Miejsce rewelacja! Na spotkanie koleżeńskie lub rodzinny obiad jak znalazł. Karta nie jest długa, ale każdy może znaleźć coś dobrego dla siebie. Smacznie i klimatycznie. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Bigos ★★★★★
-
Diego Tan ★★★★☆
Tatar rewelacja, jeden z najlepszych jakie jadłem. Pizza natomiast to zawód, przyszła zimna, chorizo było maleńko, za dużo konfitury - była bardzo słodka, zdecydowanie zupełnie zdominowany smak słodyczy. Halibut ładnie podany, ale niedoprawiony - jakby gotowany na parze. Zupę borowikową próbowałem od żony - tu znowu wielki sukces. Także dania to spore "hit or miss", tj. Albo bardzo pyszne albo mocno średnie. Sernik baskijski pyszny, choć spód nie kruchy. Pani z obsługi wspaniała - urocza, pomocna, nienachalna, bezpretensjonalna i bardzo miła. Wystrój na duży plus, bardzo komforotowo, drewniane elementy, cegła. Super te beczki, robią bardzo klimat. Toaleta czysta. Urocze te papiery toaletowe ze wstążkami. Dobry wybór win. Piwo okej. Wejście przystępne dla osób niepełnosprawnych. Temperatura w restauracji w sam raz do posiedzeń rodzinnych.
-
Robert Szustak ★★★★★
Tu wszystko sie zgadza, klimat, jedzenie obsługa. Mimo iż miejsce niepozorne bo mimo iż jeżdżę tedy juz parę lat nie spodziewałem sie ze jest tutaj tak DOBRA restauracja. Przepyszne jedzenie Polecam ja tu będę wracał
-
Magdalena Ziółek-Wojnar ★★★★★
Z kategorii "hidden gem". Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem. Ciekawe menu. O ile jedzenie dość drogie, to wino jest w całkiem sensownych cenach. Są też małe delikatesy i tam też można zakupić tytułowe wino (co prawda korkowe dość wysokie - 40 zł, ale zważywszy, że cena w sklepiku za butelkę zaczyna się od 45 zł, to w sumie cena jest ciągle atrakcyjna). Sympatyczna i sprawna obsługa. Jedyny minus - bardzo mocny zapach smażonego mięsa z kuchni.
-
Łukasz Komosiński ★★★★★
Gorąco polecam. Zaczęło się od wina, jeśli dobrze pamiętam. I faktycznie, wypijemy tutaj naprawdę niezłe wino, a oferta jest szeroka, bo właściciele są importerami tego zacnego trunku. Tyle o winie. A co z widelcem? Lekcja odrobiona perfekcyjnie. Kuchnia gotuje koncertowo. Dania podane artystycznie. Uczta dla oka i podniebienia. Pizza z pieca opalanego drewnem dopełnia całości. Do tego dochodzi naprawdę profesjonalny zespół kelnerski i klimatycznie urządzone wnętrze.
-
Kamil Dąbrowski ★★★★★
Niesamowita restauracja pod każdym względem: wyjątkowe jedzenie, wyszukane potrawy, świetna obsługa, wystrój. Trafiliśmy tutaj wieczorem bez rezerwacji. Przemiła obsługa, Pana wskazał nam miejsce i zapytał o nasze preferencje smakowe po czym polecił co wybrać. Nie czekaliśmy długo, około 20 minut. Krewetki i hamburger obłędne. Rewelacyjne miejsce, będziemy tam wracać.
-
Anna Jeziak ★★★★☆
Sympatyczne,klimatyczne miejsce. Jedzenie smaczne chociaz czas oczekiwania był dość długi-bylam we wtorek kolo godz 17 i był zajęty 1 stolik przez 6 osób. Na krewetki czekałam 40min, potem poszlo szybciej ;)
-
Cybuch ★★★★★
Rewelacyjna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem. Gustownie wykończony lokal z otwartą kuchnią więc można zobaczyć jak chłopaki uwijają się przy daniach. Kolorytu dodają żyrandole z butelek, beczki z winem, regał chyba własnymi produktami i gotowymi daniami oraz palący się piec do pizzy. Same dania dobrze skomponowane smakowo , doprawione , przygotowywane na bieżąco na oczach gości. Bardzo dobry rosół z gęsi, kozacki sznycel, nietuzinkowe zupy. Szeroka karta win. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jak wystąpi trudność z wyborem dania pomocą służy bardzo miły sympatyczny Pan kelner.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja - Wino na Widelcu?
Restauracja - Wino na Widelcu znajduje się przy Jarosławska 11A, 05-420 Józefów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja - Wino na Widelcu?
Można skontaktować się z Restauracja - Wino na Widelcu pod numerem +48 226 104 418
Jak można dotrzeć do Restauracja - Wino na Widelcu?
Do Restauracja - Wino na Widelcu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku