Przegląd katalogu
- 319 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 319 wyników
Przeglądaj pet hotel w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 319 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 332,164 opinii i ocen.
“Obiekt bardzo czysty ,w holu dostępne kawa herbata cukier czajnik,Parking na terenie posesji. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym miejscu. Niedogodności to hałas z lotniska ale to nie jest winą właściciela.”
“Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się wybrać ten hotel. Pokoje zadbane, codziennie sprzątane. Obsługa bardzo pomocna - czuliśmy się bardzo zaopiekowani! Śniadania przepyszne, świeże i jest w czym wybierać, a dodatkowo kolejnym plusem jest zrozumienie i cierpliwość obsługi, gdyż pomimo naszego spóźnienia na śniadanie dostaliśmy ciepły posiłek z uśmiechem na twarzy. Lokalizacji również nie ma potrzeby się bać - tramwaje i autobusy jeżdżą tam tak często, że nie patrzyliśmy o której odjeżdżają, po prostu gdy wyszliśmy już transport jechał. Serdecznie polecam! Osobiście chętnie tutaj wrócę i polecę znajomym z czystym sumieniem.”
“Czysto, schludnie, wygodnie, w dobrej cenie - spoko.”
“Bardzo dobry hotel. Wszystko bez zarzutów. Pokoje czyste, komfortowe, w pełni wyposażone. Obsługa bardzo sympatyczna. Na duży plus jest fakt, że bardzo dobra lokalizacja (koło dworca centralnego) nie wiąże się z hałasem: okna są dobre wyciszone, klimatyzacja działa. Brakowało mi tylko w porównaniu do innych hoteli niektórych pozycji na śniadaniu, nie było jajek na twardo czy rozmaitych pozycji "deserowych", ale wszystko co było, było smaczne.”
“Czysto, ciepło, komfortowo, cena ok, wyposażona kuchnia, wygodne łóżko, ręczniki, polecam”
“Ze względu na to ,że po przeczytaniu opinii zastanawiałam się jak będzie, to myślę, że warto się teraz podzielić opinią jak było. Odwiedziliśmy z mężem Warszawę służbowo, załatwiając zupełnie różne sprawy w różnych godzinach. Wybraliśmy hotel ze względu na położenie oraz cenę i mamy bardzo pozytywne doświadczenia. Po pierwsze nie było problemu z wydaniem dwóch kart do pokoju oraz odbiorem pokoju przez jedna z osób (niekoniecznie tą rezerwującą), pokój trafił nam się na 1szym piętrze. Fajnie wyposażony, duży plus za wannę, która w hotelach jest coraz rzadziej. Pokój duży, cichy, z biurkiem, woda , szklanki kieliszki do wina, lodóweczka, a nawet talerze. Super fajna - dobrej wielkości wanna, wygodne łóżka, wygodna poduszka, czysto, pojemna szafa, z tego co widziałam to chyba nawet była deska do prasowania- na wyjazdy służbowe może to być ważne. Dużo ręczników, plus za mydło do rąk z całkiem dobrym naturalnym składem ( ja jestem uczuleniowcem także doceniam). Baaardzo duży plus za dodatkowe zamknięcie na łańcuch od wewnątrz. Tutaj naprawdę bardzo duży plus, no i to że do hotelu nie da się tak po prostu wejść- trzeba się odbić kartą. Także w przyjemnym lobby są jedynie goście hotelowi. Za to również duży plus. Nie sprawdzałam nawet czy tv działa, bo osobiście nie oglądam tv, a tym bardziej na wyjazdach. Hotel poza bardzo dobrym położeniem w centrum gdzie wszędzie jest blisko, to też jest na tyle na uboczu ze taksówka podjedzie bez problemu. Dodatkowo, mega blisko od 7 rano otwarty jest Vincent wiec na kawke i coś słodkiego można wyskoczyć zanim zacznie się dzień na dobre. Z minusów, choć uważam że są w zasadzie naturalne- jak ludzie trzaskają swoimi drzwiami na korytarzu to słychać. Jak ktoś na wyższych piętrach chodzi na piętach, to jasna sprawa- też słychać. Jedno pytanie najważniejsze- Czy wróciłabym do tego hotelu? Odpowiedź- Bez dwóch zdań wrócę, myślę, że nawet nie raz, nie dwa.”
“Super przestrzeń na imprezę, bardzo klimatyczny wystrój i pomocna obsługa. Organizowałem tam urodziny i wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Gorąco polecam.”
“Bardzo fajne miejsce . Pyszne śniadania duży wybór dań na ciepło. Jesli miała bym się do czegoś przyczepić to do czystości prysznica,było widać że jest niedomyty oraz szkoda że jacuzzi było nie czynne przez weekend bo wybieraliśmy hotel żeby mieć dostęp do takich rzeczy.”
“Mieszkanie czyste, wygląda tak samo jak na zdjęciach. Odbiór kluczy oraz ich oddanie przebiegło bez kłopotów ! W mieszkaniu suszarka do włosów, pralka, żelazko, wszystko to czego potrzeba. Okolica bardzo spokojna. Serdecznie polecam !!!!”
“Bardzo dobry lokal na imprezę okolicznościową. Rosół ok, drugie danie - kotlet z piersi kurczaka ok, ciata jak na restauracje bardzo dobre. Obsługa bez zarzutu, miła i uprzejma. Ceny przystępne. Jedynie do czego można mieć zastrzeżenia, to za szybko podana kawa/herbata po drugim daniu. Ogólnie bardzo dobrze wybrany lokal na konsolacje.”
“Wszystko elegancko. Czysto i w dobrej lokalizacji. Polecam ✌️”
“Pani Svetlana z recepcji to niezwykle miła i profesjonalna osoba. Wita gości z uśmiechem i serdecznością, tworząc przyjazną atmosferę od pierwszej chwili. Jest bardzo pomocna, życzliwa i zawsze gotowa udzielić informacji. Dzięki jej uprzejmości i pozytywnemu nastawieniu każdy czuje się mile widziany.”
“Miałem przyjemność nocować w tym hostelu. Obsługa miła, nie było problemu z późnym zameldowaniem, biorąc pod uwagę fakt, że było to ok 3 nad ranem. Pokój czysty. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego: szynki, sery, dżemy, płatki, jajecznica, kawa, herbata, sok. Duży parking.”
“Wielokrotnie korzystałam z tego hotelu i nigdy nie zawiodłam się. Panuje tam bardzo miła, wręcz rodzinna atmosfera. Obsługa jest niezwykle przyjazna gościom, bardzo pomocna w rozwiązaniu wszelkich problemów. Z pewnością jeszcze nie jeden raz skorzystam z tego hotelu i z przekonaniem polecam go wszystkim gościom, odwiedzającym Warszawę.”
“Bardzo przyjemny hotel. Czysto, ciepło, pokój zgodny z opisem. Wyposażony w czajnik i suszarkę do włosów. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Świetna lokalizacja: przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się obok hotelu. Na starówkę można dojść w ok. 20 minut, do dworca Warszawa Gdańska w ok. 10 minut. Gorąco polecam!”
“Niezwykle ciekawe miejsce. Niektore pokoje mają łóżka z baldachimem. Nasz miał napisy o dziwnej treści. Minusem jest zegar który bije nawet w nocy, ale widok z okna może wynagradzać te trudy.”
“Korzystam z noclegów od ponad roku. Co miesiąc wracam i choć nie zawsze jest miejsce to właściciele zawsze dbają o to, żeby polecić nam inny nocleg. Właściciele przemili, miejsce czyste i zadbane. Okolica bezpieczna. Polecam z pełnym przekonaniem, że warto. Dziękuję z całego serducha❤️”
“Przyjeżdżając tu miałem pewne obawy ale musiałem wziąć jakiś nocleg w czasu miałem mało. Obsługa bardzo kompetentna i uprzejma. Za taką cenne to grzech nie wsiąść a czasami można jeszcze zostać mile zaskoczony. Profesjonalizm pełną parą. Myślę że jeszcze nie raz skorzystam z tej opcji trasa z metra Słodowiec jest 8-10 min prosta droga. Blisko stąd tramwajem na AWF i UKSW - 4 min tramwajem. Super okolica cicha i spokojna”
“Miałem przyjemność spędzić kilka tygodni w tym hotelu i muszę powiedzieć, że była to naprawdę wyjątkowa wizyta. Jednym z największych atutów tego miejsca są przede wszystkim bardzo sympatyczne panie z obsługi. Ich uśmiechnięte twarze i profesjonalne podejście do pracy sprawiły, że czułem się jak w domu. Pokoje były czyste i komfortowe, a wyposażenie spełniało wszystkie moje oczekiwania. Panie z recepcji były zawsze gotowe do pomocy i udzielały cennych wskazówek dotyczących okolicy. Lokalizacja hotelu również była idealna dla moich potrzeb. Ogólnie rzecz biorąc, hotel oferuje przyjemne warunki do wypoczynku i jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy szukają przyjaznej atmosfery. Podsumowując, jeśli ktoś szuka miejsca, w którym będzie się czuł mile widziany i obsłużony na najwyższym poziomie, to ten hotel jest idealnym wyborem. Bardzo polecam!”
“Miejsce bardzo przyjemnie, obsługa niesamowicie uprzejma. Pokój rodzinny, w którym nocowałam czysty, zadbany i nawet ładny. Łazienka w pokoju bardzo dobrze wyposażona, łóżka wygodne, widok z ósmego piętra nie najgorszy. Przyciemniane okna również na +. Hałas z ulicy słyszalny, jednak wiadomo, że w mieście nie będzie cicho. Hotel znajduje się pomiędzy dwoma przystankami, także za każdym razem trzeba do nich dojść. Ogólnie pobyt bardzo przyjemny, myślę, że jeśli znów będę nocowała w Warszawie, to zdecydowanie tutaj.”
“świetny dostęp do metra, cisza, dużo miejsc do parkowania, hostel idealny na krótkie wypady do Warszawy”
“Stosunek jakości do ceny wypada bardzo dobrze. Miejscówka w centrum, blisko do wielu miejsc. Pokój czysty, ładny i dość duży. Byliśmy tam we trójkę: dwoje dorosłych i dziecko, wszystkim się podobało. Łazienka czysta. Duży plus za klimatyzację i dobrze działający Internet. Polecam ten hostel z czystym sumieniem.”
“Wszystko ok tylko dziwnie działa wi-fi”
“Byłyśmy z przyjaciółkami na damski wypad, pokoje czyste, dużo przestrzeni, kuchnia w pełni wyposażona w najbardziej potrzebne rzeczy, łazienka bardzo ładna oraz czysta, plus za duży prysznic. Komunikacja miejska bardzo blisko, sklepy typu Żabka również. Jedna z przyjaciółek się rozchorowała i Pan Szymon recepcjonista za darmo przedłużył nam dobę hotelową z 11 na 13, żebyśmy wygodnie mogły poczekać na pociąg i nie martwić się o zdrowie naszej przyjaciółki. Jesteśmy bardzo wdzięczne za zrozumienie i pomoc Panu Szymonowi, który wykazał się ogromną empatią w stosunku do nas. Polecamy.”
“To wyjątkowe miejsce, do którego chce się wracać. Spędziłyśmy w tej restauracji uroczy wieczór wigilijny w gronie kobiet ze stowarzyszenia i byłyśmy zachwycone atmosferą. Obsługa była niezwykle serdeczna, uważna i pomocna, dzięki czemu każda z nas czuła się mile widziana. Panował prawdziwie, ciepły klimat sprzyjający rozmowom i wspólnemu kolędowaniu przy występie solistki, która pięknym głosem śpiewała dla nas i o nas, jednocześnie wspaniale bawiąc wszystkich gości. To idealne miejsce na miłe spędzenie czasu. Z całego serca polecam!”
“Mam stamtąd pięknego seniora Ramzesa. Przez niektóre opinie obawiałam się trochę adopcji, ale nie ma zupełnie czego. Jeżeli jesteś odpowiedzialną osobą, której zależy na dobru zwierzęciu to wszystko będzie dobrze :) Ja ostatnio psa miałam 10 lat temu i ankieta przedadopcyjna to była świetna okazja, by przypomnieć sobie niektóre rzeczy. Dodatkowo u nas cały proces był bardzo przyjemny zarówno wolontariuszka Ania, jak i Panie, które przyszły z Ramzesem na wizytę zapoznawczą są bardzo miłe. U weta wszystko wyjaśnione pod kątem zdrowia piesełka. Pani z która omawiałam ankietę też była super. Wszystkich ciepło pozdrawiam z Ramzesem i Hugo.”
“Świetny stosunek jakości do ceny. Pokoje ładne, zadbane, jedyny minus to słaba dostępność pracownika recepcji.”
“Rodzinna atmosfera w bardzo dobrej cenie. Czysto i przyjemnie. Właściciele dbają o spokój j bezpieczeństwo gosci.”
“Lokalizacja super blisko metro do stadionu blisko . Pokój sięgnął ząb czasu i zdecydowanie przydał by się remont i lekkie naprawy, pościel czysta, łazienka prywatna była i dokładniejsze sprzątanie by się przydało pokoi. Pizza bardzo dobra, obsługa ok.”
“Przytulna, malutka kawalerka w dobrej lokalizacji, czysto, schludnie, naczynia i sztućce na miejscu, takze posciel i reczniki. Polecam na krótkie jak i długie wypady dla samotników jak i par :-)”