Nie było wołowiny, dostawca dał ciała czy coś. W każdym razie zamówiłem burgera ze stripsami. Najeść się można i to bardzo. Trochę nie moje smaki. Sos czosnkowy bardzo jogurtowy, czego nie lubię. Frytki duże i smaczne. Stripsy ok, nie za tłuste, ale panierka mokra, nie chrupiąca. Może zwykle burgery z wołowiną są lepsze.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Kain ★★★☆☆
-
Kamil Lelonek ★★★☆☆
Dziwna, nieprzyjemna i chyba zmęczona pracą obsługa. Może trafiłem na zły dzień, ale pan odbierający zamówienie był bardzo nie w humorze i z łaską przyjął zamówienie. Zamówienie dostałem niekompletne, bez surówki, o którą musiałem poprosić. Usłyszałem tylko "trzeba było się upomnieć, zapomniałem". Jedzenie w porządku - burger smaczny, fajne frytki i dobra surówka. Mięso mocno wysmażone i przyprawione. Wrócę tu za jakiś czas, żeby sprawdzić, czy to losowy przypadek.
-
Rafal Hachulski ★★★★★
"Raj dla podniebienia" - taką nazwę mogłaby nosić ta burgerownia. Zainspirowany opinią, innymi zdjęciami i poleceniem, spakowałem rodzinę w auto i ruszyliśmy na obiad. W menu, kilka pozycji, trzymających się tradycji, bez zbędnych udziwnień. Zamówiliśmy burgera klayscznego, jednego z bekonem i dodatkowym serem, jednego podwójnego z dod. kotletem serowym, frytki i frytki z batatów. Nie czekaliśmy długo, a na sam widok zrobiłem sie głodniejszy. No i poszedł wielki kęs, a tam niebo w gębie!!! Pyszna, wręcz idealna w smaku, jakości i zrobieniu bułka. Świeże warzywa, chrupiąca czerwona cebula. Idealnie zrobione kotlety i nienachalna ilość dobrze dobranego sosu. A frytki?? Szczerze, to nie pamiętam kiedy zniknęły w odmętach mojego brzucha. Gorące, chrupkie, bez krzty kapiącego oleju :) Polecam restaurację każdemu fanowi burgera, ale również tym, którzy chcą zjeść swojego pierwszego w życiu i chcą tę przygodę rozpocząć dobrze i smacznie. Dodatkowo miła, uśmięchnięta obsługa. Wskazuję przedział cen 40-60, bo kocham jeść, a to bardzo dobra cena za pysznego burgera, frytki, pepsi i kawę na koniec.
-
Magda K ★★★★★
Ekstra miejsce, że smacznymi burgerami, w których jest dużo dodatków. Frytki i sałatka też nam bardzo smakowały. Polecam lokal. Ceny są w porzadku, adekwatne do jakości.
-
Mateusz Cybulski ★★★★★
Właśnie tak powinien wyglądać Cheese Bacon, a nie jak u nie których jakiś maly plasterek sera, pół plasterka boczku i reszty dodatków tyle co kot napłakał, tutaj mamy dobre mięso z grilla, ser w panierce i całość jak się trzyma w dłoni to czuć moc, nie ma lipy!Polecam mega sosy, mój ulubiony to aioli, spicy majo i hot chilli. Sala ładna z dużym telewizorem i klimatyzacja, jest lazienka, ogrodek można też przyjść z pieskiem, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BEEF & CHEESE BURGER'S?
BEEF & CHEESE BURGER'S znajduje się przy Remiszewska 14E, Targówek, 03-550 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BEEF & CHEESE BURGER'S?
Można skontaktować się z BEEF & CHEESE BURGER'S pod numerem +48 663 454 800
Jak można dotrzeć do BEEF & CHEESE BURGER'S?
Do BEEF & CHEESE BURGER'S można dotrzeć, korzystając z poniższego linku