Przegląd katalogu
- 137 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 137 wyników
Przeglądaj pet hotel w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 137 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 61,733 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet hotel z miast takich jak Łódź, Radomsko, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki i innych.
“Jestem bardzo zadowolona z hotelu jak i opieki ...moj Leos zawsze wraca szczesliwy,caly i zdrowy:) polecam ...Bardzo przystepne ceny ,mili i zyczliwi wlasciciele jak i czworonozni mieszkancy:)”
“Z usług hoteliku korzystamy od lat i nie wyobrażam sobie zostawić psa gdzie indziej. Hotelik kameralny, z dużym ogródkiem i super warunkami dla piesków. Zero stresu na urlopie, pies zaopiekowany, wybiegany i zadowolony. Karolina uwielbia swoich psich klientów i każdemu poświęca dużo czasu i serca. Serdecznie polecam a Rufus podpisuje się pod tym 4 łapami!”
“Skorzystalam z uslug Pani Kamili kilka dni temu . Moj owczarek niemiecki był tam przez tydzien . Po pierwszysch zlych doswiadczeniach w innym hotelu postanowilam sprobowac jak to bedzie tym razem ale u tej Pani . Byla to najlepsza decyzja w zyciu . Moja mala była bardziej na wakacjach niz w hotelu . Codziennie dostawalam zdjecia z opisem badz krotki filmik . Po odebraniu psiaka Musze tylko powiedziec ze jestem mega zadowolona . Hana szczesliwa , pachnaca i zachowywala sie jakby byla u rodziny a nie u obcej osoby. Polecam z calego serca ten hotel dla psow u cudownej Pani Kamili :) Napewno bedziemy korzystac regularnie !”
“Miejsce pelne miłości. Czyste, zadbane. Jednak zwierzaki powinny miec swoje domy i personel o to walczy.”
“Piesek Bonus 1 raz został sam na 8 dni w nowym miejscu. I dzięki dobrej opiece zniósł pobyt b.dobrze odnoszę wrażenie, że dzięki dużemu terenowi i zieleni tęskni za wybieganiem się. Piesek odmieniony i jak nigdy, chce bawić się z innymi większymi psami gdyż na widok większego psa reakcja była zawsze odwrotna. Dziękuje i polecam na 100%”
“Świetny stosunek jakości do ceny. Czysto, elegancko. Wszystko działa jak należy. Miła obsługa. Basen z widokiem z 10. piętra. Drobne minusy - dla nas i wielu podsłuchanych gości - za zimna woda w basenie, za gorąca w jacuzzi, ale to może specjalnie, by goście za długo nie siedzieli, bo więcej niż kilka minut w jednym i drugim się nie wytrzyma. Utrudniony dostęp do szlafroków - nam nie udało się uzyskać, recepcja SPA wiecznie była nieczynna. Poza tym super. Doskonały wybór, chętnie wybiorę ponownie.”
“Bardzo ładnie urządzone pokoje wyposarzone we wszystko czego może potrzebować gość hotelu. Miła i pomocna obsługa. Śniadania smacze choć wybór nie odczuwalnie mniejszy niż w hotelach o wyższym standardzie. Bardzo wygodny parking przy hotelu. Lokalizacja hotelu jest bardzo dogodna do zwiedzania miasta i jego okolic.”
“Świetny hotel na uboczu miasta. Cisza, spokój. Obsługa bardzo miła, pomocna, profesjonalna. Herbata/kawa dostępna przez 24h w recepcji. Pokój czysty, wygodne łóżko. Na pewno przyjadę tu znów.”
“Hotel położony z dala od ruchliwych ulic co daje ciszę i spokój. Obsługa bardzo miła. Pokoje czyste i wygodne. Parking bezplatny na terenie hotelu. Gorąco polecam”
“Z całego serca polecam ten hotel! Pierwszy raz zostawialiśmy naszego pieska samego na dłużej, w związku z tym szukaliśmy bezpiecznego, sprawdzonego miejsca - ze względu na mnóstwo poleceń wybór padł na hotel Honor Marsa. Właściciele są bardzo mili i mają ogromną wiedzę jak i doświadczenie, do każdego pieska podchodzą indywidualnie. Przed zostawieniem naszego Kokosa zostaliśmy oprowadzeni, na miejscu jest mnóstwo miejsca do swobodnego biegania jak i do zabawy, pokoje dla psów są przytulne. Podczas naszego pobytu na wakacjach mieliśmy super kontakt z właścicielami - dostawaliśmy informacje jak pies się czuje, jak sobie radzi i mnóstwo zdjęć - dzięki temu byliśmy spokojni i wiedzieliśmy, że Kokos ma się dobrze i jest w dobrych rękach. Jeszcze raz bardzo polecam!”
“Hotel Alicja - kameralny, cichy i spokojny, obsługa bardzo miła wręcz przemiła. U mnie same plusy - polecam Sławek”
“Pokój był czysty i cichy, idealne miejsce na nocleg, jeśli jesteś w podróży. Personel jest przyjazny i pomocny. Przyjechaliśmy po 19:00 i kuchnia była już zamknięta, ale właściciel sam nam ugotował, a jedzenie było pyszne!”
“Polecam z całego serca! Nasz Bary, mimo że w domu jest totalnym aniołkiem, to na spacerach, a szczególnie w kontaktach z innymi psami, potrafi być bardzo reaktywny. A że jest to pies słusznej postury (30kg) i dużej siły, nie zaryzykowałabym pozostawienia go pod opieką w niedoświadczonych rękach, bo mógłby wyrządzić krzywdę zarówno innemu zwierzęciu, jak i człowiekowi. Dlatego też korzystamy z hoteliku p. Ewy zawsze przy okazji jakichś wyjazdów, gdzie nie możemy jechać z psem. Baremu kolonie bardzo się podobają - ma okazję na socjalizację z innymi pieskami i podobno nie wszczyna awantur w gościach :) A my za to mamy spokojną głowę, bo wiemy, że ma najlepszą możliwą opiekę. Dlatego korzystamy regularnie :)”
“Z całego serca polecam ten hotel dla psów! ❤️ Od pierwszego kontaktu było widać ogromną pasję i miłość właściciela do zwierząt. Podczas pobytu naszego psa dostawaliśmy regularnie zdjęcia i filmiki, dzięki czemu czuliśmy się spokojni i mieliśmy pewność, że jest w dobrych rękach. Nasz pupil ma swoje lęki i trudne zachowania, a dodatkowo nie zawsze łatwo odnajduje się w nowych miejscach. Mimo to tutaj był naprawdę szczęśliwy – widać to było po jego zachowaniu i radosnych oczach na nagraniach. Dodatkowym ogromnym atutem było szkolenie, jakie odbył na miejscu – wrócił do nas nie tylko wybawiony i zadowolony, ale też lepiej ułożony. Pan, który prowadzi hotel, ma naprawdę ogromne serce do zwierząt, a co najpiękniejsze – okazał je nie tylko naszemu psu, ale też nam. Otrzymaliśmy od niego wiele wsparcia i zrozumienia, za co jesteśmy mu mega wdzięczni. To miejsce, w którym pies nie jest „tylko pod opieką”, ale traktowany jak członek rodziny.”
“Pani Marta z wielkim sercem dla psow. Mimo problematycznego psa, powierzam go w opiekę bez obaw.”
“To była pierwsza wizyta naszego psiaka w hoteliku i na pewno nie ostatnia! Wiemy już gdzie możemy z czystym spokojem oddać go na kilka dni i nie martwić się czy będzie mu dobrze. Pani Basia przy spotkaniu zapoznawczym rozwiała wszystkie nasze wątpliwości, a swoim spokojem i wiedzą utwierdziła nas w tym, że piesek będzie bezpieczny i dobrze zaopiekowany. Przy odbiorze piesek był zrelaksowany i szczęśliwy co samo mówi o pobycie w hoteliku. Z całego serca polecamy Blumi!”
“Jedziemy 380km w jedną stronę po to żeby mieć absolutną pewność że nasza suczka będzie zaopiekowana najlepiej jak tylko to możliwe, hotel prowadzą prawdziwi profesjonaliści, hodowcy, ludzie, ktorzy jak nikt znają się na rzeczy. Pies wraca w świetnej formie, zadbany i bez śladu stresu. Czy można chcieć więcej ? Polecamy hotel Pana Pietruchy, świetne warunki, czysto, wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu, a jeśli posiadasz dużego, wymagającego psa to lepszej opieki nie znajdziesz.”
“Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad powierzeniem swego pupila w ręce tego hotelu to proszę się nie zastanawiać tylko szybko rezerwować termin. Cudowni opiekunowie, codziennie filmiki ze spacerów. Na pierwszy rzut oka widać, że są to ludzie, którzy kochają zwierzęta.”
“Świetne miejsce! Gabi została pięknie wykąpana, wyczesana i przystrzyżona – wygląda cudownie i pachnie obłędnie. Profesjonalna obsługa i super podejście do psa. Bardzo polecam !!! Na pewno wrócimy!”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu Bezika w hoteliku. Codziennie otrzymywaliśmy zdjęcia oraz wiadomości o jego samopoczuciu. Opieka nad pupilem jest na najwyższym poziomie – kotek zawsze wraca zadowolony i spokojny. Na pewno będziemy korzystać z tego kameralnego miejsca w przyszłości. Serdecznie polecamy!”
“Zostawialiśmy tu naszego kundelka na pobyt 4-dniowy i 16-dniowy, za każdym razem piesek wracał do nas szczęśliwy i zaopiekowany. Nie było żadnych problemów, widać że Pan Paweł to dobry człowiek z sercem na dłoni, a pieski to wyczuwają bo są przy nim spokojne. My napewno tu jeszcze wrócimy ze względu na wspaniałą opiekę, piękny teren przystosowany do zwierzaków i przystępne ceny :)”
“Dużo się zmieniło w ostatnich latach, oczywiście na plus. Food track I wiele miejsca na odpoczynek. Obsługa TOP.”
“Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którym naprawdę trudno rozstać się ze swoim psem. Ja należę do takich osób i właśnie dzięki Gospodarzom DogVille Hotel dla psów zaczęłam częściej wyjeżdzać. Wiem, że mój Roki nie jest zamykany, izolowany, odtrącony. To nie jest przechowalnia, a cudowne miejsce, raj dla psów. Mam dużego psa, którego traktuję niemal jak dziecko. O tym niesamowitym miejscu i niezwykłych Właścicielach powiedziała mi Przyjaciółka. Już na pierwszym spotkaniu Roki pokochał miejsce i Gospodarzy. Wyjechałam na tydzień. Każdego dnia otrzymywałam relacje z pobytu Rokiego w Zalesiu. Pies był wybiegany, szczęśliwy i nawet trochę niechętnie wsiadł ze mną do samochodu, a to naprawde dobry znak :) Polecam z calego serca! Super podejście do psiaków! Pani Agnieszko i Panie Johnie - dziękuję za wszystko!”
“Z całego serca mogę polecić Panią Teresę do opieki nad naszym ukochanym czworonogiem! Psiak był super zaopiekowany, warunki świetne, ciągły kontakt i otrzymywanie zdjęć a do tego Pani Teresa to przekochana osoba z sercem na dłoni :) Psiak wrócił zadowolony i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego hotelu! ☺️”
“Koty chwala sobie. Nigdy nie było problemu. Kontakt bezproblemowy. Ceny bardzo dostępne. Czysto i przestronnie.”
“Polecam,miejsce wszechstronne każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Organizacja wesele w Kolumnie była wielką przyjemnością! Wystrój sali przerósł nasze oczekiwania i sprawił, że przyjęcie było magiczne. Obsługa stanęła na najwyższym poziomie – uśmiechnięci, profesjonalni i zawsze gotowi pomóc, dzięki czemu my i nasi goście czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Jedzenie zasługuje na osobne wyróżnienie – było nie tylko pięknie podane, ale też przepyszne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Organizacja całej imprezy przebiegła bez najmniejszych problemów, a cały zespół wspierał nas na każdym etapie przygotowań. Dzięki Kolumna Park nasze wesele było dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy – pełne radości, smaku i świetnej atmosfery. Z całego serca polecamy to miejsce każdej parze, która marzy o niezapomnianym przyjęciu! ❤️”
“Przywozimy psy regularnie przy każdym w zasadzie wyjeździe wakacyjnym albo wypadzie weekendowym, gdzie nie możemy zabrać psów. Super miejsce, oddalone od zgiełku miasta. Psiaki mają gdzie pobiegać na terenie hotelu, są wyprowadzane na spacery i karmione, a opiekuje się nimi wspaniała osoba. Psy nie chcą wracać do domu ;) Bardzo dziękujemy za zajmowanie się nad naszymi zwierzakami i ogromne serce włożone w opiekę nad psami ”
“Pani błyskawicznie "rozczytała" psa. W hotelu dużo miejsca, pies miał towarzystwo psów właścicielki. Opiekunka dodatkowo wysłała zdjęcia psa ze spaceru. Maks wychodził z hotelu ewidentnie zadowolony”
“Bardzo miła obsługa, Pani na recepcji przed rezerwacja kilka razy informowała nas, że będzie impreza na sali bankietowej. Mimo imprezy nie było głośno w pokojach.”