Przegląd katalogu
- 644 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 644 wyników
Przeglądaj motel w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 644 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 372,355 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera motel z miast takich jak Warszawa, Piaseczno, Raszyn, Pruszków, Legionowo i innych.
“Fajny, czysty hotel. Przemiła obsługa. Świetne jedzenie. Położenie trochę zbyt blisko trasy szybkiego ruchu ale pokoje dobrze wyciszone i nie słyszałem hałasu”
“Restauracja super. Dobre jedzenie i fajne wyjscie z niedogodnej dla nas sytuacji. Po błędzie kuchni i bardzo długim oczekiwaniu na danie, sytuacja rozwiązana z klasą i wyczuciem.”
“Nasi goście weselni nocowali w hotelu i byli zachwyceni – zarówno komfortem, jak i obsługą. W hotelu zorganizowaliśmy też poprawiny w formie grilla i ogniska w niesamowitym klimacie nad rzeką. Impreza przebiegła rewelacyjnie. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Pauliny, która była z nami od początku do końca. Niezwykle profesjonalna, ciepła i zaangażowana – dzięki niej wszystko poszło gładko i bez stresu. Goście z różnych stron świata ok 70 osób więc dość duża grupa :) Bardzo polecamy ten hotel na większe rodzinne uroczystości – wszystko na najwyższym poziomie”
“Dom komfortowy zarówno do spotkań biznesowych jak i imprez. Wiele dogodności oraz przemili gospodarze!”
“Mielismy przyjemność wyprawic wesele w Willi Zagórze, Niczego nie żałujemy. Pan Dawid wszystko świetnie zorganizował i opiekował się wszystkim zarówno przed jak i w trakcie uroczystości.”
“Hotel Arche Koszary to miejsce z wyjątkowym klimatem i industrialnym designem. Pokoje są komfortowe i czyste, a obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania pyszne i urozmaicone. Dania z menu są wyjątkowo smaczne, a porcje bardzo obfite, dzięki czemu każdy posiłek jest przyjemnością. Lokalizacja świetna, idealna na krótki pobyt. Zdecydowanie polecam!”
“Polecam serdecznie ! Zupa borowikowa obłędna ☺️ placek z gulaszem również ☺️ pierogi z kurkami idealnie doprawione. Atmosfera w restauracji bardzo dobra, pani kelnerka przemiła ☺️ idealne miejsce na obiad ☺️”
“Przepiękny pensjonat, ranczo. Ogromny hotel, dom w przepięknych okolicznościach przyrody. Dom z bala z klimatem i duszą. Uprzejma, pomocna i miła obsługa. Pokoje przestronne, przytulne, nowoczesne, czyste i zadbane. Zabrakło jedynie suszarki do włosów w pokoju do ideału... Mimo że był to tutaj mój pierwszy i tylko jednodniowy pobyt, mam nadzieje że kiedyś tu jeszcze powrócę. Polecam Wszystkim zatrzymać się właśnie w Ranczu pod Bocianem.”
“Doskonała lokalizacja, mili właściciele, przystępne ceny. Pokoje czyste i starannie wyposażone. Zatrzymywałem się w obiekcie wielokrotnie.”
“Super obsługa, milo komfortowo w normalnej cenie jan na Warszawę! Polecam wszystkim!”
“Parking zamykany. Widok na samochód z balkonu.Drzwi na kod. Czysto, wygodne łóżka. W pełni wyposażona kuchnia. Niecały kilometr do Warszawskiego Zoo I to wszystko udało się zarezerwować za jedyne 139zł.Bardzo Polecam.”
“Naprawdę należy się solidne pięć gwiazdek! Zaczynając od lokalizacji, blisko dworca głównego i praktycznie wszędzie blisko. Przesympatyczna obsługa na recepcji spelniła moją prośbę i przygotowała niespodziankę urodzinową dla mojego męża. Po otworzeniu pokoju czekał na niego przepyszny tort czekoladowy z życzeniami. Dziękujemy Pani Nikoli. Wieczór natomiast spędziliśmy w barze gdzie obsługiwał nas bardzo miły i profesjonalny pan Michał. Dziękujemy za super serwis. Pokój czysty, nieziemsko wygodne duże łóżko i dobre wyposażenie.”
“Zorganizowaliśmy w Hotelu Jubileusz 35-lecia firmy - z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że wszystko przebiegło perfekcyjnie! Od samego początku współpraca z Panią Agatą była wzorowa - ofertę dostaliśmy 1 dzień po wysłaniu maila z zapytaniem. Następne wymiany wiadomości były zawsze szybkie, elastyczność w związku z naszymi zapytaniami oraz przeogromna życzliwość! Pani Agata była zawsze dostępna, pomocna i otwarta na nasze sugestie. Wielkie podziękowania należą się niej. Sala, na której organizowaliśmy imprezę była pięknie przygotowana - wystrój idealnie dobrany kolorystycznie pod barwy naszego firmowego logo, co zrobiło ogromne wrażenie na gościach. Kelnerzy dbali o każdy szczegół. Serwowana kolacja była podana co do ustalonego czasu. Podczas imprezy, kelnerzy też wszystkiego pilnowali. Dodatkowo, gdy potrzebowaliśmy przyjechać wcześniej, aby przygotować ściankę fotograficzną, nie było z tym najmniejszego problemu. Jedzenie w restauracji, jak również na uroczystej kolacji było przepyszne!!! Wszystko było świeże, smaczne i pięknie podane, Goście chwalili zarówno ciepłe dania, zimne jak i te na słodko. Cała impreza, obsługa podczas wydarzenia oraz zakwaterowanie gości podczas całego weekendu zasługują na najwyższą ocenę!!! Dziękujemy za wspaniałą współpracę z Panią Agatą i serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto potrzebuje zorganizować taką imprezę. Z przyjemnością przy organizacji kiedyś jeszcze takiego wydarzenia, z taką elegancją i uroczystością, wrócimy do tego Hotelu.”
“Chciałbym wyróżnić Evelinę pracującą w recepcji hotelu za jej wyjątkowy profesjonalizm i serdeczne podejście do gości. Od pierwszej chwili widać, że doskonale zna swoją pracę, jest uprzejma, komunikatywna i pomocna. Odnośnie hotelu to bardzo czyste pokoje i urozmaicone śniadania. Generalnie obsługa na najwyższym poziomie i bardzo polecam”
“Hotel z pozoru na uboczu ale lokalizacja sprawia ze wszędzie blisko czy samochodem czy komunikacją miejską. Bardzo miła i pomocna obsługa co jest wazne w tego typu i tej klasie obiektach. Sam Hotel nie jest moze super nowoczesny i wymagałoby juz troche odświeżyć pewne rzeczy ale jest schludnie czysto i na poziomie. Pokoje duże a łóżka wygodne... jedynie umiejscowienie szafy w łazience tak troche nietypowe bylo i włączniki świateł do poprawy... klimatyzacja sie resetowała przy wyjściu jedyny mankament. Śniadania bardzo dobre i spory wybór. Miło tez spędzić czas na basenie... A I przepiękna okolica :) ale to juz samemu ocenić. Polecam bo Hotel warty swojej ceny ktora gwarantuje odpoczynek zarowno płaczącego jak I portfela.l”
“Fajne czyste apartamenty na weekend albo na podróż służbową. Polecam bardzo. Adam Soczewka Zorganizowane Wyprawy Kamperowe po Europie Tunezji Algierii Turcji USA”
“Świetne miejsce na szkolenie, pokoje przytulne i czyste. Jedzenie pyszne. Największe pochwały należą się obsłudze kelnerskiej w restauracji- klasa!”
“Polecam z czystym sumieniem. Pokoje czyste, schludne, wszystko nowe pachnące. Łazienka również zadbana, Obsługa bardzo miła. Idealne na miejsce na krótki wypad do stolicy i tani nocleg”
“Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Małgorzatę Kot - Dyrektor Hotelu Boss za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda Ja, Alicja Siegieda, przepraszam Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss sp.z o.o. za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz renomy poprzez moje nieprawdziwe wypowiedzi zawarte we wpisie na portalu LinkedIn w dniu 29 października 2025 roku, na platformie Google.com w opiniach na temat Hotelu Boss w dniu 12 grudnia 2025 roku, a także w opiniach na portalu "GoWork.pl" na temat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Boss sp. z o.o., w dniu 11 grudnia 2025 roku. Alicja Siegieda”
“Bardzo miła obsługa, szybko reaguje na prośby klienta. Pyszne i różnorodne śniadania (dodatkowo gofry, naleśniki, jogurty z chia domowej roboty itp). W hotelu jest również sauna sucha, jacuzzi w cenie pobytu. Parking hotelowy w cenie. W nocy brak hałasu pomimo weekendu.”
“Smacznie i stosunkowo niedrogo. Piękne sezonowe dekoracje. Przytulna trattoria czy elegancka restauracja a może kameralna sala na wyłączność - możesz wybrać. W piątki muzyka na żywo. W lecie piękny ogród i patio oraz kino plenerowe. Bardzo fajne miejsce.”
“+ Czysto Gustownie Fajna atmosfera Pyszne śniadania Duży hotel więc dużo możliwości na poznanie ludzi Blisko do restauracji/sklepu Normalne tv Super toaleta Jest lodówka i czajnik w pokoju Zostawiłem buty - oddali!!! - 1 winda na 8 piętrowy hotel...kolejki do windy Brak internetu!!!! Strona ładuje się w 10 minut. Niedziałająca klimatyzacja :/ Wjazd zablokowany przez 1 auto - zamiast poprosić o przestawienie Pani zasugerowała mi inny parking... Trochę to było niemiłe Wygodę łóżka pozostawiam każdemu do oceny osobiście.”
“Obsługa hotelu (a zwłaszcza pan Łukasz) stanęła na wysokości zadania i świetnie nas obsłużyła podczas dzisiejszej konferencji dla kilkudziesięciu osób. Do tego pyszne jedzenie (zgodnie z zamówieniem - wegetariańskie, zarówno przekąski, jak i obiad), bardzo dobry kontakt z obsługą przed wydarzeniem oraz w jego trakcie oraz przyjemna sala konferencyjna sprawiły, że przy kolejnej okazji z pewnością skorzystamy z tego hotelu.”
“Polecam Hotel: dla mnie lokalizacja do pracy-po prostu wspaniała. Najważniejsze, pracują Tam Ludzie, którym się chce pracować, zaangażowani i profesjonalni, bardzo mocno pomocni, którzy sprawiają, że wracam tam jak do domu. Szczególne wyróżnienie dla Pracowników Recepcji z Panią Asią na czele. Pozdrowienia dla całej SUPER EKIPY.”
“Pobyt w Hampton by Hilton Warsaw Airport był absolutnie wyjątkowy! Hotel zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania – od momentu zameldowania aż po wymeldowanie wszystko przebiegało perfekcyjnie. Obsługa jest niezwykle uprzejma, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta – widać, że naprawdę zależy im na komforcie gości. Pokoje są nowoczesne, bardzo czyste i świetnie wyciszone, co przy bliskości lotniska jest ogromnym atutem. Łóżko wyjątkowo wygodne, a kosmetyki i wyposażenie pokoju na najwyższym poziomie. Śniadanie – rewelacja! Ogromny wybór świeżych produktów, znakomita kawa i przemiła atmosfera w sali restauracyjnej. Dodatkowym plusem jest bezpłatny transfer na lotnisko, który działa punktualnie i sprawnie.”
“Fantastyczne miejsce. Pokoje przestronne, komfortowe, jest aneks kuchenny, gdzie możesz przygotować sobie herbatkę lub kawę, dużo miejsca na przechowywanie ubrań. ŚNIADANIE MEGA, zarówno pod kątem wyboru jak i smaku.”
“Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się wybrać ten hotel. Pokoje zadbane, codziennie sprzątane. Obsługa bardzo pomocna - czuliśmy się bardzo zaopiekowani! Śniadania przepyszne, świeże i jest w czym wybierać, a dodatkowo kolejnym plusem jest zrozumienie i cierpliwość obsługi, gdyż pomimo naszego spóźnienia na śniadanie dostaliśmy ciepły posiłek z uśmiechem na twarzy. Lokalizacji również nie ma potrzeby się bać - tramwaje i autobusy jeżdżą tam tak często, że nie patrzyliśmy o której odjeżdżają, po prostu gdy wyszliśmy już transport jechał. Serdecznie polecam! Osobiście chętnie tutaj wrócę i polecę znajomym z czystym sumieniem.”
“Super miejsce , śniadanie boskie wszystko parówki jajecznica pomidorki jogurt wędlina ser kawa co chcesz super . Jak w domu”
“Czysto, schludnie, wygodnie, w dobrej cenie - spoko.”