Opinie

  1. Kamila Falkowska ★★★★★

    Byłam już 3 razy i pierogi ruskie oraz racuchy to jakiś obłęd. Jak u babci.

  2. Joe Kosowski ★★★★★

    Dobre pierożki ruskie, troche pieprzne w postaci całych kulek pieprzowych. Miła obsługa, smaczne jedzenie-Polecam :)

  3. Kondrat Love Food. ★★★★☆

    Śmiało, można podjeść z domowym smakiem. Barek na Wierzbnie z menu do wyboru. Również w tygodniu zestawy z zupą i II daniem do wyboru. Schabowy i barszcz czerwony, to jest dobry zestaw.Smacznie i jest gdzie usiąść, niestety lokal bez łazienki.

  1. Borys ★★★★★

    Smacznie, duże porcje i ok cenowo. Nie jest tanio nie jest drogo, ale w kierunku górnej półki cenowej. Wszystko dobrze przyprawione typowe domowe jedzenie, można wpadać gdy ma się ochotę zjeść tradycyjnie, a mniejszą ochotę żeby samemu to przygotowywać. Żadnego zachwytu, ani nie ma czego się doczepić, ale czego wielkiego oczekiwać od baru mlecznego ? Plus taki, że wyjdziesz najedzony, a nie rozczarowany.

  2. Adam OL ★★★★★

    Od pewnego czasu, w ramach zmiany repertuaru obiadowego, chodzimy ze znajomym z pracy do Baru na Wierzbnie. Pomimo że wygląda niepozornie, to jedzenie jest naprawdę całkiem, całkiem. W porównaniu do poprzedniego miejsca można najeść się do „syta”. Zresztą sami oceńcie, w załączeniu galeria. Osobiście polecam ten bar. Codziennie świeżo przygotowany obiad, a do tego cała paleta innych smakołyków;)

  3. Michał T ★★★★★

    Klimatyczne miejsce. Dania smaczne i świeże. Jest gdzie postawić auto.

  1. Krzysztof G ★★★★☆

    Obserwuj profil na Instagram: @eat_or_hate Dobre jedzenie - w bardzo przystępnych cenach! Super lokalizacja przy metrze. Zamówiliśmy: • ZUPY: - żurek: dobry, kwaśny, sporo ziemniaków, dobrej jakości kiełbaska. Warto spróbować! - grochówka: gęsta, dopracowana, widać warzywa. Polecam! • DANIE GŁÓWNE: kotlet mielony, kopytka, sos myśliwski, zestaw surówek: kopytka smaczne, kotlet bardzo smaczny (intensywny w smaku), sos nieco „sztuczny”, surówki prawidłowe.

  2. Ja Siewicz ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, w cenie w obecnych czasach dość niskiej. Cały zestaw kosztował mnie 26 złotych, miska zupki, i spora porcja drugiego dania. Rewelacja

  3. Basiowe Gry Planszowe ★★★☆☆

    Zamówiłem placki ziemniaczane. Dość szybko pojawiły na stole. W smaku! Ani złe ani dobrem mam wrażenie, że odsmażono mrożone. Do tego kompot bez owoców. Całość 14 PLN

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Mleczak na Wierzbnie?

Bar Mleczak na Wierzbnie znajduje się przy Jana Pawła Woronicza 30, Mokotów, 02-679 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Mleczak na Wierzbnie?

Można skontaktować się z Bar Mleczak na Wierzbnie pod numerem +48 793 369 605

Jak można dotrzeć do Bar Mleczak na Wierzbnie?

Do Bar Mleczak na Wierzbnie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements