Miejsce w porządku ale zdecydowanie zyskało by gdyby właściciel zmienił podejście do klientów - wiecznie naburmuszony, nieprzyjazny w stosunku do gości, którym po odejściu od baru daje do zrozumienia że nie są tu mile widziani. Ostentacyjnie zbiera butelki ze stolików, nad głowami gości przerzuca stoliki i krzesła mało przyjaznym tonem wymagając żeby się ścisneli. Wybór piw bogaty ale właściciel odbiera przyjemność spotkań. Przycinająca głośna muzyka utrudnia rozmowę.
Zdjęcia
Opinie
-
kanahia ★★☆☆☆
-
migdal migdal ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa, odnosi się wrażenie że nie jest się mile widzianym w lokalu.
-
Agata Puś ★★★★★
Jest klimacik i spory wybor piw. Zarowno alkoholowych niealkoholowych. Pilam tez shake’a truskawkowego i jadlam tort chalwowy i tez byly super. Fajna miejscowka na niezobowiazujace pogaduszki lub wieczorne piwko.
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna. Właściciel cały czas obrażony, reszta pracowników też niemiła, ale tutaj ryba psuje się ewidentnie od głowy. Czuliśmy się nieproszeni. W środku brudno. Polecam omijać szerokim łukiem.
-
bencja 01 ★★★★★
Absolutnie uwielbiam to miejsce: wystrój, klimat, komiksy na ścianach: bawię się w wypatrywanie jeleni, tj. szukam w wystroju jakichś nawiązań do nazwy i za każdym razem zauważam coś nowego, drobnego, czego wcześniej nie zauważyłam: jakąś naklejkę na lustrze, breloczek, mydło w łazience i za każdym razem dziwię się, że można do tego stopnia dbać o detale. Właściciel to dusza tego miejsca, jak trafiam tak, że go nie ma, to czegoś mi brakuje. Doceniam błyskotliwość, żart, nieszablonowe myślenie i to, z jaką łatwością przedstawia asortyment i składy, jakby się przedstawiał albo mówił "Ojcze nasz" , zawsze dopytuje i ustala, czego chcemy, widać, że zależy mu, żeby trafić w gusta klienta jak najlepiej, ma też cierpliwość dla niezdecydowanych.Ceny takie, że można przychodzić często i nie robić sobie wyrzutów o niegospodarność czy rozrzutność. Bardzo lubię tarty i ciasta, kawa też mi smakuje, na piwach się nie znam i mam uprzedzenie, ale gdybym chciała to zmienić, to próbowałabym właśnie w Jeleniu. Pozdrawiam, Pani Ela 2.0. ;) P. S. Czekam na więcej barowych historii.
-
Marlena Duda ★★★★★
Świetna atmosfera, pyszne ciasto i idealnie dobrane drinki :) bardzo miły pan w barze. Bardzo dziękuję!
-
Magda D ★★☆☆☆
Byliśmy ze znajomymi w 4 osoby. Napoje typu herbata dostaliśmy od razu, ale na tosty znajomi czekali godzinę. Po pół godzinie upominali się, ale usłyszeli tylko że muszą czekać dalej... Oprócz nas było może z 5 osób w lokalu, więc ruch nie był duży... Właściciel dość specyficzny. Raczej tam nie wrócimy.
-
Agnieszka Kubiec ★★★★★
Uwielbiam to miejsce. Klimatyczne, ma swój sposób romantyczne. Ogromny wybór fajnych piw, także bezalkoholowych. Mały wybór jedzenia - przekąski typu naczosy, paluszki, także ciasta. Nie narzekam, tylko uprzedzam: najpierw trzeba się najeść, a potem tutaj na popicie jedzenia ;-) Przemiły Pan przy barze. Mam słabość do tego lokalu i już :-) Dodatkowe info: nie ma parkingu, kiepsko z miejscem dla wózka inwalidzkiego, ale z pomocą ludzi myślę, że da się zrobić. To nie miejsce dla dzieci, porzuććie takie pomysły, jeżeli je macie. Lokal jest mały, nie ma miejsca na zabawy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jeleń na Rykowisku?
Jeleń na Rykowisku znajduje się przy Grójecka 118, Ochota, 02-367 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jeleń na Rykowisku?
Można skontaktować się z Jeleń na Rykowisku pod numerem +48 780 573 046
Jak można dotrzeć do Jeleń na Rykowisku?
Do Jeleń na Rykowisku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku