuchnia wygląda jakby ktoś uczył się z tutoriali sprzed 15 lat – i to nieudolnie. Jeżeli to ma więcej niż jedną gwiazdkę, to chyba tylko za lokalizację. W okolicy są knajpy, które naprawdę wiedzą, co robią – może warto się od nich czegoś nauczyć. Strata czasu i pieniędzy.
-
Serhii Chadiuk ★★★★★
Cena odpowiada ilości i jakości. Polecam: Kaczka na gorącym półmisku, kurczak po sajgonsku, sajgonki.
-
Сашка Гурман ★★★★★
Bardzo duża porcja, bardzo pyszne dobre jedzenie. Za mały hajs dużo jedzenia. Polecam!
-
Krzysztof ★★★☆☆
Wygląd odstrasza. Po wejściu ma się ochotę wyjść. Ale jedzenie jest smaczne, porcje spore i pomimo wątpliwości (jeśli kuchnia wygląda tak samo jak cześć dla klientów, to obawy mogą wzbudzać kwestie higieny i bezpieczeństwa żywności) nic nie zaszkodziło. Na pewno zamówię coś ponownie w tym barze. Gdyby nie odstraszające wnętrze byłyby 4 gwiazdki. Na zdjęciach udon z kurczakiem i kaczka w 5-ciu smakach (47 zł).
-
Żaneta Pawelec ★☆☆☆☆
Najgorszy śmietnik jaki kiedykolwiek widziałam. Jedzenie okropne. Na zdjęciu widać polędwiczki z kurczaka. Obrzydliwe. Kawałek okropnego kurczaka żylastego z metrową panierka nasączoną tłuszczem, starym tłuszczem! Oczywiście całe danie poszło do kosza bo nawet pies nie chciał jeść tego pseudo kurczaka!! Szkoda czasu, nerw, zdrowia i pieniędzy! Omijać szerokim łukiem! Nie polecam, najgorsze co próbowałam w życiu!
-
R. P. ★★★★☆
Kurczak na ostro dobry, z przyjemnoscia zjadłem cały plastikowy talerz. No właśnie, plastik i na plastiku ale smak był ok. Kurczak chrupiący także dobry i duża porcja.
-
Mariusz Cygan ★★★☆☆
Skuszony ocena ogólna 4.2 wpadłem tam z moją druga połówka na mały obiad. No i 4.2 to jakoś tak moim zdaniem za dużo. Ale konkrety. Jedzenie - porcje ok, smak w miarę ok ale nie porywa. Wołowina z grzybami i wołowina 5 smaków wyglądały prawie tak samo (ta z grzybami miała + kilka grzybów). Jak jedzenie by się nie broniło to w lokalu śmierdzi olejem i to strasznie. Czystość jako taka jest, ale wszystko się lepi, ściany widać że nie odnawiane od nowości (?). Tak raczej syfiasto i człowiek się boi usiąść aby się nie przykleić. Ogólnie jakoś więcej tam jechać nie chcę i pewnie nie pojadę - moja żona ma takie same odczucia. I dlatego 3 i to takie aż niepewne.
-
Mariusz Saj ★★★☆☆
Skuszony ocena ogólna 4.2 wpadłem tam z moją druga połówka na mały obiad. No i 4.2 to jakoś tak moim zdaniem za dużo. Ale konkrety. Jedzenie - porcje ok, smak w miarę ok ale nie porywa. Wołowina z grzybami i wołowina 5 smaków wyglądały prawie tak samo (ta z grzybami miała + kilka grzybów). Jak jedzenie by się nie broniło to w lokalu śmierdzi olejem i to strasznie. Czystość jako taka jest, ale wszystko się lepi, ściany widać że nie odnawiane od nowości (?). Tak raczej syfiasto i człowiek się boi usiąść aby się nie przykleić. Ogólnie jakoś więcej tam jechać nie chcę i pewnie nie pojadę - moja żona ma takie same odczucia. I dlatego 3 i to takie aż niepewne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Wietnamski Minh Quan?
Bar Wietnamski Minh Quan znajduje się przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 116, Pustelnik, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Wietnamski Minh Quan?
Można skontaktować się z Bar Wietnamski Minh Quan pod numerem +48 787 907 868
Jak można dotrzeć do Bar Wietnamski Minh Quan?
Do Bar Wietnamski Minh Quan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku