Opinie

  1. Viggo Pix ★★★★★

    Świetny hotel w samym centrum Warszawy! Rewelacyjny stosunek jakości do ceny! Pokój dobrze wyposażony we wszelkie udogodnienia. Bardzo dobre łóżko gwarantujące wyśmienity sen i odpoczynek po całym dniu wrażeń. Śniadanie bardzo smaczne i urozmajcone! Nocując kilka dni człowiek nie ma absolutnie poczucia monotonii śniadaniowej. Produkty świeże i różnorodne - na przykład kilka rodzajów samego pieczywa! Jeśli ma się szczęście do usytuowania pokoju to widok z wyższego piętra jest obłędny! To mój ulubiony hotel w Warszawie! Polecam i już nie mogę się doczekać kolejnego w nim pobytu:-)

  2. Holden Wiggin ★★★★★

    Bardzo dobry hotel. Wszystko bez zarzutów. Pokoje czyste, komfortowe, w pełni wyposażone. Obsługa bardzo sympatyczna. Na duży plus jest fakt, że bardzo dobra lokalizacja (koło dworca centralnego) nie wiąże się z hałasem: okna są dobre wyciszone, klimatyzacja działa. Brakowało mi tylko w porównaniu do innych hoteli niektórych pozycji na śniadaniu, nie było jajek na twardo czy rozmaitych pozycji "deserowych", ale wszystko co było, było smaczne.

  3. K M ★★★★☆

    Dobry hotel w świetnej lokalizacji. Bardzo dobra komunikacja, kilka minut do dworca centralnego. Pokoje ok, czysto, przytulnie. Niewygodne umywalki oraz niedomykające się drzwi przesuwne do łazienki (przeszklone szybą mleczną) nie dają super komfortu, szczególnie jeśli się nocuje na szkoleniu z obcą osobą. Tv podstawowe kanały głównie informacyjne. Widok z okna przypadł naprawdę fajny. Obsługa bardzo pomocna i miła. Jedzenie raz średnie raz w miarę dobre. Łóżka wygodne. W pokoju dostępna torebka herbaty i saszetka kawy. Są 2 ręczniki, suszarka, płyn do kąpieli, szampon, odżywka, krem do ciała i mydło. Na plus ciśnienie wody i możliwość ustawienia gorącej wody do kąpieli. Ogólnie jak na tygodniowy pobyt w porządku.

  1. Kazimierz Kraftowski ★★★★★

    Generalnie blisko dworca centralnego, więc da się stąd dojść lub dojechać w miarę szybko w dowolny punkt miasta. Obsługa profesjonalna i dyskretna. Nie trzeba wypisywać miliona rubryk w druczku meldunkowym, bo wystarczy podpis, co w wielu hotelach jest męczące.... Czasami nawet każą podawać nr dowodu lub paszportu, a tutaj nie ma o tym mowy. Pokoje są bardzo małe, ale za to materace są naprawdę doskonałej jakości. Klimatyzacja sprawia drobne problemy, bo trochę to przestarzałe urządzenie, no ale cudów nie ma.... hotel ma swoje lata. W łazience trochę może przeszkadzać otwarta kabina prysznicowa i brak jednorazowych szamponów i płynów do mysia oraz mydelek. Te w tubach na ścianie są zwykle niezbyt sympatyczne i używane przez stu poprzednich gości. W pokoju jest lodówka i sprzęt do kawy i herbaty. Czysto i bardzo przyjemnie. Wygodny fotel dla jednej osoby i krzesło przy biurku do pracy. Śniadania na bardzo dobrym poziomie, więc tylko korzystać. Jedynie ceny są niestety wysokie jak dla człowieka z prowincji :-)

  2. Grzegorz Knet ★★★★★

    Kolejny hotel tej marki tym razem Warszawa. Pobyt bez zarzutu pokój na 14 piętrze czysto świeżo z ładnym widokiem. Recepcja inaczej jak wszędzie bo na 1 piętrze wejście do budynku windy i schody. Parking dodatkowo płatny, staje się przed windą i ktoś pomaga wjechać. Na weekend gdzie parkingi są bezpłatne zawsze coś się znajdzie w okolicy. Na śniadaniu można znaleźć wolne miejsce i jest wybór jedzenia i picia. Za mało czasu żeby skorzystać z atrakcji. Lokalizacja w centrum pomaga dla tych co lubią chodzić dotrzeć do wielu miejsc nie korzystając z samochodu.

  3. tita miko ★★★★★

    Świetny hotel w super lokalizacji, blisko w okolice Pałacu Kultury czy Złotych Tarasów. Środki komunikacji blisko. Pokoje bardzo dobrze wyposażone i dodatkowy atut to zestaw do parzenia herbaty lub kawy. Bardzo miła obsługa hotelu. Śniadania bardziej nastawione na ciepło ale każdy znajdzie coś dla siebie. Widok z pokoju na centrum robi super wrażenie. Zdecydowanie polecam jako idealna opcja noclegu w centrum.

  1. Piotr ★★★★☆

    „Prawie” wszystko Ok. Na plus lokalizacja, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, generalnie wygląd estetyczny, zaopatrzenie pokoju, łazienki dostęp do wifi, smaczne jedziecie. Jeśli o minusy chodzi to bardzo mały wybór podczas śniadań w ramach szwedzkiego stołu. Ogromny tłum i przez to ze w części stołówki było bardzo zimno to w części gdzie temp była komfortowa panował ogromny tłok. Minusem tez jest brak jakiegokolwiek zaplecza dla dzieci- sala zabaw itp. Z wyposażenia dostępna jedynie mini siłownia.

  2. TheMateymax ★★★☆☆

    Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Parking podziemny płatny 85 zł. Jednak podczas rezerwacji brak informacji o płatności za parking. Na portalach wyglada to tak jakby parking był w cenie. Cena około 450 za noc nie jest zaporowa, ale to też nie jest mało, szczególnie, że musze dopłacić 85 zł! Czyli nocleg wyniósł mnie 535 zł. Pokoje są czyste i niezniszczone. Pod tym względem wszytko poprawne. Dużym minusem okazało się śniadanie. Pieczywo wysuszone, wędliny i sery raczej z dolnej półki i jakości raczej marketowej masówki. Z boczku smażonego zrobione są podeszwy. Na pierwszy rzut oka duży wybór, ale smakowo bez szału. Można się najeść, ale nie jest to żadną przyjemnością, jak w innych hotelach w tym przedziale cenowym. Mam odczucie, jakby wprowadzono znaczne oszczędności przy organizowaniu śniadania. Niestety z dużą stratą dla jego smaku. Według mnie cena nie jest adekwatna do jakości. Czuje jakbym sporo przepłacił. Polecam jeżeli chodzi o lokalizacje.

  3. Jakub Jagiełło ★★☆☆☆

    Hotel naprawdę średni. Pokój mały ale przytulny, jednak ściany pękają. W łazience wentylacja buczy cała noc tak że ciężko się śpi, potrzeba stoperów do uszu. Klimatyzacja tragedia, nie da się jej ustawić a jak się uda to okazuje się że nie osiąga zadanej temperatury, chciałem 22, miałem 21, chciałem 20, miałem 21. Tak mocno wysusza powietrze że człowiek po 7h snu czuje się jakby spał 2h po imprezie, ból glowy, sucha skóra, po wypiciu litra wody usta pieką - naprawdę kiepsko. Łóżko niesamowicie twarde - dla niektórych plus. Śniadanie też bardzo przeciętne, pieczywo niedobre, dwa dni z rzędu dokładnie to samo, ani odrobiny inwencji że strony kuchni, po prostu kiepskie. Sama stołówka bardzo zimna, koło 18 stopni wiec lepiej z bluza albo marynarka przyjść żeby nie zmarznąć. Recepcja na piętrze, trzeba do niej winda wyjechać a wygląda jak z akademika - co do obsługi - najwięcej uśmiechu i życzliwości mają Panie sprzątające ktore spotkałem kilka razy i serdecznie pozdrawiam. Generalnie nie polecam. Pobyt że śniadaniem nie powinien przekraczać 200-220zl a wychodzi 350-400..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hampton by Hilton Warsaw City Centre?

Hampton by Hilton Warsaw City Centre znajduje się przy Wspólna 72, 00-687 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hampton by Hilton Warsaw City Centre?

Można skontaktować się z Hampton by Hilton Warsaw City Centre pod numerem +48 223 172 700

Jak można dotrzeć do Hampton by Hilton Warsaw City Centre?

Do Hampton by Hilton Warsaw City Centre można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements