Super swiezutkie jedzonko, "jak u mamy", pierś grillowana soczysta, polana sosikiem fantazja. Barszcz czerwony - prawdziwy, pycha, surówki wyborne (kiszona kapusta - palce lizać)!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Beata ★★★★★
-
Maria Kulyk ★★★★★
Mieliśmy przyjemność zorganizować chrzciny naszej córki w restauracji Gościniec pod Łosiem i jesteśmy niezwykle zadowoleni! Od pierwszego kontaktu, personel wykazał się profesjonalizmem i serdecznością, co sprawiło, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Wystrój restauracji był piękny i sprawił, że atmosfera była bardzo przytulna. Dużym atutem było elastyczne podejście do naszych potrzeb oraz pomoc w organizacji i dekoracji. Jedzenie było absolutnie pyszne! Goście byli zachwyceni zarówno smakami, jak i prezentacją dań, które zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Dziękujemy całemu zespołowi restauracji za sprawienie, że ten wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej niezapomniany. Z pewnością wrócimy na kolejne uroczystości!
-
Dariusz Szadkowski ★★★★★
Byłem na początku września na konsolacji zorganizowanej przez rodzinę zmarłego. Więc co do cen się nie wypowiem. Natomiast jedzenie było zwyczajnie smaczne i bardzo poprawne . Naprawdę nie było się czego przyczepić . Jedzenie w polskich klimatach , czyli - flaczki , grzybowa, schabowe, devolaj,surówki, ciasta itp. Obsługa kelnerska - nienaganna. Mnie pasowało. Polecam.
-
Małgorzata Dołowa ★★★☆☆
Popsuło się i to bardzo. Jeszcze jakiś czas temu pewniak na rodzinny obiad po rowerach, teraz strata czasu i pieniędzy. Suche bez smaku kotlety, suche przypalone frytki i gotowe ( kupne) surówki z octem. Za każdym razem mniejszy i gorszy jakościowo wybór z dań. Ceny w górę, jakoś w dół. Jedynie pierogi się jeszcze obronią.
-
Ala Sailor ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce, z przemiłą obsługą. Jedzenie przepyszne. Byliśmy większą grupą, 22osoby, z malym pieskiem. Cała organizacja fachowo i bezproblemowo. Ceny bardzo przystępne.
-
Aleksandra Grzybowska ★★★★★
Pyszne domowe jedzenie, bardzo miła obsługa. Proste, nieskomplikowane, smaczne. Polecam
-
Iwona Korkosz ★★★★★
Urządziliśmy w zajeździe stypę, od pierwszego spotkania w sprawie organizacji i ustalania wszystkiego spotkaliśmy się z empatią i pełnym profesjonalizmem właścicieli. Doradzanie w sprawie menu i sama impreza była mino smutnej okazji bardzo sympatycznym rodzinnym spotkaniem, jedziecie było pyszne w idealnej ilości i doskonałej jakości. Dziękujemy :)
-
Катерина Скакальська ★★★★★
Bardzo dziękuje właścicielam za smaczne jedzenie i za komfort) Urodziny mojego dziecka ocenia 10/10. Super i polecam))
-
Łukasz Kołodziejczyk ★★★★★
Byłem u Państwa w zeszłym tygodniu 13.01 (przyjęcie urodzinowe na kilka osób). Wizytę w Gościncu będę wspominał bardzo pozytywnie nie tylko z racji samej imprezy, ale także z faktu profesionalnego i pełnego ciepła podejścia właścicieli loklalu - witających mnie i moich gości ciepłym i serdecznym uśmiechem już od samego progu. Dbałość o szczególły, organizacje i wygląd mojego przyjęcia na najwyższym poziomie. Kuchnia, wygląd a także sposób podania przystawek i dań głównych również bardzo dobry i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Oby więcej takich miejsc jak Gościniec pod Łosiem :) Wszystkie z zamówionych przez nas dań pojawiały się w odpowiedniej kolejności. Na osobną wzmiankę oraz podziękowanie zasługuje także sam właściciel, który obsługiwał nas tamtego wieczora, jednocześnie doglądając czy nikomu nie brakuje czegoś na stole. Rzadko doświadczam takiej dbałości o gościa w innych miejscach. Tym bardziej cieszy świadomość, że w Gościncu coś takiego jeszcze obowiązuje. Jeśli szukacie Państwo miejsca na duże jak i kameralne imprezy z domową atmosferą i dbałością o gości gorąco polecam Gościniec pod Łosiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gościniec pod Łosiem?
Gościniec pod Łosiem znajduje się przy Jodłowa 1, 05-080 Mościska, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gościniec pod Łosiem?
Można skontaktować się z Gościniec pod Łosiem pod numerem +48 509 831 822
Jak można dotrzeć do Gościniec pod Łosiem?
Do Gościniec pod Łosiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku